• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@lucim http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2349938 tuto chcem zajtra, usetrim na poste...si nemozem pomoct..ten disney ma furt drzi :grinning:
31. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor trakus tak tak :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :grinning: :grinning: :grinning: vsak sme zeny, koho by nebavilo minat :wink: , neboj bude dobre...to je ako na mori..raz hore , raz dole....ale hlavne ze sme zdravy a stastny...a ked budu peniazky nepohnevame sa :grinning: ..inak aj nam vsetko uz akurat..ale matko teraz schudol...co je vecne v pohybe..tak mi je to take divne..uz to nie je taky okruhly macko..ale aj tak je len moj :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ake pismenko vyskocilo co si zle citala?
a kraaasna bundicka, matko v nej bude iny frajer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .... takze na zimu kupujeme 92, jo? :slight_smile: budes zhanat aj overal?
31. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: mas pravdu ..... ta druha sa mi paci este viac :slight_smile:
31. júl 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som vcera neodolala tomuto ... som si nevedela pomoct, proste bude nase http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8945177
31. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim to tvoje mi neukazuje :frowning2: ..a ano kupujem 92..lebo sme mali doma bundicku 86 a rukaviky ako fajn..len na dlzku kratka..tak sme boli kuknut v meste a tam tiez tak...a pritom matko nie jeobor..takze urcite 92..overal mame , sme zdedili..bude na sankovacku...to je najlepsie..nemusi byt neviem aky..vsak na valanie a gulovanie staci..a aj mne sa ta druha viac paci..ale na zimu chcem 2, ze ked jednu zmoci, nech mame nahradu...no len aby sneh bol :grinning: ..a sranda, v lete rozmyslame o zime a v zime napak..
31. júl 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ake sme tu my vynovene, vsetky mame cerstve fotecky v profile s nasimi velkymi chlapmi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky .... jaaaj, ked je tam rezervacka, tak to uz neukaze .... toto letne, 3/4 gatuse
31. júl 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a to pismenko bolo v ostikaval koru..len mi to nepasovalo..ty tak nehovoris..tak som3 x precitala...a bolo to inak :grinning: ..uslo mi pismenko t
31. júl 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jaj pekne...ja take farby mozem :wink:
31. júl 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim veru..a aka to zmena..predtym taky drobcekovia a teraz uz velky chalani a velke slecny
31. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky to je normalne ... aj jednej tehulke som hodila nazor na otazku, ze ci bundu alebo overal pre cerstve babo, ze oboje - overal do kocika a bundu do auta na presuny, aby sa lahko potom trebars v obchode vyzlieklo a neuvarilo.
teraz tiez tak rozmyslam ... overal z mmb, mma, na blbnutie v snehu. :slight_smile:
31. júl 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukikuk :grinning: :grinning: este som tu :grinning: lu co si mi poslala telepaticky trocha oddychu,alebo ty trakus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak ano dakujeeem :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky hehehehe a mne z toho vypadlo pismenko P .. malo byt ostipkaval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky jasnacka, poslali sme ti obe povinny relax :slight_smile: ze traky?
31. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru tak tak ale sme sa tu vyfesakovali :sunglasses: :sunglasses: riadna renovacia tu prebehla :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daaakujeeeem :wink: :wink: bodaj by to tak bolo lu :wink: :wink: nechcem byt svina,ale mohli by ste ho posielat castejsie :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky sak ked si neprides vypytat .... sme vestice, nie telepatky :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim hlavne, ze vieme co tam malo byt
@nykyta tak tak..a s trhacmi si uz bola? :grinning:
31. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta :grinning: :grinning: :grinning: tak odteraz to bude castejsie :wink:
31. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor kurna trhaci :grinning: :grinning: :grinning: ojojoooj :grinning: :grinning: nebola sak su ticho :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz su vyvenceni?
31. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta kurnik , tak som sa sekla..som poslala na teba klud..a akosi to nevyslo...preslo to na trhacov :grinning:
31. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky nesekla si sa, v klude boli vsetci, aj babo, aj mamina aj trhaci. :grinning:
31. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta na..tak teraz som sa asi trafila..uz spis, co? :grinning:
31. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :grinning: :grinning: ...tak teraz som jej dala asi dvojitu davku...ci co :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lu taktak :grinning: trakus vsetko je ok :grinning: :grinning: ideeem :wink: keby daco tak som off :wink: dobru nocku :wink: :wink: tusim aj macik zacina mrncat :wink: :wink: ojooj konec mojho konikovania :wink: :confused: papaaa ficiim :confused: :slight_smile:
31. júl 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
31. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta dobru :slight_smile: ..a idem aj ja, hodit sprch, pospratovat ...ked sa mi bude chciet..a poloha lezmo..od buduceho tyzdna mam 6 deti..tak nech som svieza :grinning:
@lucim dobru nocku :slight_smile: ..a aj vsetkym ostatnym :wink: pa
31. júl 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok