Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
31. júl 2010

@lucim http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2349938 tuto chcem zajtra, usetrim na poste...si nemozem pomoct..ten disney ma furt drzi 😀

nykyta
31. júl 2010

@traktor trakus tak tak 😀 😀 😀

traktor
31. júl 2010

@lucim 😀 😀 😀 vsak sme zeny, koho by nebavilo minat 😉 , neboj bude dobre...to je ako na mori..raz hore , raz dole....ale hlavne ze sme zdravy a stastny...a ked budu peniazky nepohnevame sa 😀 ..inak aj nam vsetko uz akurat..ale matko teraz schudol...co je vecne v pohybe..tak mi je to take divne..uz to nie je taky okruhly macko..ale aj tak je len moj 😵 😵

lucim
31. júl 2010

taky ake pismenko vyskocilo co si zle citala?
a kraaasna bundicka, matko v nej bude iny frajer 🙂 🙂 🙂 .... takze na zimu kupujeme 92, jo? 🙂 budes zhanat aj overal?

lucim
31. júl 2010

traky 😀 😀 😀 mas pravdu ..... ta druha sa mi paci este viac 🙂

lucim
31. júl 2010

a ja som vcera neodolala tomuto ... som si nevedela pomoct, proste bude nase http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8945177

traktor
31. júl 2010

@lucim to tvoje mi neukazuje ☹ ..a ano kupujem 92..lebo sme mali doma bundicku 86 a rukaviky ako fajn..len na dlzku kratka..tak sme boli kuknut v meste a tam tiez tak...a pritom matko nie jeobor..takze urcite 92..overal mame , sme zdedili..bude na sankovacku...to je najlepsie..nemusi byt neviem aky..vsak na valanie a gulovanie staci..a aj mne sa ta druha viac paci..ale na zimu chcem 2, ze ked jednu zmoci, nech mame nahradu...no len aby sneh bol 😀 ..a sranda, v lete rozmyslame o zime a v zime napak..

lucim
31. júl 2010

inak, ake sme tu my vynovene, vsetky mame cerstve fotecky v profile s nasimi velkymi chlapmi 🙂 🙂 🙂

lucim
31. júl 2010

traky .... jaaaj, ked je tam rezervacka, tak to uz neukaze .... toto letne, 3/4 gatuse

traktor
31. júl 2010

@lucim a to pismenko bolo v ostikaval koru..len mi to nepasovalo..ty tak nehovoris..tak som3 x precitala...a bolo to inak 😀 ..uslo mi pismenko t

traktor
31. júl 2010

@lucim jaj pekne...ja take farby mozem 😉

traktor
31. júl 2010

@lucim veru..a aka to zmena..predtym taky drobcekovia a teraz uz velky chalani a velke slecny

lucim
31. júl 2010

traky to je normalne ... aj jednej tehulke som hodila nazor na otazku, ze ci bundu alebo overal pre cerstve babo, ze oboje - overal do kocika a bundu do auta na presuny, aby sa lahko potom trebars v obchode vyzlieklo a neuvarilo.
teraz tiez tak rozmyslam ... overal z mmb, mma, na blbnutie v snehu. 🙂

nykyta
31. júl 2010

kukikuk 😀 😀 este som tu 😀 lu co si mi poslala telepaticky trocha oddychu,alebo ty trakus 😀 😀 😀 😀 ak ano dakujeeem 😀 😀

lucim
31. júl 2010

traky hehehehe a mne z toho vypadlo pismenko P .. malo byt ostipkaval 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
31. júl 2010

nyky jasnacka, poslali sme ti obe povinny relax 🙂 ze traky?

nykyta
31. júl 2010

no veru tak tak ale sme sa tu vyfesakovali 😎 😎 riadna renovacia tu prebehla 😀 😀

nykyta
31. júl 2010

daaakujeeeem 😉 😉 bodaj by to tak bolo lu 😉 😉 nechcem byt svina,ale mohli by ste ho posielat castejsie 😉 😉 😀 😀 😀

lucim
31. júl 2010

nyky sak ked si neprides vypytat .... sme vestice, nie telepatky 😀 😀 😀

traktor
31. júl 2010

@lucim hlavne, ze vieme co tam malo byt
@nykyta tak tak..a s trhacmi si uz bola? 😀

traktor
31. júl 2010

@nykyta 😀 😀 😀 tak odteraz to bude castejsie 😉

nykyta
31. júl 2010

@traktor kurna trhaci 😀 😀 😀 ojojoooj 😀 😀 nebola sak su ticho 😀 😀

lucim
31. júl 2010

uz su vyvenceni?

traktor
31. júl 2010

@nykyta kurnik , tak som sa sekla..som poslala na teba klud..a akosi to nevyslo...preslo to na trhacov 😀

lucim
31. júl 2010

traky nesekla si sa, v klude boli vsetci, aj babo, aj mamina aj trhaci. 😀

traktor
31. júl 2010

@nykyta na..tak teraz som sa asi trafila..uz spis, co? 😀

traktor
31. júl 2010

@lucim 😀 😀 ...tak teraz som jej dala asi dvojitu davku...ci co 😀 😀

nykyta
31. júl 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lu taktak 😀 trakus vsetko je ok 😀 😀 ideeem 😉 keby daco tak som off 😉 dobru nocku 😉 😉 tusim aj macik zacina mrncat 😉 😉 ojooj konec mojho konikovania 😉 😕 papaaa ficiim 😕 🙂

lucim
31. júl 2010

@nykyta dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

traktor
31. júl 2010

@nykyta dobru 🙂 ..a idem aj ja, hodit sprch, pospratovat ...ked sa mi bude chciet..a poloha lezmo..od buduceho tyzdna mam 6 deti..tak nech som svieza 😀
@lucim dobru nocku 🙂 ..a aj vsetkym ostatnym 😉 pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre