Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
4. aug 2010

@lucianna1312 ale aj v Košiciach sa robia stretká,tak ak budeš mať chuť a čas 😉

lucia32
4. aug 2010

@samayka tak to som rada, že je vám už lepšie,my sme mali teplotku v pondelok v noci, chvalabohu sa to viac neopakovalo, inak misia dovolenka ohrozená 😝

ani3012
4. aug 2010

@lucim maminky obrusovali zuby,mala to hodne citlivé,ani rozprávať nemohla.No držím päste nech ten nepríjemný zákrok prežiješ čo najrýchlejšie 😉

lucianna1312
4. aug 2010

@ani3012 to je pekne, ze prestal fajcit, ja som predtym tiez fajcila, ale odkedy mam malu tak len tak na balkone, ked mam cas, takze asi tak raz za dva dni a menej, tak uvidim, ci prestanem 🙂

lucia32
4. aug 2010

@lucianna1312 od KE ešte 100 kiláčov....Snina ak ti to niečo hovorí...ale na stretku v KE sme boli už 2x 😵

lucia32
4. aug 2010

@lucim jáááj zuby...ja mám rande so zubárkou 30. augusta, že preventívka 😅

ani3012
4. aug 2010

@lucianna1312 sestra tiež prestala,keď porodila ( neviem prečo s tým čakala až do pôrodu ) a potom si povedala,že aj tak nič neušetrila a malý je nemocný aj tak

lucianna1312
4. aug 2010

@ani3012 ked budem v KE u rodicov tak velmi rada sa stretnem aj s mamickami odtial
@lucia32 tak super, ked tam pojdem, dam vediet a pojdeme na kafco a samozrejme, ze viem mam uz zmapovane cele SVK, hlavned ked cestujeme cez celu republiku 🙂 🙂

ani3012
4. aug 2010

Fero sa vráti zo služobnej cesty a zistí, že jeho manželku Maru
ráno odviezli do pôrodnice. Uteká za ňou. Môže sa však s ňou
zhovárať iba cez okno a tak celý nedočkavý kričí:
- Čo sa nám narodilo?
- Chlapec. - kričí Mara.
- Koľko váži?
- Štyri kilá.
- A na koho sa podobá?
- Nepoznáš..

lucianna1312
4. aug 2010

ja som tiez myslela, ze prestanem, ale ako vidim tak nic, nefajcila som od druheho mesiaca tehotenstva az do pol roka malej a potom som zase zacala, ale velmi velmi obmedzene....

ani3012
4. aug 2010

Paľko sa ráno prebudí a zistí, že v spálni rodičov je nejaký ruch. Príde k dverám, pozrie sa kľúčovou dierkou a vidí rodičov, ako vyvádzajú, poloha strieda polohu, proste sexuálne orgie.
Chvíľku na to pozerá a potom sa znechutene otočí a hovorí si sám pre seba:
\"Tak títo mi budú vykladať, že sa nemám rýpať v nose.\"

lucia32
4. aug 2010

@ani3012
fajčenie počas tehu oslabuje imunitku dieťaťa 😝 , vidím to na svojej neteri 😝

lucianna1312
4. aug 2010

@ani3012 super vtip....bohovsky 😀 😀 😀

lucia32
4. aug 2010

@lucianna1312 myslíš akože k nám? Do Sniny? Máš tu niekoho?

lucim
4. aug 2010

@majkas fotky dokumentacne z buduceho miesta cinu su vyborne, aj matkovi sa pacilo, pytal sa na jednotlive hracky na fotkach a komentoval. 🙂 a babiky mi je luto.
@lucia32 tak uz nechudni, mas super mm 🙂
@riusik ahooooj, davno ta nebolo vidiet kecalkovat na konovi 🙂 a na stretko pridi. 😉
@monr juuuj, nech uz nie ste chori. 😒 a vitajte u vas doma 🙂
@samayka krasne fotky robi ten tvoj fotak, akcne zabery, este ze bol, ked moje baterky exli. 🙂 a ano, decka tu mali branno- relaxacny den. 🙂

traktor
4. aug 2010

ahojte 😉 ...tu to dnes zijeee 😉 ...krasne miesto ste vybrali na stretko, skoda, ze u nas nic take nie je...

ani3012
4. aug 2010

@lucia32 ja to viem,len ona si to nechcela priznať.Vravela,že jej deti budú vždy zdravé (keď mne Paťko bol často chorľavý ) a teraz vravela,že si na to vždy spomenie. Neviem,prečo si odo mňa nedá nič poradiť. Väčšinou sa povadíme.
Naposledy to bolo toto:
Nedávaj Patrikovi si vyberať veci do školy (ako motív na obale), lebo ti bude neskôr vymýšľať,ak mu niečo kúpiš bez toho,aby si to sam vybral.
Ale na druhú stranu sa ona pýtala na dovolenke svojo syna 2,5 ročného : čo budeš papať ? Paštétový chlebík alebo jogurt alebo piškóty s mliečkom ?

traktor
4. aug 2010

@lucim a @samayka krasne fotky..perfektne ste si to uzili.. 🙂 😵

traktor
4. aug 2010

@ani3012 a uz mate vsetko do skoly?...patko dufam ze hej,,,uvidime este co nam dopisu pri zapise..ale uz teraz toho bolo dost.., ze by aj stacilo 😅

lucianna1312
4. aug 2010

@lucia32 Nie zo Sniny nemam nikoho, ale som z KE, tak som myslela stretko v KE, len este neviem, ktore maminy su z vychodu, no niekedy v polovici septembra tam pojdeme a ostanem tam aspon mesiac...

traktor
4. aug 2010

@lucianna1312 stretko budeme mat teraz v auguste v ZOO, ale moze byt aj september, aj oktober, aj november, aj.... 😀

ani3012
4. aug 2010

@traktor ale prd...dnes som len lep kúpila,aj to dva rôzne lebo nevie ani aký.Jeden je tekutý a druhý tuhý.
Inak v tej otázke som nechcela nejako rozoberať tie sladkosti,to bola už len podotázka,že na konci nech mi povedia,či niečo také sa deťom dáva do školy alebo nie. Chcela som vedieť za zošity,knihy, aké perá a tak.
Ale si zlatá,ako si to tam okomentovala 😉

anavi85
4. aug 2010

Ahojte,
pozeram,ze chystate stretko...ak vsetko pojde dobre, tak radi prideme,ale to sa dozvieme az v pondelok 😒

lucianna1312
4. aug 2010

@traktor no pekne...tak potom bude aj v sept. tak pekne priprav mamicky, ze bude stretko aj potom 😀

ani3012
4. aug 2010

@anavi85 čaues ! a prečo až v pondelok ? Ja sa už chystám,nabijem mobil pripravím kábel a než každá príde domov,tak už to bude tu 😀

traktor
4. aug 2010

@ani3012 ..len tak ako to citim... 😉 ..inak musim si davat pozor ako pisem do otazok, lebo to sa uz neda zmenit..aj vcera som potom musela vysvetlovat do ip ako som to myslela...lebo hold este sa najdu ludia, co ma nepoznaju 😀 😀 😀 ...a lep?..no vela ste kupili 😀 ..my sme dostali pri zapise taaaaaky zoznam, tak sme pokupili a lep tam pisu tuhy 🙂 ..inak mame vsetko uz len daku teplakovku na telesnu a hygienicke vrecusko a padla..aspon myslim..

lucim
4. aug 2010

ahoj trakyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 prid aj ty ku nam 😉

anavi85
4. aug 2010

@ani3012 podla toho ako bude Petko v praci, nechcem ist busom, lebo od nas je to celkom na dlho, no a Adko ich nema dva krat v laske...

traktor
4. aug 2010

@lucim juj lu..hned by som bezala..len od zajtra uz mam o 2 deti viac..a to som ich ani rodit nemusela 😀 😀 😀 ..este dnes musim robit tortu..bo princezna oslavuje narodeninky 😉 ..ale ja citim v kostiach, ze mi sa raz stretneme..to nie je len tak 😉
@lucianna1312 neboj zorganizujeme, ..my uz vieme aj pocasie vybavit..tak nem problem 😉
@anavi85 co mate?..ze ak pojde vsetko dobre..?

traktor
4. aug 2010

@anavi85 ufff, uz som myslela, ze ste chorucky abo daco take..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre