Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
5. aug 2010

hehe, davaju nam zabrat.. ja mam teraz vyhodu-nevyhodu, ze tomas doma..niekedy sa sice tlcu ale niekedy je to fajn, sa pohraju... alex sa stale taha za nim, on niekedy chce mat klud.. zabava.. prihoda z dnesneho rana "mami, pomoooc, alexandra mi zerie ranajky..." no, co mam na to povedat? to co za matka, sak???? 😝

lucim, jasne je fajn, ked sa deti pohraju, my sme stale vonku s kamaratmi tomasovymi zo skolky, aj sa pohraju, aj sa pobiju, ale sak socializacia..

brusinka.pusinka
5. aug 2010

ahojky krásný den přejeme
@lucia32 my jsmer byli v Bielanských tatrách tak do Vyšné Ružbachy jsme jezdili do termálu to bylo žůžo je to tam moc fajnové 😀 😀 😀 😀
jinak my už také balíme nejdřív jih moravy 😀 a pak jeden den doma atradáááá za rodinkou do řecka se už tak těším mocccccc, uvidím zase bratranky sestřenice a jiné příbuzenstvo jupíííí a budeme křtít naši Karamelku 😀 😀 😀

lucia32
5. aug 2010

@brusinka.pusinka dik za skúsenosť...snad nám to do februára výjde 😀 , máme 15. výročnik...tak ako darček 😵
A grécko závidím...mať pri mori rodinku....jéjé to by bolo žúžo....ale v dobrom samozrejme, krstiny si príjemne užite, bude o jedneho kresťanka viac....hurááááá 😀

laurajana
5. aug 2010

riusik hneď som si spomenula, akoby si mala "moje deti" že "pomoc žerie mi raňajky" 😀 😀 😀

prajeme všetkým pekný dník-tu nám sem-tam aj slniečko vykukne, ja zapekám špagetky v rúre, takže ľahší obed, v tomto teple sa moc neprejedáme, nechávame si voľno v žalúdku na sobotňajšie prejedanie 😉 😉 😉

anavi85
5. aug 2010

ahojte...
dnes je nas Adusko "strasny", od rana vymysla, nechce papat, pit, hrat sa a ani byt vonku... 😒 niekedy by sa hodili mat doma narkozu pre neho 😀

lucia32
5. aug 2010

@anavi85 no čo narobíš? je to "zlatíčko" 😀
@laurajana ahoj...zapekané špagety? to som ešte nejedla 😝 (oblizovací) 😀

lucia32
5. aug 2010

Sa lúčim...odchádzame....pá, držte sa 🙂

laurajana
5. aug 2010

@lucia32 to robím s Nivou, kečupom, syrom a mäskom...také robil sa mi zdá Novotný, kedysi dávno v bábovkovej forme, dobre to vyzerá, dobre to "smrdí" a chutí super...ja cestoviny milujem na akýkoľvek spôsob a rodina tiež 😕 🙂

adka12
autor
5. aug 2010

tak toto je náš čertík v pondelok na kupku

brusinka.pusinka
5. aug 2010

ahojky holky prosíme Vás o hlásek pokud Vám to nebude na obtíž 😉
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=6&p=12855

ani3012
5. aug 2010

hotovo 🙂
@brusinka.pusinka

@adka12 fakt malý čertík 😀

@lucia32 šťastnú cestúúúúú !

@laurajana aj my sme robili tie špagety,ale len raz sa stalo,že sa nám nerozsypali.Inak na chuti im to neubralo 😉 😝

@riusik že žerie mi raňajky 😀 má výroky Tomáško 😀 😀 😀

ani3012
5. aug 2010

hotovo 🙂
@brusinka.pusinka

@adka12 fakt malý čertík 😀

@lucia32 šťastnú cestúúúúú !

@laurajana aj my sme robili tie špagety,ale len raz sa stalo,že sa nám nerozsypali.Inak na chuti im to neubralo 😉 😝

@riusik že žerie mi raňajky 😀 má výroky Tomáško 😀 😀 😀

ani3012
5. aug 2010

hotovo 🙂
@brusinka.pusinka

@adka12 fakt malý čertík 😀

@lucia32 šťastnú cestúúúúú !

@laurajana aj my sme robili tie špagety,ale len raz sa stalo,že sa nám nerozsypali.Inak na chuti im to neubralo 😉 😝

@riusik že žerie mi raňajky 😀 má výroky Tomáško 😀 😀 😀

laurajana
5. aug 2010

@ani3012 hej, hej tak aj tak mňamka... 😉

lucianna1312
5. aug 2010

@brusinka.pusinka My sme uz hlas poslali, ako casto mozeme hlasovat? Raz za hodinu alebo raz denne....Napis a posleme viac hlasov...

laurajana
5. aug 2010

@adka12 jeeeeeeeeeeeeeej aké máte už dlhé vlásky...a mi len páperie...ach jaj 😀 krásna je slečna

brusinka.pusinka
5. aug 2010

Děvčátka děkujeme mockrát 😵 😵 😵 a Adka malá je kouzelný malý sladký koblížek 😵 😵 😵
@lucianna1312 no píši že jen jednou asi za den , tak nevím budu muset kuknout a rozeslat i jinde 😉

majkas
5. aug 2010

@brusinka.pusinka zahlasovane 🙂 aj za tu foto v dazdi predtym 😉

my od vcera teplotujeme ☹ , drzi medzi 37,5 a 38,2, dnes sa pridali hnacky. boli sme u doky tak ze ma zahlienene hrdlo na to nam dala mucosin ci jak sa to vola, zajtra doniest moc a ked bude este hnacka tak aj vzorku stolice. a kupit biogaiu

neviem si predstavit ako budem rano odchytavat moc, kedze vraj z nocnika nemozem vyliat, neviete poradit?

ani3012
5. aug 2010

@majkas v lekárni si vypýtaj sáčik na moč pre dievčatko.len treba správne nalepiť 🙂

majkas
5. aug 2010

@ani3012 ani a na to normal plienku mam dat? ci ako? lebo doki z najlepsie je prvy ranny ale to by asom jej musela nalepit na noc...

majkas
5. aug 2010

a este sa chcem spytat dietnejsia strava znamena LEN ryza, mrkva, zemiacik banan... alebo je mozme zajtra uvarit masko a k tomu zemiacik, ked dneska bude jest namiesto kase na veceru ryzu?

traktor
5. aug 2010

@ktulik24 tu je slubene foto, este raz dakujem, kombineza aj ciapka fakt super 😉

traktor
5. aug 2010

a ahojte, idem precitat co nove cez den, ..u nas cely den v bazene, neskutocne teplo + mame navstevu z nemecka , zatial u nas nespinkaju ale budu, a aj tak je veselo 😉

nykyta
5. aug 2010

ajojte babulky 😉 som tu len na skok bo macik zasa strajkuje a tak mam plnu pohotovost 😉 😕 ani vas nestiham citat 🙄 🙄
@majkas a co sa tyka diety tak ziadne masko a ani zemiak 😕 😕 len mrkvicka,ryza,ryzovy vyvar a ked bude lepsie tak potom aj bananik a hlaavne ziadne mlieko 😕 😕 tak sme to mali my ked macik mal crevnu chripku 😕 trakusik ajoooj 😉 😉

nykyta
5. aug 2010

@traktor tak matko je ako vyzbrojeny na zimu 😉 😉 😉 fakt fesacisko 😉 😉 to bude na zjazdovke nakrajsi chlapak 😉 😉 ja este nic nekupujem bo macik rastie ako z vody a zas mu bude vsetko male 😉 😉 tak pockam tesne pred zimou a pakbudem nahanat veci 😀 😀 😀

traktor
5. aug 2010

@lucia32 tak stasticko 😀 ..tak nech si uzijete krasnu dovolenku a nech si aspon trosicku oddychnes 🙂 😵 😵
@lucim ako vidis, overalik sme poriesili aj my..no nekup ak je krasny, bez chyb, a za skvelu cenu- a fakt odporucam 92, 😉 ..inak na zimu uz mame uplne vsetko 😀 😀 , aj capice, rukavice, puncochy, vetrovky..akosi tak vyslo, ze boli aukcie 😉 ..a aspon uz nemusim neskor riesit..
@riusik 😀 😀 😀 ..ze mami pomoc 😀 😀 😀
@brusinka.pusinka jej krstiny, dovolenka..tak nech vam to vsetko krasne vyjde a nech si to uzijete 😉 😵 😵
@laurajana tak take spegety vyskusame aj my....nepoznam ale znie to dobre 🙂
@ani3012 juuu ani , na 3x ta to hodilo 😀 ...vidis aspon si tu castejsie 😉
@majkas ja by som podietkovala aj dalsi den, ..teda ziadne mäsko ..len ryza, zemiak, mrkva, cierny cajik..joj tak nech jej to raz dva prejde a nech si mozte uzivat slniecko bez problemov 😵

nykyta
5. aug 2010

@laurajana mohla by si hodit recept 😀 😀 😝 😝
@brusinka.pusinka zajtra poslem hlaaaas 😉 😉 😉
@lucia32 stastnu cestu aj ked neskoro,ale predsa 😉 😉

adka12
autor
5. aug 2010

cafte baby, kedže saška už spáva sama v izbe, chcem jej kúpiť takú postieľ, z ktorej nevypadne. myslíte, že táto by bola vhodná? http://www.babynabytek.cz/detska-postylka-p320/
postieľku už nepoužívame, nechcela si už v nej ani lahnúť nie to ešte spať 😖

nykyta
5. aug 2010

@traktor trakuuus ajoooj 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja som tu 😀

traktor
5. aug 2010

@majkas zemiak mi tam skocil..betar jeden..a ano mliecko nie..teda umele..pokial kojis tak kojit mozes, tak nam bolo povedanena pohotovosti
@nykyta ahooooj 🙂 no preto sme brali 92, ze nam bude dobra..bo 86 je uplne nadoraz 😉 ..my berieme ked je 😀 a hlavne za malo 😀

nykyta
5. aug 2010

@adka12 tak taa je nadherna 😎 😎 normalne bude spinkat ako princeznicka 😉 nemam slov 🤐 u nas sa nespiiii takze sa cestuje z jeho postielky k nam do cestovnej a ked ani tam nie tak potom k nam do postele a tam je potom zas po mojom spanku 😕 😕 teraz lezi dole na gauci a potom ho prenesiem hore 😕 😕 no ma tych miest na spanie na vyber len keby spal 😕 😕

traktor
5. aug 2010

@adka12 ani matko uz nespava v postielke a riadne dlho, aj ked ju v izbe este ma..ale bez prednej mreze..skor uz len na hranie, spinka na velkej posteli...ta postel je krasna a pokial ti nerotuje v noci po posteli, nie je problem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre