Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
5. aug 2010

aaahojte vecernice 🙂
my sme mali dnes paradne popoludnie .... bolo mi treba riesit nakup .... a uz ma tu aj chytala ponorka, tak som nam vymyslela, ze ideme kupovat do piestan a prepadli sme po ceste domov jarku raonku. 🙂 (volali sme jej dopredu, nebojte. 😉 ) @raona bolo super, maju krasny dom a bude este krajsi, aj s dvorom, sarinka je male zihadlo, fotodokumentaciu snad doda jarka, my sme fotak zabudli. 🙂

nykyta
5. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 sak ked mas moznost tak preco nie 😉 😉 ja nemam vobec cas na seba a nie to este na hladanie veci 😕 😕 a ty si uz zbehla vies co kde a mas hned najdene 😉 😉 lenze ja by som sa tu serkala dlho a nic by z toho nebolo 😉 😉 takze lazoplazo 😀 😀 😀 sak mam cas 😀 😀

nykyta
5. aug 2010

@lucim ajooj 😉 sak aj u nas si sa mohla zastavit 😀 😀 😀 no ale to je mimo cesty ze 😀 😀 😀 aj trhaci by ta privitali 😀 😀

traktor
5. aug 2010

@lucim jej prerfektne..take male stretka..uz som zvedava na foto 😉
@nykyta to je vyhoda mat viacej deti...nedas sa na dalsie? 😀 😀 😀

adka12
autor
5. aug 2010

@nykyta no pri nás bol spánok otras. vo svojej postielke spala len do pol noci, potom plač a preliezla ku nám do postele a tam sa len mrvila, celú noc mrnkala, kopala nás, chcela cumeľ, potom čaj... a tak som sa už naštvala a v detskej izbe jej rozložila taký malý gaučík. z neho nemá kde spadnúť ked je rozložený a môže sa tam krbáľať koľko len chce...
a čuduj sa svete, zabralo. spí celú noc od osmej do šiestej, max. idem raz, dva krát podať cumeľ a spí dalej bez čaju aj našej prítomnosti. takže som veľmi rada, klop, klop, klop 😀
a preto hľadám nejakú posteľ, z ktorej by nespadla, lebo na tom gauči ju nechcem nechávať dlho. Má v izbe klasickú postel vyklápaciu, ale z tej by spadla, tak vymýšľam niečo.
A nevideli ste niekde zábranu na klasickú postel? By mi stačilo aj to kúpiť...

lucim
5. aug 2010

@traktor no naaaadherny je ten matko, cely lyziar 😵 😵 😵 krasna kombineza, bol by hriech nezobrat ju. 🙂
@adka12 krasny copaty certik 🙂
@nykyta cau nyky ..... posielam ukludnovadlo na martinka ... haji haji, klud klud. 😉

adka12
autor
5. aug 2010

@traktor práveže mne saška rotuje 😀 tak potrebujem niečo, aby nespadla odtiaľ

nykyta
5. aug 2010

alebo si sa bala,ze by si ma nenasla pod horou pri lese 😀 😀 😀

adka12
autor
5. aug 2010

@lucim dakujeme 😵

nykyta
5. aug 2010

@adka12 zabrany maju vsade staci sa len potulat po internete,alebo skoro v kazdom detskom obchode to maju 😉 dokonca nedavno to mali aj v lidli 😉

adka12
autor
5. aug 2010

@nykyta to fakt, tak ja som si to ešte nikde nevšimla
a to mám do googlu normálne napísať len zábrany na posteľ a nájde mi to???

nykyta
5. aug 2010

@lucim lu tak to uz nepomaha 😕 chcelo by to nejaky odvar samozrejme carovny 😀 😀

blani2
5. aug 2010

Ahojte bambulky, moooc vás zdravím a mám prosbu. Kdo jste cestovaly do zahraničí. Je třeba dítě nějak legitimovat? V pase apod? Jedeme za 14 do Německa a vůbec jsme si toto neuvědomili..

nykyta
5. aug 2010

@adka12 noo moze byt 😉 sak ked nieco nepotrebujes tak si to nevsimas a ked potrebujes tak to zas nemozes zohnat 😉 😉 to tak byva aspon u mna 😀 😀 😀

lucim
5. aug 2010

@nykyta niekedy snad .... domov sme prisli dost neskoro, tak keby sme este banku prepadli, tak uz neviem, kedy by sme sa dovalili 😀 .... a to drahy dnes skoncil vynimocne skor a cakal ho prazdny dom. ale vedel, kde sme. 😉

@traktor male stretka sa tiez rataju. 🙂 ked su s faaaaaaaaaaaaaaaj julovkami a julovciatkami. mozno budeme na vacsom chybat, tak aspon takto. 😉

@adka12 tak vam ta metoda spankova zabrala? supeeeeeeer 🙂 .... s tou postielkou - zaujimava je - len by ma zaujimalo, ake matrace do takych postielok davaju. ze ci kvalitne.
ja uz mam vymyslene, ze ked raz matkovi pristavime izbu, tak bude mat rovno velku postel s poriadnym matracom, ako mame my, , ku ktorej kupime zabranu.

lucim
5. aug 2010

@blani2 mala by si mat dieta zapisane v pase, alebo by si mu mala dat vystavit jeho vlastny pas. (ja matka este zapisaneho nemam, na cesty ku vam som to riskla, nosim so sebou kopiu rodneho listu, ale psssst, neprezradte ma. 😉 )

nykyta
5. aug 2010

@lucim to ja len tak neboj sak este neumieram 😉 aj rao mala prist do bazena a neprisla 😀 😀 😀 srandujeem sak ked pojdes nahodou okolo tak sa zastav 😀 😀

nykyta
5. aug 2010

@lucim 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

adka12
autor
5. aug 2010

baby saška má v izbe klasickú válandu s úložným priestorom, takže tam asi tú názbranu nedám, som to akurát kukala a dačo som našla, ale to sa všetko zašucháva pod matrac. a tiež neviem, či to aj niečo vydrží, nie že saška spadne aj so zábranou 😀 😀 😀

blani2
5. aug 2010

@lucim děkuji 😉 tak v pondělí pádím vyřizovat, aby nám Kubíčka nevzali jako že únos... 😝

nykyta
5. aug 2010

tak babulky cas vyprsal 😕 ☹ ficim s trhacmi a pak hore s mackom 😔 😔 😔 prajem dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 papa

traktor
5. aug 2010

a dake fotecky som pridala 🙂 ..a mame sedacku, sice darovanu ale potesi 😉

traktor
5. aug 2010

@adka12 kedze este rotuje, tak by som este pockala a nechala ju spinkat tak ako spinka..a ak by som si mala potom vybrat tak potom uz riadnu postel a k tomu zabranu..taketo rozpravkove su krasnucke, len neviemci vhodne..a potom aj z klasickej velkej postele sa da spravit rozpravkova postielka 😉

traktor
5. aug 2010

@nykyta dobru nocku 😉

adka12
autor
5. aug 2010

@traktor no ale ked ja ju nechcem veľmi nechávať na tom gauči, aj ked na tej časti čo spí je pevná pod chrbátik a ráno ked sa zobudí, docupitá ku mne, zlatučká 😵

adka12
autor
5. aug 2010

@traktor zlatučký je Maťko, taký malý maškrtník 😀

lucim
5. aug 2010

@blani2 jo jo . prijemne vybavovanie 😉

@traktor jaaaaj, matko uz velky frajer 😉 a sedacka je pekna. 😉 a to paskate tricko disney mame aj my , matko dostal od kamosa, co maju spolu narodky ... len on je o 28rokov starsi. 🙂

traktor
5. aug 2010

@adka12 no co neschovame , je jeho 😉 ..a inak tie zabrany som kdesi na nete videla, ked najdem hodim ti to....su na celu postel, tak by si mala problem..keby sa ti aj vytocila tak ju to ochrani, kedze je to po celej dlzke 😉

traktor
5. aug 2010

@adka12 teda nemala problem 🙂

traktor
5. aug 2010

@lucim tricko krasne..len akosi kratke..vycnieva nam brusko.. a je to 86...teraz poslednu dobu neviem, ale mam pocit , ze vsetko robia akesi kratke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre