Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
5. aug 2010

Adka - mam napad - kupte najprv kvalitny matrac, polozte ho na zem a ked saska prestane rotovat, date pod matrac postel. mozno aj so zabranou 😉 my sme tak spavali zo zaciatku v byte, lebo nam zrusili vyrobu postele.

lucim
5. aug 2010

aj ja som tie zabrany niekde na nete videla ... zamyslam sa ...

lucim
5. aug 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4561194&tab=8 adka napriklad tu ... daj si to na mmb do vyhladavaca

adka12
autor
5. aug 2010

@lucim no to je dobrý nápad, ale ked mne to príde také bezcitné nechať ju spať na zemi 😀

lucim
5. aug 2010

adka nebude spat a zemi, ale na kvalitnom matraci . dobre pre jej chrbticu na cely zivot. 😉

lucim
5. aug 2010

@adka12 a tie matrace nie su uplne tenke, a ked pred to das pekny makky kobercek, ... 🙂

adka12
autor
5. aug 2010

uvidím baby, čo povie mm 😀
ok, idem ja do hajan, aby som ráno bola svieža o šiestej, dobrú noc 😉

lucim
5. aug 2010

@adka12 dobru noc 😉

raona
5. aug 2010

Ahojte..
@lucim Lucia, mrzi ma tu flasku a okuliare som si vsimla neskoro, a este aj ten melon sme zabudli 😉 tak snad nabuduce... ale dakujeme za milu navstevu a som rada, ze po dlhsom case sme sa videli...

@nykyta neboj, vsak este bude teplo 😉 😀 ale trhacov potom radsej zavri dakam... 😀 😀
to vies, ja tu mam furt dakych prazdninarov, Lucim mi dosvedci 😉 tak ja potom nestiham nikam chodit a s nimi sa neda, ze Lucia, druhe deti furt otravuju, ked sa rozpravam resp. chcem rozpravat s kamoskami 😉 😉
a nejdes na stretko do BA?

idem stiahnut foto a prilozim... pockajte tu este na mna.. bude mi to chvilu trhat...

lucim
5. aug 2010

@raona cakaaaam , my sa tu s drahym zase vykecavame, ma plnu hlavu zazitkov. 🙂

lucim
5. aug 2010

@raona a s tymi vecami sa netrap, tiez mam havu deravu, zle som si spocitala obsah kabelky. 😉 vyzdvihnem si ich este tento mesiac, neboj. 🙂

lucim
5. aug 2010

@raona a dosvedcujem, odkedy je teplo, jarku som videla 2x a vzdy mala okolo seba nejake cudzie dieta, ktore si prudko narokovalo na jej pozornost. 😖 😉

lucim
5. aug 2010

@adka12 aha, aj na priklopnu valandu vyrabaju http://www.dokocika.sk/product/zabrana-na-poste...

raona
5. aug 2010

tak fotocky slubene... 😉 z dnesneho mini mini stretka..

aa musim napisat, ze Matko od posledneho stretka fakt vyrastol a robi pokroky, bola som z neho fakt hotova, to uplne ine dieta prislo 😉

raona
5. aug 2010
lucim
5. aug 2010

jeeeej to sme my a sarinka, ale teba sme zabudli cvaknut. 🙂

raona
5. aug 2010

a ked uz pridavam fotos tak pridam aj z nedelneho kupka v HC /ta prva foto, to sme uz sli z kupka, a takto krasne nam zaspala 😉 /.. Sárinka k rôčiku dostala plavky 😀 tak mali premiéru.. 😀 😀

raona
5. aug 2010

@lucim to neva, ja som nefotogenicka 😀 😀 😀 a som si zvykla, ze vacsinou fotim ja 😀 😀 😀 😀 xi xi xi

lucim
5. aug 2010

jeeeej, velka mala sara ma ozajske plavky ... a krasne tam haja, a na smykacke nema chybu .... aj sa normalne spusta? 🙂

lucim
5. aug 2010

a nie si nefotogenicka, mas pekne fotecky .... nehanbi sa. na buduce ta ja cvaknem vela krat ... a ty si tusim fotila dnes vacsinou mojho drobca, sarinka je tam pomenej. 😉

raona
5. aug 2010

@lucim vsak lebo som bola z neho unesena, ze jak sa vysvihol 😉 😉 a ze sa pusta chodit, proste som bola z neho paf 😀 Sárinku fotim inokedy stale.. 😉

na smykacke kupaliskovej len sedela 😀 😉 ale na takej ihriskovej smykacke sa uz spusta bez problemov 😉

lucim
5. aug 2010

jarka diiiik 😵 😵 😵 😵
my sme sa zatial smykali len na takej plastovej pri plastovom domceku.

lucim
5. aug 2010

a posielame sarke sikulke velku pusu, a ze jej dakujeme, ze matkovi poukazovala co mate, predviedla ako to funguje a pozicala hracky. a urcite si ona schovala tu matovu flasu, ked sa jej tak pacila. 🙂 🙂 🙂

lucim
5. aug 2010

idem si nachystat flasky a zistit, kde mame kupelnu, pa paaaa, sladke snicky .... 😵

raona
5. aug 2010

dobru noc luci.. a pusa od nas pre Matula 😉

raona
5. aug 2010

@adka12 my sa tiez chystame kupit malej postel a dat ju do detskej izby.. bo tiez to mame tak, ze bud nespi v postielke vobec, alebo spi len do polnoci, dakedy ani to nevydrzi a potom tam uz nechce byt /akonahle ju tam polozim, tak sa zobudi, nenavidi tie tycky na postielke 😉 /, ked spi s nami, spi sice dlhsie ale nadranom stale vyhladava prso a akonahle sa od nej otocim, tak uz ma backa do chrbta, musim sa zas otocit k nej, aby v klude spala.. tak chcem razne zakrocit a poriesit to jej vlastnou postelou a zabranou na postel,aby nespadla 😉 , tak snad budem mat uspech a nauci sa spavat sama 😉

raona
5. aug 2010
raona
5. aug 2010

@majkas maji, presne, sacok z lekarne, nalepit, dat normal plienku a potom skontrolovat sacok, ci sa naplnil .. ja ked som malej odchytavala moč prvy krat, tak som to zle nalepila a vsetko slo mimo, no druhy krat sa podarilo a do sacka co to natielko - teda stacilo do skumavky .. takze som to len preliala a bolo.. a to sa mi podarilo odchytit cestou k dokyne 😉 😉
btw, ktorý je prvý ranný moč u dojčata, batolata?? 😀 😀 😀 vsak to sa neda posudit.. ved neviem kedy prvy krat cikáá 😀 😉

raona
5. aug 2010

@adka12 Adi, v horucavach nasa spavala na zemi uplne v pohode, pod sebou mavala len paplonik, bolo jej tam najlepsie a nepotila sa tam tak hrozne ako v posteli 😉 😉 a hlavne som sa nemusela bat, ze mi niekam spadne 😉 😉

no som tu ostala sama, tak idem aj ja do hajan.. bru noc vsetkym. 😉

lucim
6. aug 2010

moooorning. 🙂
tu hrmiiiii, prsi, plieska to niekde blizko, tak bude len domaci program.
a zabudla som vecer zakryt pieskovisko, tak je z neho pieskovy bazen. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre