• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Ahojteeeeeee, mam par sekund, kym matko stihne dopit flasu, tak vas zdraviiiiiiiiiiiim :slight_smile:

@ani3012 dakujem moooc moooc za krasny den a zahnanie chmar, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: @samayka ... natlac sa ku ani a depky prejdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@traktor fotky suv mojom mobile, buduuuu. :wink:
10. aug 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu opravovac preklepov nemam :frowning2: asi sa minuli :frowning2: . ani, cez aky prehliadac dnes frcis?
10. aug 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no a čo ? Na budúce sa môžeme natlačiť všetky :slight_smile: Čím viac tím lepšie :dizzy_face:

@traktor inak ten recept na kurie oko vyzerá nádejne...začína čerňat a to mu dnes budem lepiť len 5 krát. Písali tam že 10-14 dní...tak sa teším !!! Strašne moc ďakujem
10. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim luci, ten nájdeš asi 60 sekúnd po odoslaní príspevku-vedľa tvojho odpovedz
10. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky recept ? kde?
ani nekric hop, lebo mas u seba zajtra celeho konika :grinning: ale fakt prijemne straveny den, ktory mi tak blbo zacinal. :slight_smile: len neviem, kedy matko zaspi, ked spal cestou ... ale prave pozera rozpravky a mnaukaju si z mackou. :wink:
jeeeeej mam opravovac :slight_smile:))
10. aug 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dufam , ze milosko uz ma tu nohu lepsiu. ach choroby prec prec. a ty si sikulka.
10. aug 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 hlavne ked pomoze :wink:
@lucim tesim na fotecky..ja tak rada okukavam julovciatka...tak rychlo sa menia a ako vyrastli..az sa cloveku nechce verit
10. aug 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 diiiiik, ulozene, vyskusam na mojej nozke. ale kto mi to bude pripominat?
10. aug 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, ale az ked tento moj maly asistent zaspi fgdhjkk ghj
10. aug 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka tak ste si uzili, :wink: ..a ja ze komu som to pocasie vybavovala a to vam :grinning: :grinning: :grinning:
@inneska torticky ..no krasa....link ulozeny..raz sa k tomu dokopem a aj ja nieco take stvorim :slight_smile:
@lucia32 luuuu.tak nech je ta noha v poriadku..silno na vasmyslim, a ze uz dost zleho.....uz ste si vycerpali, uz bude len dobre :wink: ........................ a inak aj matko skusil sparanie v nose ale len jeden den a prestalo to...nastastie, zaujala som ho zas niecim inym..tak nech takymi blbostickami vsetky prechadzame rychlo :wink: ..inak my musime z izby odpratat smykalku matko vie na nu vyliezt..ale nie po schodoch ale po tej drahe a potom nebezpecne manevruje , sadne si a spusti sa..uz parkrat mal stastie, ze som ho pridrzala, tak nebudeme riskovat...ci to bol napad toto kupit? :confused: :angry:
10. aug 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim lucim tak ti to budem pripominat...a mi to pripomenulo..ze aj lu som malapripominat antiku :grinning: :grinning: :grinning: ...tak uvidime co s toho bude
10. aug 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pôjdem ja asi off,pozeráme -sám doma 4 - na JOjke a aj tak je tu viacmenej tichúčko
10. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kto je tu?
10. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

pomoooc, mame doma vrestadlo a revadlo na miliontuuuu!!!! akoze uz som z nej normlane ze zdevastovana :rolling_eyes: zacalo to len tak ked nebolo nieco po jej ateraz je to uz skoro furt, uz mam pocit ze sa na nu len krivo niekto pozrie a uz to jede. a najhorsie je ze ani ignorovat sa ju neda akoze odist do inej izby, lebo furt ide za mnou, chyti mi nohu a reveeeee
dnes sa predviedla v plnej krase a silou v hlase u kadernika, potom este cestou k autu, v eurovei... ach jaj... co s tym???
10. aug 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj @lucia32 nech to milosovi com skor prejde a bez akychkolvek nasledkov sa rychlo uzdravi
10. aug 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak super zahnanie depky, ty si taka super akcna zienka :wink: uz sa tesim na foto
10. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas to mám ja doma to isté ja nemôžem isť ani na wc vždy je za mnou a plače keď ma nevidí vlaste plače vždy a v kuse
10. aug 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby, prosím poradte mi nejakú dobrú knižku o deťoch, niečo o výchove, ako správne na deti a tak... niekedy som v koncoch pri malej.... nezaberá ani vážna tvár, ani krik, ani po zadku... nič, smeje sa mi do tváre :confounded:
10. aug 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas tak to opisujes tusim presne nasho maleho...to iste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby presne aj nas smeje sa mi do tvare...ja kricim nono a on sibalsky usmev a iskry v ociach...aj ja by som prijala nejaky tip na skrotenie tohto tvora :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak chystam sa s nim chodit na plavanie musim omrknut nejake kurzy dufam ze ho voda trosku skroti :grinning:
10. aug 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@majkas akurát som sa vás tu pýtala, čo s takýmto správaním. My máme doma to isté, dnes som si už musela zobrať magnezium na ukludnenie, lebo to bol úžas čo naša Saša dokáže....
10. aug 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@klara_klara tak my sme chodili plávať 7 mesiacov a vôbec nebola ukľudnená, ani nespávala tak dlho, ako to ostatní hovoria... je to hyperaktivita najvyššieho stupňa u nás doma a mne stúpa adrenalín....
10. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 adka ani mi nehovor ze to plavanie nepomaha...ved ja uz neviem ako ho skrotit a pises ze aj spanie sa pokazilo...mna porazi a to som si myslela ze je to tutovka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 adi a co sa vlastne mala naucila na plavani...odnesie si to dieta odtial vobec nieco...ako to hodnotis?
10. aug 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a uz niektore vase babo rozprava viac nez mama, baba? nas akosi viac nechce
10. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, krpcek uz spinka :slight_smile:
caute kocicky :wink:
knizku o vychove mam respektovat a byt respektovan, ale to je o trosku starsich deturencoch, ale pekne principy do zivota. inu nemam zatial
majka, vrestadlo prave skusa, ono sa to trosku ukludni, len ti zelam vela sil. u nas to trvalo 2 dni. obcas este povrieska, ale tie strasne kriky uz nie su. ale stale skusa.
idem na tie fotky ..
10. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@klara_klara no malá sa naučila potápať, orientácia pod vodou a hlavne sa vody nebojí, ale vieš ako to je, my sme plávali naposledy v júni a ked som malú minulý týždeň potopila na kúpku tak sa skoro utopila :grinning: jasné, že to už zabudla, tie deti si to pamätajú len ked aktívne plávajú... ale nám to pomohlo, lebo Saška mala miernu hypotóniu (oslabené svalstvo). Takže príjemný relax pre mna aj pre Sašku.
a s tým smiechom ako píšeš, ja poviem nono to nesmieš, ona smiech, dám jej po prstoch, ona smiech a rovno mne do očí... ja už neviem, nezaberá ani vážna tvár, nič....
10. aug 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucim tak u nás to trvá už asi 3 týždne a zatiaľ sa nič nelepší :angry:
10. aug 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok