Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
10. aug 2010

Ahojteeeeeee, mam par sekund, kym matko stihne dopit flasu, tak vas zdraviiiiiiiiiiiim 🙂

@ani3012 dakujem moooc moooc za krasny den a zahnanie chmar, 🙂 🙂 🙂 @samayka ... natlac sa ku ani a depky prejdu 😀 😀 😀 😀
@traktor fotky suv mojom mobile, buduuuu. 😉

lucim
10. aug 2010

ja tu opravovac preklepov nemam ☹ asi sa minuli ☹ . ani, cez aky prehliadac dnes frcis?

ani3012
10. aug 2010

@lucim no a čo ? Na budúce sa môžeme natlačiť všetky 🙂 Čím viac tím lepšie 😵

@traktor inak ten recept na kurie oko vyzerá nádejne...začína čerňat a to mu dnes budem lepiť len 5 krát. Písali tam že 10-14 dní...tak sa teším !!! Strašne moc ďakujem

ani3012
10. aug 2010

@lucim luci, ten nájdeš asi 60 sekúnd po odoslaní príspevku-vedľa tvojho odpovedz

lucim
10. aug 2010

aky recept ? kde?
ani nekric hop, lebo mas u seba zajtra celeho konika 😀 ale fakt prijemne straveny den, ktory mi tak blbo zacinal. 🙂 len neviem, kedy matko zaspi, ked spal cestou ... ale prave pozera rozpravky a mnaukaju si z mackou. 😉
jeeeeej mam opravovac 🙂))

lucim
10. aug 2010

@lucia32 dufam , ze milosko uz ma tu nohu lepsiu. ach choroby prec prec. a ty si sikulka.

traktor
10. aug 2010

@ani3012 hlavne ked pomoze 😉
@lucim tesim na fotecky..ja tak rada okukavam julovciatka...tak rychlo sa menia a ako vyrastli..az sa cloveku nechce verit

lucim
10. aug 2010

@ani3012 diiiiik, ulozene, vyskusam na mojej nozke. ale kto mi to bude pripominat?

lucim
10. aug 2010

traky, ale az ked tento moj maly asistent zaspi fgdhjkk ghj

traktor
10. aug 2010

@brinzulka tak ste si uzili, 😉 ..a ja ze komu som to pocasie vybavovala a to vam 😀 😀 😀
@inneska torticky ..no krasa....link ulozeny..raz sa k tomu dokopem a aj ja nieco take stvorim 🙂
@lucia32 luuuu.tak nech je ta noha v poriadku..silno na vasmyslim, a ze uz dost zleho.....uz ste si vycerpali, uz bude len dobre 😉 ........................ a inak aj matko skusil sparanie v nose ale len jeden den a prestalo to...nastastie, zaujala som ho zas niecim inym..tak nech takymi blbostickami vsetky prechadzame rychlo 😉 ..inak my musime z izby odpratat smykalku matko vie na nu vyliezt..ale nie po schodoch ale po tej drahe a potom nebezpecne manevruje , sadne si a spusti sa..uz parkrat mal stastie, ze som ho pridrzala, tak nebudeme riskovat...ci to bol napad toto kupit? 😕 😠

traktor
10. aug 2010

@lucim lucim tak ti to budem pripominat...a mi to pripomenulo..ze aj lu som malapripominat antiku 😀 😀 😀 ...tak uvidime co s toho bude

ani3012
10. aug 2010

pôjdem ja asi off,pozeráme -sám doma 4 - na JOjke a aj tak je tu viacmenej tichúčko

klara_klara
10. aug 2010

ahojte kto je tu?

majkas
10. aug 2010

ahojte.

pomoooc, mame doma vrestadlo a revadlo na miliontuuuu!!!! akoze uz som z nej normlane ze zdevastovana 🙄 zacalo to len tak ked nebolo nieco po jej ateraz je to uz skoro furt, uz mam pocit ze sa na nu len krivo niekto pozrie a uz to jede. a najhorsie je ze ani ignorovat sa ju neda akoze odist do inej izby, lebo furt ide za mnou, chyti mi nohu a reveeeee
dnes sa predviedla v plnej krase a silou v hlase u kadernika, potom este cestou k autu, v eurovei... ach jaj... co s tym???

majkas
10. aug 2010

juj @lucia32 nech to milosovi com skor prejde a bez akychkolvek nasledkov sa rychlo uzdravi

majkas
10. aug 2010

@lucim tak super zahnanie depky, ty si taka super akcna zienka 😉 uz sa tesim na foto

zuzkalenka
10. aug 2010

@majkas to mám ja doma to isté ja nemôžem isť ani na wc vždy je za mnou a plače keď ma nevidí vlaste plače vždy a v kuse

adka12
autor
10. aug 2010

caute baby, prosím poradte mi nejakú dobrú knižku o deťoch, niečo o výchove, ako správne na deti a tak... niekedy som v koncoch pri malej.... nezaberá ani vážna tvár, ani krik, ani po zadku... nič, smeje sa mi do tváre 😖

klara_klara
10. aug 2010

@majkas tak to opisujes tusim presne nasho maleho...to iste 😝 😝 😝

klara_klara
10. aug 2010

baby presne aj nas smeje sa mi do tvare...ja kricim nono a on sibalsky usmev a iskry v ociach...aj ja by som prijala nejaky tip na skrotenie tohto tvora 😀 😀 😀

klara_klara
10. aug 2010

inak chystam sa s nim chodit na plavanie musim omrknut nejake kurzy dufam ze ho voda trosku skroti 😀

adka12
autor
10. aug 2010

@majkas akurát som sa vás tu pýtala, čo s takýmto správaním. My máme doma to isté, dnes som si už musela zobrať magnezium na ukludnenie, lebo to bol úžas čo naša Saša dokáže....

adka12
autor
10. aug 2010

@klara_klara tak my sme chodili plávať 7 mesiacov a vôbec nebola ukľudnená, ani nespávala tak dlho, ako to ostatní hovoria... je to hyperaktivita najvyššieho stupňa u nás doma a mne stúpa adrenalín....

klara_klara
10. aug 2010

@adka12 adka ani mi nehovor ze to plavanie nepomaha...ved ja uz neviem ako ho skrotit a pises ze aj spanie sa pokazilo...mna porazi a to som si myslela ze je to tutovka... 😝 😝 😝

klara_klara
10. aug 2010

@adka12 adi a co sa vlastne mala naucila na plavani...odnesie si to dieta odtial vobec nieco...ako to hodnotis?

klara_klara
10. aug 2010

baby a uz niektore vase babo rozprava viac nez mama, baba? nas akosi viac nechce

lucim
10. aug 2010

no, krpcek uz spinka 🙂
caute kocicky 😉
knizku o vychove mam respektovat a byt respektovan, ale to je o trosku starsich deturencoch, ale pekne principy do zivota. inu nemam zatial
majka, vrestadlo prave skusa, ono sa to trosku ukludni, len ti zelam vela sil. u nas to trvalo 2 dni. obcas este povrieska, ale tie strasne kriky uz nie su. ale stale skusa.
idem na tie fotky ..

adka12
autor
10. aug 2010

@klara_klara no malá sa naučila potápať, orientácia pod vodou a hlavne sa vody nebojí, ale vieš ako to je, my sme plávali naposledy v júni a ked som malú minulý týždeň potopila na kúpku tak sa skoro utopila 😀 jasné, že to už zabudla, tie deti si to pamätajú len ked aktívne plávajú... ale nám to pomohlo, lebo Saška mala miernu hypotóniu (oslabené svalstvo). Takže príjemný relax pre mna aj pre Sašku.
a s tým smiechom ako píšeš, ja poviem nono to nesmieš, ona smiech, dám jej po prstoch, ona smiech a rovno mne do očí... ja už neviem, nezaberá ani vážna tvár, nič....

adka12
autor
10. aug 2010

@lucim tak u nás to trvá už asi 3 týždne a zatiaľ sa nič nelepší 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre