• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rius aha :wink:

u nas uz ani ovocie velmi nejde, nieco sa mi do nej podari napchat pri bebe tv ale niekedy ani telka nepomaha...
10. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, lucka dik za pokec, idem si lahnut, som zvedava, koho dnes zobudim :sunglasses: tento rezim, ze vsetci v jednej izbe je hrozny... aj som chcela tomasa vystvat a posielala som ho spat k mame mojej alebo k synovcovi, ale nechcel.. jedna z nevyhod pobytu u nasich, ale inak same vyhody.. nevarim, nic nerobim, iba si vychutnavam krasy vidieka a dvor a hojdacku a nohy hore :sunglasses:
10. aug 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas u nas ovocie ako kedy a ako co ... este stale nechce jablka a asi ani banany. dnes kostoval slivku cerstvo zo stromu, 2 hryziky mu chutili, potom mi ju odovzdal.
sak ja tiez takk davam vedla na tanierik, ale nie vzdy to pomoze, dneska ale kukurica ficala jedna radost :grinning:

no idem ja spat, sak uz je davno po jedenastej, nejako sa mi nedari drzat to predsavzatie :sweat_smile:
tak dobru nocku :wink:
@riusik tak si to vychutnavaj naplno, a sladke sny zelam. :slight_smile:
10. aug 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam sladke....
10. aug 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka aj tebe sladke snicky. :dizzy_face:
10. aug 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

ak by mal niekto chut vybehnut na mini dovolenku...nanukam Vam privat Natalka Zuberec-google najde...
tutaj je ihrisko....a zahrada za ich domom
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/brinzulka/album/orava-pfs-2010/5426209/

nejake vyletiky do okolia....a Rohacov na plesa, Kvacany, Tatralandia, Besenova, Oravice....skanzen Brestova Zuberec...Oravsky Podzamok....atd atd...

trak-pocasie sme mali nadherne...dakujem tomu hore :dizzy_face:
11. aug 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....tak my máme novinku, Nataly sa včera sama postavila sama zo zeme a celý deň chodila sama ako bludná ovečka ( samozrejme, že my v blízkosti) ...jáj sa teším :slight_smile:
Za Miloška ďakujem...fľaky na stehne sú už bledšie, hoc fľak na stehoch rovnaký, noha horúca, ale doky-kolega nevola, takže výsledky asi neboli až tak zléééé, v piatok na kontrolu a zrejme aj rontgen, či je štep v poriadku...inak je to už starý Miňo, opäť žerie nervy, takže mu je už dobre :grinning:
Idem vás počítkať...ale ZUZANKÁM všetko naj...zmurke jej Zuzanke,Brinzulke, babyzuzane, malinkej Zuzke od kochanski, zuzineee a ja si ešte spomeniem :grinning:
11. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 tak takéto počínanie poznám, občas utečie z nočníka a kakance som už zbierala a utierala po celom byte, umytie po je občas problém, reve a zo sprchy uteká...ale teraz to robím naopak, ked sa nevykaká , respektíve nezačne tlačiť do nočníka, beriem a balím do peluchy, lebo sa viackrát stalo, že do nočníka nie a o pár sekúnd na zemi kopa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Utieranie ritky ako kedy, väčšinou ju postavím pri dospelackom vecku a utriem ritku, zvyšok umyjem v umyvadle...idem zabaliť a nočník riešim nakoniec...síce trošku dlhšie smrad, ale vždy lepšie ako mať okadený byt :grinning:

Rev a vzdor začína aj u nás, som zvedavá čo z toho bude, zatial ju to vždy rýchlo prejde, ked sa pomojká, zaroven vysvetlujem...neviem čo na ňu platí viac ? :slight_smile:))
kamienky do pusy má rada aj ona....kričanie nono a ba zatial zaberá :grinning: my mame kamienky pri pasoch kde stojí auto, také okruhliačiky, tak ju vždy posadím radšej do auta...to miluje :slight_smile: , kamienky ju potom už netrápia...
11. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim krásne fotečky, vidno, že ste si stretko s @ani3012 užili...bola si v MA ?
A o chodenie sa nebojte...raz chodiť budú všetci...len neviem čo je lepšie, ked chodia skôr? či neskôr? :grinning:
11. aug 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no ten havušek nemá chybu! veľký a malý kamarát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a depka by ťa prešla s kýmkoľvek,tak nepreháňaj,lebo sa budem červeňať :sweat_smile: a keď mám pravdu povedať,tak mne si sa zdala v pohode aj keď si prišla :wink:

@klara_klara
@adka12
@majkas ale ste si vydýchli,že toto trápi viaceré maminky,že ? naše deti v tomto veku sú preto také,lebo si začínajú uvedomovať samy seba ako osobnosť a vlastne už skúšajú. V tomto má @riusik pravdu čo vám radila,ale viem,že je to strašne ťažké.Mne keď sa narodil Patrik,tak som vravela,že druhé dieťa už ani nechcem,lebo naozaj bolo s ním kopec roboty (a ešte aj niekedy je) .
Evička tiež dáva všetko možné do pusinky. Špaky už nedáva,ale aj tak ich zbiera a dáva mi ich do ruky. Ale inak si tam strčí čokoľvek a hodne mi chodí do koša.Možno preto,že je to druhé dieťa ma to nejako moc netankuje a baby,najlepšie je sa s nikým neporovnávať,lebo maminky okolo vás aj zaklamú,nepovedia pravdu a potom si myslíte,že to ste vy taký "neschopní" rodičia. toto prežívajú všetky maminky-je naozaj len pár výnimiek detí,že sú strašne kľudné už od narodenia a chodia spávať ako hodinky.
A ak máte živé dieťa,tak vám to poviem ako Patrikova psychlogička -
sú deti veľmi živé a veľmi kľudné. Patrik bude patriť vždy k tým čo neobsedí. A ani sa o to nesnažte. Pretože on proste taký je a iný nebude.Práve že vyťažte z toho maximum, rozvíjajte ho a podporujte.
a ono to naozaj funguje :wink:

@traktor aký vtip? Veď mi bol tuším zmazaný celý príspevok....
11. aug 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja fotiek moc nemám,ani mi nevyšla tá v obchode ,kde @lucim tančila s Matejkom,boli strašne zlatí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vybil sa mi foťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim podarená fotka s tým vyliezaním :grinning: ...tak toto u nás ešte nehrozí, máme vysoké skrinky postele...raz sa jej podarilo vyliezť na gauč, ale nejak ju to neoslovilo a ešte vylezie na Miňovu posteľ, tá je nižšia ako naše....
11. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Luci,my už chodím dlhšie a tiež nikam nevylezie,len na malú detskú stoličku :slight_smile:
11. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a&yhhhhhhbbbbbbbbbbbbbbbbbnhhhhhhhhhhhhhhhh
11. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka tu ste boli na dovči? Vyzerá to pekne...a je blízko aj Bešeňová? No možno sa nechám raz nahovoriť...aspon viem, kam sa môžem obrátiť na referencie....vyzeráte tam takí spokojní :slight_smile:
@ani3012 zdárek maminko...
11. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim čau Matej ! :grinning:

Ja idem off,lebo Evička ma tu ťahá za nohu,idem sa teda s ňou pohrať a niečo navariť. :slight_smile:
11. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, uz som vas chcela pozdravit, ale matko ma predbehol.
ani, krasne fotecky vyliezli aj z tvojho fotaku. a nelichotim, pravda to je! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mne sa zase vybil fotak, ked tu bola samy. :unamused: :wink:
lu joj dobre, ze sato minovi lepsi. :slight_smile: natynka je tiez poriadny certik. :slight_smile: a mas ty pravdu, vlastne som nechcela aby matko chodil prilis skoro, co som sa o jeho chrbticu bala, tak mi len plni zelanie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
brin, tam to muselo byt krasne a urcite psycho-relaxacne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chalanom sa ako pacilo?
11. aug 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani co dnes varis? daj inspiraciu
11. aug 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jj je to čertica, no ale po kom by bola inakšia, že? :grinning: Ja sa radujem, že naberá stabilitu, lebo chodenie za nou nič moc, ešteže sa striedame a mamou, ale cez dovču som to bola na 90% len já a já :grinning:
Ja mám navarené od včera, mm varí, ja už ani nepamätám kedy som varila, jáááj v pondelok palacinky :grinning: Aj ked to nie je varenie :grinning:
11. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som poslala ten link na Zuberec mm a to sa mu páčilo, nie ako tá katastrofa v Maďarsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...mám rada info z prvej ruky, obrázky vedia byť tak zavadzajúce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomooooc...tak nakoniec sú tie krvné testy zlé, volal nám doky, sa včera poobede nemohol dovolať mal staré číslo, všetko má zvyšené, CRP 204 :stuck_out_tongue_closed_eyes: nasadil nám injekcie a zajtra maširujeme do PO priamo k ortopedovi :frowning2: Len aby bolo dobre :unamused: Dúfam, že je to len z tej teploty, na rtg snimku zatial nič nebolo , na MRI sa čaká dlho, tak ideme radšej do nemocky ...
11. aug 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 chudatko...ja som mala pred porodom CRP 200a doteraz sa nevie z coho...tie snimky MRI by sa dali posurit, ked ste v nemocke...ale nechcem trepat...ak nezabudnem..opytam sa andreho -ze ako sa to da pourgovat
11. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka jj, ved preto máme ísť radšej do PO, kde ho operovali...ak by ho vraj oni " odbili" že to nie je z kosti, tak nám ho tu vezmú na detské na pozorovanie...
11. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 juj, drzim silno prsty, sice nerozumiem co je CRP ani MRI ale aj tak nech sa mu polepsi. a ked pises ze spravanim je to uz stary mino, tak je to mozno na dobrej ceste, hm?

@lucim tak teda ta horolezecka foto stoji za to :slight_smile: asi by som uz mala mierny infarkt :slight_smile:

@brinzulka trosku mi je to zname, sme tam boli pred 2 rokmi na dovolenke :slight_smile: a pekne foto, ste zlata rodinka :wink:

a inac ahojte
11. aug 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola doobeda na urade ohladom toho ZTP a prispevku na dietne stravovanie, tak ten prispevok mi asi nevyjde, lebo sa dava prijem este za min kalendarny rok a to som este pol roka robila... a preukaz ZTP sa vybavuje len na vazovovej tak to netusim kedy sa tam dostanem a ako kedze tam nie je velmi kde parkovat...jaj preco sa neda vybavit vsetko na jednom mieste ale clovek beha po uradoch jak debil a to este treba taky papier, a hentaky papier a zo socialky papier.....no horor.. som si spomenula na vendy a jej story s uradom prace :grinning:
11. aug 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlasim ze dneska sme zatial revali len doma, na urade sa spravala celkom slusne :grinning:
11. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas dík....no zajtra budeme múdrejší, zatial dostal injekcie pre istotu a zajtra sa to musí poriešiť...
CRP je http://www.zdravie.sk/sz/content/480-27585/c-reaktivny-protein-crp.html
a MRI či MR je magnetická rezonancia http://www.magnetickarezonancia.sk/hlavna-stranka/co-je-to-magneticka-rezonancia/
11. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas úrady no comment...ja som vybavovala príspevok pre Naty tiež na lakte...dokonca teraz už asi 2 mesiace po rozhodnutí, že ho mám stále chcú ešte nejaké papiere...najnovšie moje výpisy, že to naozaj platím opatrovatelke, akoby nestačil jej, že ona ho dostala na účet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to tu strašnééééé...a Tami chválim za nerevanie, najnovšie začína naša revať za nami, ked ráno odchádzame a aj naobed :sweat_smile: Dnes ide spať do babky, lebo nám treba ráno o 6 vyraziť, bude bezo mňa moja malá bobulka :unamused:
11. aug 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok