Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. aug 2010

gabi sutaz je o posledneho cupkacika alebo o vytahanu ponozku, este nas tam par je ... tabulka je naposledy tusim 20.jula davana, ale nechce sa mi ju dohladavat s mojim pomalym netom ....
a to s tym vecernym prichodom chlapa domov poznam, teraz to mam aj ja tak, a je to o nicom, hlavne, ked na to nie si zvyknuta a vsetko je na tebe. chapem chapem, luty luty. 😕 😨 😉

jajona
11. aug 2010

@zmurkaz no to poznám a hlavne nenávidím náš dedinský rozhlas. hneď by som odstrihla kábel, či to to tam je...

zmurkaz
11. aug 2010

@jajona 😠 ....a keď si zabudnem vypnúť mobil 😠

a ja som už tak zabehnutá - furt robím všetko sama .... ale je iné mať 6-ročný rozdiel a 2-ročný - to baby klobúk dolu!!!

gabrielkabj
11. aug 2010

no práve že bývame samy a pracuje tak stále ešte keď sme spolu chodili tak makal od rána do večera a ešte aj v Sobotu niekedy už fakt nevládzem ale ani on tak večer keď príde tak akurat okolo deti sa trocha pokrúti ale mne už nič nepomáha... iba ak v Sobotu trochen a inak baby ešte stále nemám menzes a vy? Pri prvej dcérke som dostala aj keď som kojila a teraz kojím a zatiaľ nič ale dobre aj tak...

jajona
11. aug 2010

@zmurkaz mobil chvála bohu je v pohode. skoro stále mám vypnuté tóny

a na tú samotu som si aj ja zvykla. už je to v pohode. ale minulý rok to bolo dosť zlé. to sme tu (na dome) ešte len začali bývať, takže som nebola vôbec zvyknutá. teraz po roku je to už ok

lucim
11. aug 2010

dedinsky rozhlas nas vacinou nebudi, aj ked sa par krat stalo aj to, ale velke auta obcas hej a dnes som bola ja ta truba, som vosla do domu, ked mi volala svagrina s braskom a zobudila som ho ... ale dal sa ukecat na dalsiu hodinku spanku. 😉

mimochodom, chceli odo mna nas nosic - manducu - ale ja ju este nedam, aj ked ju pouzivame len obcas ... brasko, ze najde nejaky bazarovy nosic a ja som sa ponukla, ze mu s tym pomozem ... ale mne sa okrem kvalitnych , cize drahsich ... manduca, ergo, mei-tai, patapum .. nic nepozdava ... viete o nejakom, alebo nemate na predaj?

gabrielkabj
11. aug 2010

joooj zlaté ste by som tu popismenkovala aj do rána ale robota mi stojí kto príde pomôcť? 😵

zmurkaz
11. aug 2010

@gabrielkabj ...no menzes mi ani nespomínaj - ja ho mám takýýýýýý divný - aj mesiac a pol nič .... 😠 a brucho ma bolí aj na ovulku aj na normál termín kedy mám dostať aj keď ich už náhodou dostanem ... 😠

lucim
11. aug 2010

@jajona a nasla si si tam spolocnost? kamosky? u mna je to pobiedne, preto obcas chodim na vylety a ako mozete citat , tak aj julovkam robim prepadovky v poslednej dobe ... 😉

zmurkaz
11. aug 2010

@lucim ....ja mám len babyvak ... a ten si nedám 😀 😀 😀

gabrielkabj
11. aug 2010

lucim segra má ale to to je taký obyčko z USA ale má už 10 rokov je modrý ale neviem či je to nejaká značka asi nie taká ako spomínaš ty...

zmurkaz
11. aug 2010

@gabrielkabj 😅 ...ale mohli by sme sa dohodnúť ... najprv u teba upraceme a potom u mňa 😉
@lucim ...som si všimla keď som len tak prelietavala stránky 🙂 ...super!!!!!!

lucim
11. aug 2010

@gabrielkabj robota ta pocka, neutecie, ver tomu, ze ti ju nikto neukradne 😉 kludne chvilu relaxuj, nanajvys oblecies nieco vyzehlene rukami 😀

gabrielkabj
11. aug 2010

No ak niektorá chce kľudne môže prísť do Bj na výlet ja sa len poteším...

jajona
11. aug 2010

@gabrielkabj no mne ako kedy pomáha. napr. dnes ráno sme sa pochytili. že francúzske zemiaky na obeda veď že mi pomôže. lebo je s tým papračka. očistiť, nastrúhať poukladať...ale zemiaky šiel do záhrady vykopať až okolo 9 h. potom sa zobudil malý a to s ním minimálne 30 min. tak som ho obriadila, že on ide von. ja že čo??? že či mi nepomôže. tak jasné, že oči hore a že on mi sľúbil a teraz mi musí pomáhať. tak ma to naštvalo

gabrielkabj
11. aug 2010

žeby som ťa Lucim poslúchla celkom sa mi tvoj postoj páči... 😉 😀 😵

jajona
11. aug 2010

@gabrielkabj a ja už mám od 9 mesiaca teda Matúškovho

zmurkaz
11. aug 2010

@lucim .... no len sa sviňa kopí a kopí!!!! ...Ja som si išla vlasy vytrhať - muž mal 2 týždne dovolenku - že ideme chodiť kade-tade ako rodina ...večer sme sa len "vylodili" - ja úplne KO ...zaspala s deťmi ....Si viete predstaviť ten svinčík po 2 týždňoch 😠 😠 ...ešte aj na teraz mám odložené ☹ ...a o žehlení ani nehovorím ... ešte že máme veľa vecí a 2 týždne som len prala a vešala ... a teraz budem rok žehliť? 🙄 🙄 😀 😀

gabrielkabj
11. aug 2010

no ak ti chcel von vziať aj malého tak je to ok ale ak chcel isť sám tak no no no 😠

lucim
11. aug 2010

zmur co je super? ja tolko pisem, ze neviem k comu to bolo 😉
a ten nosic - sa v tom hrabem, ale ja fakt neviem, asi to necham na braska, a hodim mu linky na tie kvalitne 😖 ... oni su take dobre, ze ich na bazare ani nepredavaju, alebo ked ano, tak su hned fuc a za vyssiu cenu. pri manducach sa nedocitate, ze takmer nepouzivana 😉

zmurkaz
11. aug 2010

@jajona ...no tak toto tááááák poznám ... my už sa nehádame ...som to vzdala a robím len to, čo zvládam!

zmurkaz
11. aug 2010

@lucim ...tie výletíky za júlovkami 😉

gabrielkabj
11. aug 2010

zmurkaz ste boli na dovke?

jajona
11. aug 2010

@lucim tak už poznám viaceré mamičky, pretože nás je tu dosť, ale že by to bolo také, že by som ich za kamošky označila, tak to neviem... keď sa stretneme na prechádzke alebo zmrzke, tak pokecáme... ale že by sme sa nejako dohadovali, že poďme spolu tam a tam, tak to nie.... možno časom

zmurkaz
11. aug 2010

A sa chcem pochváliť - Jurkovi sme už kúpili skoro všetko do školy ... ešte príde tepláčka a kúpime papuče a môže byť 2 sept. ...ale aj tak vám poviem ... je už takýýýýý veľkýýýý ☹ 😢

jajona
11. aug 2010

@zmurkaz ale zase nemôžem povedať cez víkendy vysávanie a umývanie dlážok je väčšinou jeho robota

zmurkaz
11. aug 2010

@gabrielkabj ...nie....my sme zaľúbený do Chorvátska - ostrov RAB - nie je asi veľmi známy - ale podľa nás je tam supiš .... Neboli peniažky a aj si to neviem so Zuzi predstaviť - tú cestu - keďže sa kojí skoro toľko ako má príkrmy ... sem tam viac 😅 ...Boli sme v Sládkovičove - bolo super ... potom v Hlohovci v múzeu - sú tam vypchaté zvery - Zuzi bolo unesenááááááá ..... až sme sa čudovali ..... a tak ....

zmurkaz
11. aug 2010

@jajona ...no vidíš - šak aj pusinku si ten tvoj od teba zaslúži 😉

lucim
11. aug 2010

jajo, no to ti teda " pomohol " ... dufam, ze to bolo vynimocne a ze "sa vedomil". ven to tu raz krasne napisala, ze chlapi sa na starostlivosti o dieta nepodielaju rovnako, vzdy k tomu maju postoj , ze pomahaju .... uz si to nepamatam, ako to ven presne napisala, ale bolo to vystizne. 😉
zmur, mne sa dnes pradlo nakopilo na zahradnom susiaku - 4 pracky ... a ak mi zase nesibne, a nevyzehlim to pri trojdielnom filme v jeden vecer (sla som spat o 2!!!) tak neviem neviem 😉

gabrielkabj
11. aug 2010

zmurkaz nás to čaká o 2 roky tak dúfam, že sa malému bude v škole pačiť a že sa mu bude aj dariť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre