• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
my sme tiež nikde neboli na dovolenke, ale pobehali sme trochu po rodine a to nám stačilo
nuž pôžička nepustí :unamused:
11. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no opúšťam vás idem hodiť sprchu a potom uvidím čo dál tak papik
11. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim pekne napísané... inak je to pravda, že oni to tak berú a Juraj zvykne tiež také, že "umyl som Ti dlážky" ako keby len ja po nich chodím
11. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer sa praje :slight_smile: tu sa keca.... my sme boli dnes v pn na kupelnom ostrove... jaka nostalgia na mna dopadla.. :confused: :dizzy_face:
@gabrielkabj oki, tak aj si pokecala, aj oddýchla :wink:
my sme boli v Nemecku v Berlíne a tak po okolí ale len na 5 dni mám tam ségru vydatú tak preto nemecko bolo super vrátili sme sa presne pred týždňom o takomto čase aspoň som si zaspominala
@riusik ahoooj. aj my sme tam boli.... na stretku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riusik to kde je? Ja chcem isť ešte do tropical islandu v Nemecku môžte kuken cez google
11. aug 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ahaaaaa, vylety, je to super, fakt ... a aj ty cakaj, ze ti zazvoni telefon, ked ma tu bude ominat domacnost, ze lucku nieco nakopne, ze prec prec, matulik, ideme brm brrrrm? :wink: :grinning: :grinning:

@jajona aj ja tu mam nejake maminy, tiez pokecame tak ze o detoch, ale spolocne akcie, to asi nehrozi ... a potom tu mam 2 kamosky, z ktorych je jedno cerstva znamost s cerstvym babom, ale dost sme si sadli, a druha dobra kamoska je teraz furt zaneprazdnena alebo depkova z frajera. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dnes sme sa neplanovane navecerali na grilovacke u starostu ... sme okukavali na trojkolke zvery za plotmi a oni nas vtiahli k sebe. :slight_smile:
11. aug 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona ...u nás zaznie aj "malú máš v ...." ...alebo "malá sa ti pokadila...." ....
@gabrielkabj ...supiš :slight_smile: ....zmena prostredia robí divy :wink:
@riusik ...ahoooooj :slight_smile:
11. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ...čakááám čakáááám ... a teším :wink:
11. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak pekne. my tiež chodíme na trojkolke s Maťom po dedine, ale grilovačka z toho nevzišla ešte žiadna :grinning:
11. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz juras ma uz skolsku vybavu? super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj dovolenky a vylety po sk sa rataju. :slight_smile: my budeme mat asi este jednu chatovicu, som sa dnes dozvedela.
ahoj rius :slight_smile:
@lucim super, to je caro dediny :dizzy_face:

pn = piestany, kto sa to pytal?? a @jajona ja viem, ze ste boli, preto som to pisla, hehe
11. aug 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už fakt sa lúčim tak papa
@riusik ale ty si nebola!
aj my chceme este zdolat dake vrsky slovenske - bud to bude slovensky raj www.chataostrica.sk alebo mala fatra..
11. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a to stretko v Blave ste už mali, v nejakom centre. myslím, že majkas dávala tip
@gabrielkabj dakujem, konikovy bazar som skukla, ale ja neviem, je len do 9 kil, lukasko synovec uz bude mat pol roka, aby o chvilu nebol maly. ... teda, neviem, kolko ma kil, ale ...

@jajona ale my sme sa fakt nevterkli naschval :slight_smile: ... aj ked boooolo nieco grilovaneho citit vo vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
@jajona ja viem, ze som nebola :sunglasses: som to dohanala teraz, hehe so svagrinkou a s tomaskom na korculiach
11. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože babule - ja si tu oprašujem bazár a predáááávaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik to si sa pekne opozdila na to piestanske stretko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahojki,

@lucim este su liliputi nosice, velmi podobne manduce, nove za cca 60eur
@zmurkaz super ze uz zasa ficis na konovi :wink:

inac k tomu menzesu resp k ovulacii, ja ju mam tiez bolestivu od porodu a posledne mesiace je to dost citelne, aj som to hovorila doki na preventivke ale to bola asi prave prva po porode tak doki ze to preto ze je prva... neviem... akoze prezit sa to da, ale niekedy je to neznesitelne a brucho mam nafuknute jak balon... :unamused:
@zmurkaz len predavaj predavaj, treba bubaky na skolaka pominat :slight_smile:
11. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona stretko este nebolo, idem pohladat tabulku
11. aug 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas :wink: ...dlhujem ti 2 receptoše :frowning2: :unamused: ....ale všetko bude :wink: ....a po Jurášovi som mala ako hodiny ale teraz :rolling_eyes:

@lucim ...jasnééééé .... :wink:
11. aug 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ja sa lúčim. dobrú noc :pensive:
11. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim to hej, ale robim, co mozem.. :wink:
11. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok