• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@majkas maji ahojky ... ano, aj tie som pozerala, len som ich hore zabudla napisat ... aj tie su u mna v tych lepsich, ... a jasnacka, na bazare nenajdes. :confounded: brasko chce nieco do lesa, ked pojde na huby a tak ... vsak s nim zajtra hodim rec. moc bubakov nemaju ,ale toto bohuzial po nas este nezdedia.
.
ja mam menzes uz daaavno a je iny, silnejsi a kratsi ... aj fcul . :confused:
11. aug 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona dobruuuuuuuuuuu
11. aug 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: Stretnutie julovciatok v HOPSASA, Bratislava- Petrzalka :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: 18.8.2010, 10.00 http://www.hopsasa.sk/ :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:

Tamarka a majkas
Matko a lucim
Sarinka a raona
Evička a ani3012
Eluška a samy
11. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze som nasla tu poslednu :sweat_smile:

@jajona dobru nocku a pridte aj vy na stretko :wink:

@lucim luci ked sme my kupovali tak babyzuz predavala svoj liliputi ze ho nepouziva ale mala cely cierny a to som ja nechcela. skus jej napisat, mozno este nepredala
11. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj ja mam uz davno, tusim od 3mesiaca ale je to horsie, dlhsi, silnejsi a este aj bolava ovulacia... no proste na h...
11. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, pisni to stretko aj nasim dorkam na FB - tam to obcas citaju, tu velmi pomenej ... alex, babyzuz ....
my sme este stale otazni, ze skor nie ako ano a uvidi sa, ked rano 18teho vstanem.
11. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj? zuz ho mala? hned jej pisem :wink:
11. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas a ty mas ten liliputi nosic? spokojna?
11. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som celkom spokojna, aj ked pouzivali sme ho dost malo, lebo Tami v nom nechcela dlho byt, ale zisiel sa pri umyvani riadu ked bola mensia, upratovani, alebo len tak ked uz som nevedal co s nou tak sme tancovali v nosici :slight_smile: teraz uz vobec nepouzivam, chceli sme ho ked pojdeme na nejaku turu len este sme sa k nej furt nedokopali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj a aj ja vsetkym Zuzkam zelam vsetko najlespie :slight_smile:
11. aug 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas vsak aj my nosime manducu v kufri len pre pripad .. mali sme ho v lese, ked sme boli na bubnovacke, a na mdd .... a caka na svoju dalsiu prilezitost ... ale je az do 25kg, takze radsej ho budem mat, ako nadavat, ze potrebujem a uz nie je. no nie?
11. aug 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jasne, dobre pises :wink: a ty nas nechces vidiet? ze uvidis rano...?
11. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanky zuzicky zuzulky cucky zuzinky zuzky, aj odo mna vsetko naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .. aj ja vam .. aj sem :wink:
11. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik srdcko, ja mam den pred tym obrus zubov a okrem toho, ze sa toho bojim jak cert kriza,tak neviem, ako budem vyzerat a ako budem ubolena. :cry:
11. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj.. jooooj, au :unamused: :frowning2: som nevedel... no, sak uvidis
11. aug 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a to predne zuby ci stolicky?

akoze mne by nevadil ani pondelok 16.8 ak by ste mohli prist, len tu uz nechem chaosit a neviem ci by to vyhovoalo aj ostatnym
11. aug 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius tak tak :wink:
11. aug 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som napisala alex aj babyzuz na FB
11. aug 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a toho 16reho by ste mohli prist? ci ani to nevyhovuje?

lebo sak zatial len ani, rao a samy potvrdili tak by som im pisla ci by nevadilo prelozenie
11. aug 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no babulečky - idem OF - som K.O. .... tak zas zajtra :wink:

tešííííííím sa že mám PC domááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ :confused: :confused:
11. aug 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ale to si trafila, to je asi fakt jediny datum, ktory by u mna bez problemov pripadal do uvahy. :wink: ale tiez nechcem chaosit. :dizzy_face: .... a drahy este nevie, co vsetk osom este do konca mesiaca vymyslela, aj ked ta jeho vyplata, na ktoru cakame bude az v septembri. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zase na druhej strane - za vcerajsi vylet som dostala pochvalu, ze nic lepsie som nemohla vymysliet na tu depku a ked tu on nebol, dokonca sa fajn bavil, ze som akcna, ked matkovi kupim hned nove oblecko, ked sa premaca. :grinning: (inak, je to na 30 mesiacov, kupujem na rok dopredu :grinning: )
11. aug 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aha ho, ani riuska sa zatial nedopisala do stretka :wink:
11. aug 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz prides do BA? a dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pocitacova kralovna :dizzy_face:
11. aug 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona, @ani3012 , @samayka, @inneska, @riusik vyhovovalo by vam stretko aj v pondelok 16.8 aby mohli dojst aj lucim s matkom?
dajte vediet aby sme sa zorganizovali

dufam ze som nikoho nezabudla kto sa chystal... a este @jajona sa pytala a aj @zmurkaz by mozno prisli
11. aug 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz aj ja do postele
dobru nocku :dizzy_face:
11. aug 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, som sa zabudla na tych bazaroch, to uz je tolko? .... idem aj ja .... pa paaaaaa
11. aug 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cácorky :slight_smile:
hlásím se po 100 letech. Doufám, že jste tu na mě nezapomněly a nezanevřely :wink: ?! Vždycky se nějak zasekám na fb nebo netu a sem už pak nestíhám nakukovat.
Ale předpokládám, že všechna drobátka rostou, žvatlají, běhají (skoro všechna) a mají plné pusinky bilých perliček :slight_smile:

jo a dodatečně přeji všechno nej, nej, nej všem Zuzankám a hlavně té naší :grinning:

naše princezna se od rána nezastaví a jen co přišla chození na kloub, tak už lítá po bytě jako čertík. Taky se jí vyklubaly konečně další dva zoubky, takže momentální stav je 8 ks. Je hrozně užvatlaná (asi po mamince :grinning: ) a je to naše zlatíčko :slight_smile: . Doufám, že zítra nebo v pátek se mi podaří konečně zapojit víc do diskuze, abych byla v obraze

zatím papa, dobrou všem a dnešním oslavencům rovnou všechno nejlepší :slight_smile:
12. aug 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , vsetkym vcerajsim Zuzkam vsetko najlepsie :slight_smile:
@zmurkaz jeeej pccccc :grinning: :wink: , ze konecne :slight_smile: ...........no u nas podobne ako u vsetkych..mm vecne v robote, od vidim do nevidim, na deti som sama, ale uz som si zvykla..starsie tie uz maju svoj program, matka ani neviem , ze mame..kazda navsteva prekvapena, ze je taky....furt hovorim ,uvidime aka bude puberta :grinning: ..dovolenka nehrozi..jednak sama nejdem nikde , jednak niet peniazky :unamused: ..bo furt daco ine treba...ale ludia, ja zajtra budem sama len z matkom :wink: ..teta co strazim deti, berie vsetky deti do tralalandie ci ako sa to vola, tak sa velmi tesia :slight_smile: ..dakujem za taku rodinu :dizzy_face:...a uz mi vsetky velmi chybate...som tu veelmi malo, pre mna nezvyk :grinning: ..ale hold cudzie deticky, treba davat velkyyy pozor :wink: ..a vecne som v kuchyni....to treba aj krmit :grinning:
12. aug 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas bre ránko ! Mne je jedno kedy :slight_smile: aj toho 16.8. ....ale prd...idem s malým k psychologičke.....ale asi by som jej brnkla,že nemôžem prísť a sa preobjednala a prišla by som :slight_smile:
12. aug 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pirinka jasne že sa na teba pamätáme...nejako není času,že ? Ako ste oslavili narodeninky ? Čo dostala Zuzka k sviatku ?

@traktor tak do Tatralandie by som išla aj ja,tam som ešte nebola.Nech sa detičky zabavia-pozor na úrazy ,malo by byť aj počasie pekné :dizzy_face:
12. aug 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok