Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. aug 2010

@ani3012 deti ani v noci nespali 😀 tak sa tesia...poucenie dostali 😉
@pirinka jej pirinka, raz si najdes cas a a vlastne vsetky a budeme kecaaaaaaat 😉 .....................inak baby hlasim , ze tesco ma super ceny na plienky, detske vyzivky , mlieka a vsetko co sa tyka deticiek 🙂 napr. huggies premium mega pack 12,99 * pampers mega pact /120-150 ks/ - 22.,80 * nestle kase 2+1 zdarma-5,98 * hami prikrm zeleninovy 2+1 - 2,98 * hami ovocne prikrmy 2+1 - 1,98 * hami kase 2+1 - 6,64 *....a este ovela viac.. 🙂

traktor
12. aug 2010

a uz tu nie som..keby niekto nieco oslavoval ,tak vsetko najlepsie a ak nie ,tak vsetkym krasny slnecny den a bez chorob 😉

zmurkaz
12. aug 2010

Dobré ránečko ... tak ideme sa ukázať dokine ...

@lucim - všetko bude záležať od termínu (týždeň/víkend) a od bubáškov (by bolo fajn po výplate alebo materskej 😅 ) a musím aj pozrieť, ako by som sa tam dopratala úplne sama 😅
@majkas ...no to ešte nebudú peniažky na účte 😅 ...a teraz sa menia smeny mužovi - tak si to ani neviem predstaviť - či by som prišla.... ☹ - ale tááááák rada by som vás videla 🙂
@traktor 🙂

lucim
12. aug 2010

doobre ranecko, mrnus mi tu asistuje, ale rychlo zahlasim - dnes v noci len jedno cucanie - matko prespal 7 hodin v kuse a vstavali sme 8:20. (zaspal o 21) normalne som vyspata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

acerka
12. aug 2010

@lucim ahoj, jeeeej tak to je super, ze Matko tak krasne buval....aj jaaaa chceeeeeem 😀 my sa budime aj 6x teraz...silno rozmyslam, ci ho nemam odstavit, chcela som min. do vianoc kojit ale teraz neviem ☹

majkas
12. aug 2010

@ani3012 tak uvidime co povedia ostatni a nejako to dokopeme

majkas
12. aug 2010

@lucim super ze ste tak dobre hajali 😉

ja som zase naopak nevyspata lebo namiest 😉 o 8 kedy sme zvykli vstavat tak dneska bol budicek o 6. takze teraz som ju ulozila uvidime dokedy potiahne a ci mi potom vydrzi az do vecera

u nas sa to nocne kojenie zlomilo ked sme boli doma na vychode a Tami spala so mnou na posteli cely cas a prespala celu noc bez papania. a odvtedy mame vacsinou len jedno nocne kojenie, resp. ziadne podla toho kedy ide spat

a inak ahojte

majkas
12. aug 2010

uz sme hore, dala 40min namiesto tradicnych 2 poobednajsich hodin. no uvidime kedy to na nu poobede dolahne
papa ideme sa hrat

nykyta
12. aug 2010

ajojte babulky 🙂 🙂 🙂 uz sa ani nebudem omluvat bo by som sa musela v jednom kuse omluvat,ze nemam casu sem chodit 😉 macik je hyperaktivny cez den aj v noci 😕 😕 dnes zacinam davat ch15 a dufam,ze sa uz v noci vyspim 😕 tie nestastne zubale 😕 😕 chuda ☹ lu keby si mala zaujem tak ja mam nepouzity nosic na predaj raz vyskusany a vobec nepouzivany ☹ novy stal okolo 100 eur a ja ho idem predavat za polku 😉 tady mas fotecky je cierno-zlaty 😉

nykyta
12. aug 2010

musim vas este poriadne docitat 😉 😉 dnes poobede pride maminka tak sa potom priplizim za vami trocha pokecat 😉 teraz uz ficim za macikom idem mu dat obedik 😉 zatim papa pekny dnicek

lucia32
12. aug 2010

Ahojky...tak sme doma, teda len my 😝 malý ostal v PO...preliečenie ATB, vyšetrenia, MRI....vraj si ho nechajú asi týždeň 😖 Len aby dobre bolo....
Sme sa o tom bavili, že ako mu doky stanovila angínu, tak, že pozrela do hrdla...že pekne, pekne....vážne si začínam uvedomovať, že doktori (obvodaci, pediatri) berú niektoré veci na lahkú váhu...žiadny odber krvi, žiadny výter, prístroj na CRP ma v ambulancii...nepoužila, noha mu začínala červenieť, doky si to všimla a NIČ...fakt som tam išla s tým nech mu vezme odber, ale hned v úvode ma spláchla, že tu teraz riadi angína a ked mu pokukala do hrdla, že to je ono aj ked ho nebolí hrdlo.... nejak som sa nechala učičíkať...ale teraz ma to serie...ta noha sa mohla riešiť už v ten deň, keby mu urobila CRP, tak už v pondelok by sme vedeli, že ma vysokú hodnotu, potom sa zas doky nemohol dovolať 😝 a pritom býva 200 m od nás...sa to zbytočne posunulo o 2 dni...len aby bolo dobre 😵

ani3012
12. aug 2010

čafte ! 🙂
@lucim
aj my sme spali túto nco celú noc 😵 😵 😵

@majkas budem nakukovať,aby som vedela, ako sa dohodnete 😉

@nykyta no drahá nosička...ja som mala chválabohu za 35 eur-ani sme ju nepoužili 😝 ale pekná je 🙂

@acerka už teraz je to pekné,ako dlho vám to vydržalo to kojenie 😎 nemusíš byť smutná,aj keby si kojiť prestala hneď 😉

@zmurkaz Zuzka ,teraz som tomu nerozumela...aj ty prídeš teda na to stretko do BA alebo nie ? Budeš brať aj Jurka ?

ani3012
12. aug 2010

@lucia32 tak to mi je ľúto...ja teda som si myslela,že angína by mala byť v krku cítiť.... a noha ho aj bolí,alebo to ma len zapálene ?

ani3012
12. aug 2010

@lucia32 a ty nie si lekárka a samozrejme so študovaným sa hádať nechceš,ale po druhý krát už ťa bude brať vážne. 😉

lucia32
12. aug 2010

@ani3012 priamo tam kde to má zapálené ho nebolí, len slabina a stehno posiate fľakmi ho bolelo...
Inak našej mudre ak sa nepotvrdí ta angina to pekne poviem, nič v zlom, ale nabudúce ma už neodbije dokial pekne neurobí čo má...stanovujú diagnozy na základe dlhoročných skúseností a nie vždy to musí výjsť 😅 😝 🙄
Však niektoré choroby si môžu byť podobné a pritom liečba rozdielna a tu nejde o fazulky, ale o ludské zdravie, ak nie o život....akurát je na tom blbé to, že takýto múdri sme vždy až PO 😒

lucia32
12. aug 2010

Som vás na rozptýlenie počítala, len sa mi nechce reagovať 😝

hathor1231
12. aug 2010

ahojte 😉

@lucia32 jejda,to mi je luto ☹ len nech je vporiadku a tebe vela sil 😉

@ani3012 a mala ti nespava,ci preco tolko nadsenia 😀

@nykyta ja som tu nasu nechala na slovensku,je to podla mna nepouzitelne kym sa dotoho clovek naprace 😀 a mala to nema rada... ale pekna 😉

my mame veselo,ide nam stolicka,tak kaka a kde je kaka,tam je popalena prdelka,tak za nou beham so serblom lebo je bez plienky ked sa len da... je aj porotivna,ale zatim vpoho. teraz sa pekne sama hra 😵

zmurkaz
12. aug 2010

Ahoj ahoj ahooooooj 🙂
@ani3012 ...ak to bude teraz v pondelok - tak nie.... ☹

zmurkaz
12. aug 2010

no a zberžne idem dočitko a vybavovať maily 😅 ...
... a som sa nepochválila ... máme vetu 😵 😵 😵 ...DE JE DEDE? a DE JE TATA? 😀 😀 😀

zmurkaz
12. aug 2010

to akože kde je ... 😅

lucim
12. aug 2010

dobry vecer 🙂

zmurkaz
12. aug 2010

táááák - aj pár fotečiek nám tu zostalo - tak prikladám - ešte z júna ....

zmurkaz
12. aug 2010

dobrý večer ... idem tuším niečo hodiť aj do albumu 😉

zmurkaz
12. aug 2010

tak nejdem - nemám svoj starý upravovač fotiek 😠

a ešte sa chcem pochváliť- Zuzi v pondelok zdolala obrubník bez držania a spadnutia 😵 😵 😵 ...sa tu vychvalujem - ale veď vy ma chápete - že? 😅

lucim
12. aug 2010

zmur len sa chvalte, my radi zatlieskame, tap tap tap zuzinke 😵 ... a zlata je ... mame aj aktualnejsie foto? 🙂

nina41
12. aug 2010

Dobry večer 😵
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme vela zdravička 😵 😵 😵
Zajtra idem k zubarovi ,dufam ,že mi vytrhne aspon tri zuby,mam taky strach ☹

lucim
12. aug 2010

ahoj ninka a risko s ruzovym dudlikom 🙂

lucim
12. aug 2010

@nina41 budem ta virtualne drzat za ruku v tom zubarskom kresle .. mne uz sa to tiez az prilis prudko blizi ... a snad nebude tak zle.

zmurkaz
12. aug 2010

@lucim ..nie - ešte furt neviem kde čo mám ☹

@nina41 ...jééééé ; a držíme ťa aj s Lucim .... ona za jednu a ja za druhú ruku ....o koľkej?

lucim
12. aug 2010

zmur aky upravovac fotiek si pouzivala? neda sa stiahnut z netu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre