• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@ani3012 nó, takže k nám to dojde nad ránom a pôjdeme do prdele a nie na trhy :unamused:
13. aug 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona zatiaľ to vyzerá tak,že ani nás to nechytí...ale hrmí tuším v kuse
13. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo no mozes ty mat pravdu .
ani, este tu nic nie je .. a ked pride, nech sa to vyzmyka do rana .... tak mi napadlo ... idem zakryt pieskovisko aj igelitom a slnecnikom !!!
@lucim utekáááááj !
@lucim choď, aby nemali náhodou z toho bahnisko a nie pieskovisko. a Maťko sa Ti už zahrá na pieskovisku?
13. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona a tebe Matúško ? Mne Evička do piesku nechce,ale olizovať ho bude. :grinning:
13. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 my zatiaľ nemáme, takže neviem. ale on sa ešte bohvieako nevie zahrať, ale zabaví sa s tým, čo mu je zakázané. ako napr. dnes som žehlila a stále mi vyťahoval šnúru zo zástrčky. nie a nie prestať, aj po rukách som mu dala, nič nezaberalo :angry:
13. aug 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jaj a zabudla som rozhadzovanie všetkého, čo dočiahne
13. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakryte :slight_smile:
matko sa uz v piesku hrava , dnes zase posun, ono to bolo najprv ze len kukal, potom hrabal okolo seba, potom rozbijal babovicky, co som mu robila a dnes si tam sam vliezol a dokonca aj s formickami sa hral ... ale ten vysledok - cela plocha rovna, utapkana :grinning:
a na zehlicku mam nastastie zasuvku hore na linke, dosku prisunutu k linke, jedine, s cim lumpaci je, ze mi ju chce posuvat po kuchyni aj s tym, co zehlim ... veci mi uz nestahuje ... to len ked mam v kosi na pradlo, tak mi ich "triedi" :wink:
13. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no mne dnes všetky poskladané stiahol dolu a dal naspäť do koša

inak to ma nepadlo, že v kuchyni žehliť kvôli zástrčke, dobrý nápad :wink:
13. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len ja mám také neposlušné chlapčisko :angry:
13. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona sufliky skrinky? dnes som ukaldala kuchynske skrinky niekolko krat . :confounded: :slight_smile:
ale som sa dnes zasmiala - chcela som ho odlakat , vravim, kde mas auto? matko brrrrrrm, chvilku vrzgot a MAMA! ... otocim sa, auto prisunute za mna a matko nalodeny vo vlecke, ze mam tlacit. :grinning:
13. aug 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona pozehlene ukladam na kuchynsky stol, presne z tychto praktickych dovodov. :slight_smile:
13. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jéj, tak si robila brrrm, brrrm :grinning:
13. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona
@lucim ja som rada,že môžem v kuchyni aspoň variť,nie to žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Evička ani nejako nerobí zle,len roznáša veci : z kúpelne do obývačky,z kuchyne do vane, z izby na chodbu...topánky máme tuším všade.

a Luci vieš s čím sa teraz Evi hraje ? S tým vláčikom,čo nechcela dať Maťkovi a pišťala aby ho dostala.
13. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona jasne neodlakala som ja jeho, ale on mna od kuchynskej linky :grinning:
13. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ale ti dal :grinning: Bystrý chlapec :wink:
13. aug 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani no, to je fakt, do vasej kuchyne by sa doska sice vosla, ale uz nic ine :wink: a nemyslis, zesa evicka hra teraz, ze? teraz uz dufam haja :slight_smile: a aspon jej matko pripomenul, ze ma super hracku :wink:
13. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 to akože Evka ešte nespí? :confused: :confused:
@jajona spí,prečo ?
@jajona jáj teraz :grinning: :grinning: :grinning: no to som msylela tak,že teraz v týchto dňoch,nie akože teraz v noci :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 veď za to!
13. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona ale radšej KLOP KLOP ! Lebo už som to tak jeden čas mala,že mi išla spať aj o pol dvanástej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no my sme až také extrémy chvála bohu nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrrrm .. ale nie je z dneska, teraz uz je iny frajer, nasada, otaca sa vo vlecke, zostupuje len taky fukot. ale aj tak ma najradsej, ked si ho v tom auticku posuvame ja s drahym po chodbe. auto co ma vonku uz tlaci aj dolu kopcom. aj trojkolku zlozil zo schodika.
13. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už začalo fúkať..a vyzerá to na dobrú hrmavicu....Oco je v Devínskej a volal,že máme pozatvárať všetky okná.Ešte neprší
13. aug 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ani, no nepotesi :unamused: , chvalabohu ze sa nic horsie nestalo. a urcite nie si zla matka,proste niekedy tie deti prekvapia az moc

u nas uz asi stvrthodku leje , a riadne,ale tiez dufam ze zajtra nebude prsat
13. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som v štádiu, vycikať a spať, takže idem praktizovať
13. aug 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok