Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
14. aug 2010

@jajona nie ešte nie...ale volame si denne aj niekolko krát...chudáčik je mu dlho ☹ nôžka sa už hojí, odpucha...na zajtra máme doniesť pizzu 😀 pravú z pizzzerie 😀

lucia32
14. aug 2010

@zmurkaz tak dobrúúúú... ja dnes asi trhnem rekord... 😀 včera som už chrnela o 9 😉

jajona
14. aug 2010

@zmurkaz oki, poobhliadaj a dobrú noc 😵

lucim
14. aug 2010

zmur dobruuuuu 🙂
lu, a do kedy mas v plane buntosit, ked ste v dome same zenske? 😀

jajona
14. aug 2010

@lucia32 no to mu verím, že mu je dlho... koľko tam ešte bude?

zmurkaz
14. aug 2010

@lucia32 ...no títo by mali byť ok ... ešte keď bol Juráš malý som sa dala "prehovoriť" okolím - bo "jáááj jaký krááásny - daj ho do reklamy .... a tak 😝 " a zavolala som presne do tejto - a oni hneď že aký je, aké má vlásky - lebo že potrebujú takého 😕 .... nech prídeme na fotos .... a my sme neprišli 😅 😕 🙄
Veď skúsime - a možno ho to prestane baviť a budeme mať po dileme 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
14. aug 2010

aaa dobrúúúúú 🙂

lucia32
14. aug 2010

@jajona v pondelok mu budú brať krv a podla výsledkov sa uvidí...ale pri príjme vravel, že tak týždeň 😝 a to by bolo do stredy
@lucim čo ja viem? jeddna už spí, druhá kuká telku, ak nezaspala a ja tiež dokial očká nepriklipnem 😀

lucia32
14. aug 2010

Tak už spia obe 😀

jajona
14. aug 2010

tak ja sa pomaly poberiem...

dobrú nôcku všetkým a peknú nedeľu 🙂

lucia32
14. aug 2010

@jajona dobrúúúú....
Tak ak tu ostanem sama, asi sa tiež poberiem 😝

lucim
14. aug 2010

lu aj ja uz pojdem .... flasku umyt, seba ... a hajiiiiiii 🙂

lucia32
14. aug 2010

jaj...fľašky umyté, ja tiež...ešte chrup dať do laty a bežím za sliepočkami...tak dobručkúúúú noc...nech detičky spia až do rána....
Inak my tu máme rock fest, už druhá noc muzika, tak to bude veselé http://www.rockpodkamenom.sk/

nina41
15. aug 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
@lucim prosim porad niečo,zapalilo sa mi to,neda sa mi ani jesť,a v septembri mi ide trhať ostatne zuby,všetky horne ☹

jajona
15. aug 2010

Bre ranecko,
tak u nas sa prehnali 2 riadne, ale riadne burky. Zemiaky v zahrade po vodou :-/ Ale uz to utichlo...

@nina41 a tym repikom si vyplachovala?

nina41
15. aug 2010

@jajona ano vyplachovala,len mne to hnisalo,

traktor
15. aug 2010

ahojte 🙂 , u nas krasne, slnecno 😉 ..deti prisli z vyletu o 23,35 😀 ...takze ani nemusim pisat, ze bolo super...akurat co ma prekvapilo, tak smykalka v malom bazene im porezala ruky...vsetkym 😅 ..tak neviem, preco s tym niekto nieco neurobil...ale bolo tam kopec inych tak to bolo super 😉
@zmurkaz tak budeme mat maleho herca?supeeer...ak by ho to bavilo, tak preco nie 😉 😵
@lucia32 tak nech je milos na tom uz dobre..aj tak nechapem, ze zo slnka 😅 ...ale uz s tym aj tak nic nenarobime, len nech je dobre 😵 ...a ked pyta pizzu tak uz je to v poriadku 😀
@jajona tak super, ze vam ten jarmok vysiel, ..aspon trosku zmena 😉
@lucim super grilovacka, super partia...co viac si mozme priat 😉 ..take mame aj my radi...ci uz grilovacku, opekacku a v prijemnej spolocnosti 😉
@ani3012 no tak ti poviem ...take zazit...ale hlavne , ze nikomu nic nie je...podobneho divocha mam doma, sned ich to prejde..uvideme co bude v skole 😅 ...no mozno nas prekvapia...ja chcem dat patka aj na futbal, snad bude potom menej aktivny 😀 😉

zmurkaz
15. aug 2010

@traktor ahojky 😵 ...no uvidíme čo bude 😀 😀 😀 ....a ja chcem dať Juráša na baseball - má to pri škole - aj o zem sa hodiť môže a v blate vyválať aj pobehať 😀 😀 😀 ....
A supiš že sa detúchy zabavili 🙂

ani3012
15. aug 2010

toto je skutočná udalosť užívateľky @mimco z témy :
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/zahadny-mu...

Teď jsem si vzpomněla na jednu perlu. Je to už pár roků zpátky.
Byla jsem s manžou nějak pohádaná. Ráno jsem vstala, poklidila a otevřela okno v kuchyni a odešla z bytu. Bylo jaro, nebylo úplně teplo, ale bylo hezky. K večeru jsem se vrátila domů a vidím manžu jak leží v obýváku pod dekou a v čepici!!! Okno bylo pořád do kořán. Tak jsem se ho zeptala, proč jako to okno nezavřel, když je mu zima. Tak mi naštvaně odpověděl - já jsem ho neotevřel!!! Dneska se tomu směju, ale v té chvíli byl na facku

traktor
15. aug 2010

@zmurkaz 😀 😀
@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀 super tema..a vo vela pripadoch tam figuruje aj moj mm 😀 😀 😀

lucia32
15. aug 2010

Len tak na skok...máme pravú stoličku, teda Natálka...som bola riadne prekvapko, ked som ju dnes pri šteklení v puse zazrela...a ľavá je už na ceste 🙂 Takže viem čomu pripísať hnačkovanie..... sme už 7. zubec 😀 Miňo je v podstate okej, uvidíme zajtra čo na to povie krvička...malú som bola uhajať a bežím na záhradu, máme návštevu...majte sa pekne pusky moje... 😉

ani3012
15. aug 2010

@lucia32 no super ! Gratulka k prvej stoličke.
A Miňa pozdravujeme a že nech sa drží,však je nejaký chlap ! 😉 A nech sa pekne vyspí,lebo zajtra ho určite pošlú domov 😵

@traktor ale deti prišli dosť neskoro,aj ja by som tam chcela byť 😵 😵 😵 aj pofotili niečo ? Ako to tam vyzerá? MM by tam tiež chcel ísť,ale ja som počula,že hygiena nic moc a ja vlasy nemusím 😝

@zmurkaz tak baseball je už aj u nás na SR ? Som ešte nevidela decká toto hrať po vonku. Ja ešte niesom rozhodnutá,na aký šport ho dáme.Uvidím,čo škola ponúkne a potom by som poprípade pokukala po súkromných kluboch

zmurkaz
15. aug 2010

@ani3012 ..Angels Trnava .... a sú aj dosť dobrý ...nie je to síce zastrešené pod školou ale podmienky sú viac ako dobré ...len veci na zašpinenie 😅 😀 😀 😀 ...a nejaký smiešny poplatok 😉

traktor
15. aug 2010

@ani3012 ani prisli neskoro, lebo zostali do zaverecnej 😀 😀 co sa im tam tak pacilo a potom este cesta z liptovskeho mikulasa...fotky doma nemam , ale teta fotila, tak ked mi ich cez tyzden da tak hodim...a bolo super, cisto, krasna tepla voda...mali svoju skrinku, kde mali veci, je tam kopu atrakcii...no asi fakt treba vyskusat..my toho roku nem...ale na druhy by sme tam chceli ist vsetci 😉

zmurkaz
15. aug 2010

@traktor v dobrom závidíme ...nám sa strašne páči v Sládkovičove - Vincov les .... človek tam neminie majetok a vodička čistučká - teplá 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
15. aug 2010

...ooooo .... Stefaniiii ..... kde ste kto? Nuuutite ma upratovať ☹

traktor
15. aug 2010

@zmurkaz co si pipi teraz upratovat?..daj si horucu cokoladku, daco sladke pod zubok k tomu, nozky vylozit, palcek pripravit a tukame o 106 😀

zmurkaz
15. aug 2010

@traktor ... 🙂 ...keby si videla našu kuchyňu 😢 😢 😢 😢 😢

traktor
15. aug 2010

...a ostatne heeeerecky sa kde zasili?... 🙂 ...inak zas nemam skype...neviem heslo 😅 😕 🙄 😀 ...sa zabijem abo co?...a ani na moj mail mi jho nechce dat...tak co???...asi vyuzijem lu zajtra 😀 😉

traktor
15. aug 2010

@zmurkaz nevidim vsak zato ti pisem , ze nozky hore a daco sladke 😀 ...a moju kuchyn ti tiez neukazem....bo katastrofa....ci chces ..a ideme obe upratovat? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre