Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
15. aug 2010

....ahaaaaaaaaa...tak vsetky julove maminky teraz upratuju kuchyn? 😀 😀 ...babyyy..podte tukat 😉

zmurkaz
15. aug 2010

@traktor ...som sa zabudla na FB - som z úúúžasom pozerala videjko Lucie Gavulovej 🙂 🙂 🙂

traktor
15. aug 2010

@zmurkaz idem kuknut 😉

zmurkaz
15. aug 2010

@traktor 😉

zmurkaz
15. aug 2010

Inak u nás dosť o ničom situácia - muž je v karanténe v spálni, Jurko spí v izbičke a ja s malou v obyvke prepojenej s kuchyňou - no môžem ja vôbec uprataovať kuchyňu? NIE! 😀 😀

zmurkaz
15. aug 2010

no a idem urobiť mangelíkovi čajíček .... tak ak niečo - tak kričtééééé 😀

lucim
15. aug 2010

kukuk 🙂

zmurkaz
15. aug 2010

No dnes to tu akosi nejede 😅

jajona
15. aug 2010

ahojte,

dnes som nejaká K.O. 😒

zmurkaz
15. aug 2010

@jajona ..ahoj - a čvo sa stalo?

jajona
15. aug 2010

@zmurkaz ja ti neviem, teraz na večer ma to nejako laplo

ešte trochu FB pobrázdim a idem het. mm už odišiel a to stáva tak raz za 5 rokov, že ide spať skôr než ja. on radšej bude driemať na gauči, ale neodíde. dnes??? výnimka 😕

zmurkaz
15. aug 2010

@jajona ...no to tak niekedy príde......

..no ja idem asi tiež ... nech môžem zajtra opäť fungovať ... idem dať sprch a prídem zhasnúť 😉

lucim
15. aug 2010

ahoj zuzi a jarka ...
my sa tu vykecavame s drahym, spravy sme nevideli a sme soknuty z tej vody okolo prievidze aj v martine ... kde mam rodinu.

jajona
15. aug 2010

@lucim no je to katastrofa, ja som síce videla správy asi 5 minút, alebo akurát sme odchádzali od našich, ale stačilo my. tá voda normálne brala aj ľudí ☹

lucim
15. aug 2010

co spravi jedna burka ... 😠

jajona
15. aug 2010

@lucim @zmurkaz ja sa poberiem... očká sa zatvárajú... dobrú noc

zmurkaz
15. aug 2010

@lucim ...no Luci - ani nehovor - som to priebežne pozerala a takéééé zimomriavky po mne behali 😔 😔 😔 😔

@jajona ...dobrú nocku 😉

A aj ostatným Krásne sníčky - snáď zajtra 🙂

raona
15. aug 2010

@traktor traky, jo.. ja som estelen pred chvilou skoncila.. 😠 pri malej som akosi nemohla dneska nic upratat, ani umyt riad, okrem toho sme mali zas majstra na dome, to uz stvrty den, takze som posledne dni len varila, umyvala riad, varila, bola s malou, ale na vacsie upratovanie som sa nezmoohla, a to nehovorim o zehleni, aka kopa ma tam caka 😝 😝 😝 ale teraz mam uz krasne povysavane dlazky umyte, kuchyna upratana, navarene na zajtra, takze zajtra ma caka uz len umyt kupelku /sprchac hlavne/, wcko, pozehlit.. a padaaam kadernicke koooneecnnee po dlhom case 😉 😉
a vsetky ste uz isli asi spat, ze?

raona
15. aug 2010

noo a popri upratovani som zhltala celu cokoladu 😉 😉 😉 to akoze dobit kalorie, ktore som pri upratovani vypotila 😉 😉
aaa ste tu uz neni tak aj ja konecne idem spat.. bru noc.. a pekny den zajtra.. teda zachvilu uz dneska 😉 😉

lucia32
16. aug 2010

Ránko....u nás včera až večer začalo pršať...okolo 8, pol 9...ani správy sme nevideli, bo sme boli vonku...ale ráno som zhliadla...no nič moc to počasie, tá voda 😅 😝
Miňo volal, dnes o 9.00 ide na kožné, na vyšetrenie a krv až zajtra 😝 takže pri takomto tempe ho asi skôr ako v stredu nepustia ☹ 😝
A včera som si odšoferovala po dlhej dobe 200 kilometrov...od pôrodu som viac ako do 20 km nejazdila...nejaká brzda, či čo???? Či zodpovednosť, že som novopečená matka? 😀

inneska
16. aug 2010

♥♥♥♥♥♥♥♥ Stretnutie julovciatok v HOPSASA, Bratislava- Petrzalka ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 18.8.2010, 10.00 http://www.hopsasa.sk/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tamarka a majkas
Sarinka a raona
Evička a ani3012
Eluška a samy
Eričko a inneska

a mozno @zmurkaz, @riusik a @lucim s drobcami 🙂

a kludne sa dopisujte aj dalsie maminky

inneska
16. aug 2010

ahojte....zanedbávam vás, ja viem 😝 ale dnes to napravím(ale asi až večer)teraz ideme von, je krásne...a zajtra hor sa do blavyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ... takže dúfam, že sa tam stretneme v hojnom počte 🙂

máme sa fajn, len trochen zuby serú 😝 momentálny stav je 14 ks..hlavne noci okolo pol noci..palčeme a plačeme...ale potom už spinká pekne....cez deň spinkávame viac menej už len jeden spánok, čo mi aj vcelku začalo vyhovovať...

tak zatial už uchodíme von, papa babulky 🙂 🙂

anavi85
16. aug 2010

– ♥♥♥♥♥♥♥♥ Stretnutie julovciatok v HOPSASA, Bratislava- Petrzalka ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 18.8.2010, 10.00 http://www.hopsasa.sk/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tamarka a majkas
Sarinka a raona
Evička a ani3012
Eluška a samy
Eričko a inneska
Adusko a anavi85

a mozno@zmurkaz,@riusik a@lucim s drobcami

a kludne sa dopisujte aj dalsie maminky

lucia32
16. aug 2010

@inneska ahoooj...tak si to vonku užite...tu je tiež pekne...budenie zo zubkov máme aj my...ale dá sa, naša neplače, len pomrnčí, poprípade sa votrie medzi nás do postele 😀

lucia32
16. aug 2010

Jááj a ešte jedna dôležitá vec...od soboty je Natálka " Sinéad O'Connor " 😀 Fotodokumentáciu má bráško, snad mi pár fotos stiahne 😉

zmurkaz
16. aug 2010

@inneska ..a ty ako prídeš do BA? ... bo ja by som chcela ísť na bus ... ale ešte nemám zistiné električky - alebo busy alebo nieviem ako sa dostanem z Nív do Hopsasa.... 😕 🙄 ...stále nie som na 100% rozhodnutá 🙄

AAA Ahojky ..... a šup šup "Nataly Sinéad O'Connor " ....sme zvedavééééé 🙂

traktor
16. aug 2010

ahojte 🙂 ..u nas vecer prisla burka...vsetko padlo aj net...ale uz je horuuuuuuuco, ze az....a len informujem, ze furt nemam skype..a aby toho nebolo malo, tak neviem , kde mam telefon, vcera som volala mame a odvtedy je nezvestny...tak kto mi pise na skype , kto mi vola..tak nie som neslusna len.....len....len....nemam vyraz 😀

anavi85
16. aug 2010

tak mame po ockovani...Adko dostal horucka, tak paralenujeme 😖

lucia32
16. aug 2010

@traktor toľko šťastia naraz 😀 😝
@anavi85 dúfam, že mu to čoskoro prejde...

majkas
16. aug 2010

ahojte,

ja len a skok a kuki kolko ludi pribudlona stretko 🙂

@zmurkaz amozno aj ostatnym mimo BA z AS Mlynske Nivy ide spoj priamo 88cka kuk sem
http://www.imhd.zoznam.sk/ba/index.php?w=382524...

a ked vystupis na sustekovej tak potom chod podla tejto mapky ,pricom jednotkou mas oznacenu zastavku kde vystupis, potom zabocis doprava na sustekovu ulicu (po lavej strane bude trhovisko), pojdes furt rovno az nakoniec ulice (ked prejdes semaforovu krizovatku tak po lavej strane bude zase zdravotne stredisko). Nakonci ulice zabocis dolava a pojdes uz len rovno, a tam kde je na mapke take cervene Tcko, tak tam presne je hopsasa 🙂

http://mapy.zoznam.sk/index.html#&searchfield.a...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre