• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
tak do pol hodky odchádzame....čuste zajtra :slight_smile: baaaaaaaaaaaaaaj baj
17. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz supééér teším sa na vás a beriem aj ja toho čerta,aby ste videli aj vy naživo s čím doma bojujem :wink: :grinning:

@inneska Ineska moja zlatá,moc sa na vás teším aj na Erička aj na všetkých vlastne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a foťák nabíjam (teda telefón s ktorým fotím :sweat_smile: )
17. aug 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska inka stastnu cestu a uzite si krasny vylet aj stretko :wink:
@zmurkaz ved som jej..ale ona chce mesiace..tak uvidime..
17. aug 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: ...tak len nabijaj, len ho nezabudni doma :wink: ...uzite si to a vela pofotte :slight_smile:
17. aug 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka a vieš že koľko krát som si aj ja vravela,že si musím zálohovať fotky,keby niečo ? Ešte stále som to nespravila :unamused: :angry:
Si ťa viem predstaviť,ako ti odľahlo za fotečky ja mám v PC fotky aj Patrika,keď bol malinký tak by som mala dva krát väčší smútok
17. aug 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor čau Ivi ! Žijete na tom východe ? Som kula nejaké blesky na internete,čo ste to mali včera u vás doma a veruže asi to až taká sranda nebola
17. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 u nas dnes krasne, slnecno...tak snad uz nic nepride...a ked aj tak len jemno...hlavne nech vam vyjde na stretko pocko :wink:
17. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a inak asi mi neuveríš,ale teším sa aj na stertko v KE. Sa pýtaš,že aké,že nevieš o žiadnom,čo ? Hihi! Ja sa teším už o 1/2 roka dopredu. :dizzy_face:
17. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa doteraz sme nemali internet.....to bolo strašnééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak ahojte, ak je tu niekto :grinning:
17. aug 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: ..aj ja sa tesim, a nech to vyjde aspon tak super ako nam teraz to posledne...deti budu zas starsie, zas ine...uz budu aj blabotat...bude super :wink:
@traktor mali by sme byť vnútri,tak je aj jedno aké bude.Len ši tam trafím....kto ma kde počká ? Ja Petržalku moc ee (nepoznám)
Ivi,budeš ma navigovať :wink:
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mala si abstaaaaak...to take nieco ako ked ja som po celom dni uvidela moj mobil a mam skype :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kludne...ale to si mala vyrazit uz vcera :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no strašné čo ? Aj pracovať si musela,keď neišiel net :grinning: :wink:

Evička spí,Patrik je na ranči,tak idem do sprchy a niečo poupratovať,lebo pred chvíľkou som prišla domov a zase pôjdem preč a na večer čakáme návštevu.
Tak zatiaľ ahojte,uvidíme,ako večer,či sa dostanem na net :wink:
17. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: ..idem aj ja, simona ma vyhadzuje :wink: ..tak zatial papa
17. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a ozaj,kde si ho mala vlastne ? Ja keď som čítala príspevok od teba,tak že ťa prezvoním,aby si zistila,kde ho máš a že nedostupný.Tak som aj teraz hľadala ten môj, s ktorým fotím ...bol medzi hračkami...Eva jedna :grinning:
17. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje, absťak jak vyšitý...ľudí nikde, idem zatvoriť akurát a idem robiť lečo...zajtra začínajú vyplácať sociálky, tak bude rušno...dnes skapal pes...
17. aug 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani bol medzi plienkami :grinning:
17. aug 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hohohooooo huhuhuuuuu ... idem dat nabijat baterky do fotaku .... hadajte preco? :slight_smile: :grinning:
17. aug 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :grinning: :grinning: :grinning: lebo maš šumny usmev a mozes ist na stretkoooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. aug 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor anoooooooooooooooooooo, sumny usmev bude az o tyzden, a to len na jednej strane, druha strana v oktobri, ale bolo to v pohode,. mam tam aj docasne korunky a netrpim , tak ak nezaspime, co budeme doma, tak idemeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a som rada, ze uz si mobilova a skypova :slight_smile:
17. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jej lucimka , tak som rada, ze to preslo v pohode :wink: ...a budes sumnaaaa :wink: :dizzy_face: ...hej o tom som uz pocula , ze sa daju dat aj docasne korunky a zevraj aj ked zub vytrhnu, tak docasny zub :sweat_smile: ...ja uz sa na vsetko informujem , ze co,ako ,kedy, az...ked to na mna pride :grinning: ..teda ked sa konecne odhodlam a nahodou by uz bolo neskoro...jaj ten strach to je teda...som to ja hrdinka..
17. aug 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :rolling_eyes:

@ani3012 ....vyzerá to že sa nestretneme ... :confounded:

..Viem si predstaviť, ako to teraz vyzerá, ale napriek tomu si dám tú robotu a napíšem vám to :unamused:
Ešte dnes naobed som bola prešťastná, že nás nezaočkovali, a že pôjdeme do BA! Ale Zuzi naobed spala len 1 hodku (a čuduj sa svete - jej tých 40 min ešte chýbalo :confused:) - chlapi mi ju zobudili :angry: :angry: :angry: a tak som ju celé poobedie až do večera vpodstate odvláčila - systémom zem-ruky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Čo si vypýtalo totál :angry: daň - alebo sa to nahromadilo (začalo to minulý týždeň - keď mal muž nočné a aby sa vyspal - tak sme boli furt cez deň kade-tade a následne stráženie detúchov - aby nebehli mužovi do izby - keď je chorý :confounded: a dnes peši na opačný koniec mesta a späť). No a aby toho nebolo málo - tak som klusala dnes aj do práce - ešte že ju mám na konci ulice - a vyzerá to tak, že ASI budem pár hodín učiť - mi riaditeľ na 100% povie zajtra.... A ešte aj Juráš je akýsi divný :rolling_eyes: - a ma to depce :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Takže babulenky - urobte si každá vlastnú mienku - ja som K.O. .... a verí,. že aj napriek tomu ma odtiaľto nevyhodíte :wink: .
Dnes tu dlho nebudem - vybavím rýchlo poštu a idem si ľahnúť - bo zdravotne neviem či som len unavko (ako som písala vyššie ) alebo som niečo chytila od muža :confounded:

17. aug 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babulenky, sa hlásim po pár dňoch absencie, včera som chcela prísť, ale nemali sme šťávu, šľak aby to trafil, nikto doma, okrem dvoch spiacich detí a doma tma ako v rohu, všade ticho, som sa teškala, že vám napíšem a ništ :angry: :angry: :angry:

@traktor, som čítala to o chlapoch, jóóój, akoby som môjho videla :grinning:, trefnéééééé :wink:

zajtra máte to stretko???? Najradšej by som sa zbalila a šla tiež :confounded: , nejako potrebujem z domu vypadnúť, ale nedá sa, budúci týždeň ideme na dovču, tak muž musí do robotky :confounded:

doma nič nové, Saška má stále 6 zubov, je to riadne čertíča, ale niet sa čo čudovať pri mojich dvoch čertoch, a Samko mal včera TRI rôčky, moje slniečko zlaté, už sa mu blíži škôlka, sa teší :wink: , no ale to sa ešte určite zmení :confounded: , to nebude mať hladký priebeh, tomu neverím...
17. aug 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlaaasim dva roztrasene krociky bez drzaniaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 , gratulkýýýýýýý :wink:
17. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....na veceru zbastil 2 jogurtiky +pol rozka + mliecko- ten nas zbojnik vyškereny :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz stretka este buduuuuuuu :wink: moja, len nech si ok, odpocin si, vsetko bude dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ozi gratulujeme k 3 rôckom :wink: ..
@hathor1231 huraa..vitaj v klube cupkacikov :wink:
17. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 jeeeeeeejda, vy nechcete tu vytahanu ponozku? my dnes zatial jeden krok. :slight_smile: a niky hurrrrraaaaaaa :grinning: :grinning:
ahoj ozi :slight_smile: samkovi vsetko naj a saske cmuk, matkovi ahooooj :slight_smile:

@zmurkaz ajha, no moja, potrebujes si poriadne vydychnut :fearful: ..... ale ak by si zajtra rano predsa len zhodnotila, ze by si si oddychla s nami, velmi rady ta uvidime. :wink:
17. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :wink:

@lucim tak to ani ty neches ponochu :grinning: ci musi urobit viac ako jeden ci ake su pravidla :grinning: :grinning: :grinning:

17. aug 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok