Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
17. aug 2010

@lucim , aj ja chcééém, zorganizujme stretko blízko nás, ja by som vás táááák strašne chcela vidieť a spoznať , plíííííís

traktor
17. aug 2010

@lucim 😵 😵 😵
@ozi vypadnut..len kde...ja na chvilku mignem a uz mami..mamiii...mamiiiiiiiiiiii 😀

ozi
17. aug 2010

@lucim , no díííík, si zlatá 😉 , ideme do Neapola na pár dní, letecky, tak som zvedavko ako to deti zvládnu 😕

ozi
17. aug 2010

@traktor , prosím Ťa, idem na dve hoďky do roboty, aj to 2 krát v týždni, vrátim sa a malá aj malý len vojdem, už sú ako kliešte na mne prilepení, ani ruky umyť nemôžem, kým sa ma trochu nenabažia

traktor
17. aug 2010

@ozi deti to zvladnu..niekedy lepsie ako my dospeli...a uzite si kraaaaasnu dovolenku 😉

lucim
17. aug 2010

@ozi hmmmmm, to by ale chcelo nejake velke stretko s prespatim ... ale aj to raz bude ... aj s tatinkami, nieco niekedy vymyslime. 😉 a potom sceme chvalit foto z italie 🙂
traky - na buduce pojdes aspon do tej tatralandie aj ty. a zoberiete zo sebou nejaku aupairku. 😉

traktor
17. aug 2010

@ozi ja toto pri matkovi nepoznam..on si vojde do detskej a hraje sa sam..to skor starsie sa po mne zhanaju 😅 ....ako rad sa postiska, potulka ale inak je samostatna jednotka...u ostatnych deti to tak nebolo......a napr. dnes sme boli na nakup..tak on vsade sam pochodi...a ked kuknem ine deti idu pekne za ruku..nas mato ee...a jedna pani sa mu dnes prihovorila..ja som stala kus dalej...a on si dal dole ciapku a pyta sa chces? 😀 😀 😀 ..toto je jeho oblubene slovo..

traktor
17. aug 2010

@lucim chceli by sme buduci rok...a aupairka nech sedi doma 😀 ...si vystacime..deti budu o rok starsie, ..z nimi sa da 😉

ozi
17. aug 2010

@traktor
@lucim , dík fotky potom hodím, a stretko by bolo fááákt super, baby tuto by bolo super, je tam perfektne, najmä pre detičky http://www.sportcentrum-ekoma.sk/, možno už nie tento rok, ale na rok???? No ale aj tento, ak by sa dalo 😕

brinzulka
17. aug 2010

dobry vecer prajeme

ozi
17. aug 2010

@traktor , no musí byť zlatý, my toho veľa nenahovoríme, len sem tam sa zadarí, teda bľaboce riadne, to hej..., no moja malá je riadna závisláčka na mne, no ale si to užívam, veď už naposledy 😖

traktor
17. aug 2010

skor by som brala buduci rok...to uz budu vsetky deticky chodit, bude to s nimi lahsie.. 😉
@brinzulka aj mi prajeme dobry vecer 😉

ozi
17. aug 2010

@brinzulka , achóóóój

traktor
17. aug 2010

@ozi vsak prave, ze aj matko je posledny..tak sa snazim si to uzivat...len on sa tvari, ze uz nie je babo 😀 ..jaj by som ho teraz tak vycmukala,,,ale chrape jak drevorubac..uz fakt nie ako babo 😀

lucim
17. aug 2010

ahoj brin 🙂

ozi
17. aug 2010

@traktor , ja neviem, či je to tým, že Saška je dievčatko, ale je strašne prítulnááá, moje zlatíčko, ale aj Samko sa rád túli, najmä, keď vidí, že sa Saška túli 😉

lucim
17. aug 2010

ozi to vyzera velmi dobre , to centrum. 🙂 tak o rok tam 🙂

ozi
17. aug 2010

@lucim , ok 😉

lucim
17. aug 2010

idem zehlit ..... 😒 ... alebo saniekto ponuka?

brinzulka
17. aug 2010

@lucim ano...mozes aj k nam

ozi
17. aug 2010

@lucim , aj k nám 😉

jajona
17. aug 2010

Ahojte,

trošku som jedným očkom prebehla asi 3 stránky, aby som bola trochu v obraze.

ja sa tiež sem-tam vyplačem. no už som dávno nie, tak hádam mi to vydrží 😉

@traktor no Maťko je pekný papkáč... mne Matúško včera aj dnes nejako odignoroval kašu. Zjedol tak trochu, ale aspoň niečo


@lucim veď Duchonka je blízko nás, pár km 🙂 tak dúfam, že sa vám tam bude páčiť. keď sme s Jurajom chodili, tak sme tam boli každý víkend 😵

jajona
17. aug 2010

jaj a žehlila som dnes podvečer, ale štýlom, že Maťo sa na mňa liepal... chytil sa mi nôh, postavil sa, potom hlava medzi nohy a pišťal. ale asi ho "kvária" tie zubáky

ozi
17. aug 2010

mám tu zase nejaký mrakodrap, dnes som ale odložila, máme návštevu, teda mm, chlapi pozerajú LM a Žilina vyhráva so Spartou 2:0, tak už sa dohovárajú, že pôjdu na zápas do Žiliny

jajona
17. aug 2010

@ozi aj mm pozerá a vytešuje sa

ozi
17. aug 2010

@jajona , jj, u nás tiež dobrá náladička, ale dúfam, že o týždeň zvládnu ešte odvetu 😕

jajona
17. aug 2010

@traktor zlatuký 😵 😵 😵

traktor
17. aug 2010

prednesok sa lucim babulky..uz velmi klipkam...dobru nocku a sadke snicky 😉 😵

jajona
17. aug 2010

@traktor aj my už ideme hajde...

@lucim tak dožehli, aby si mala zajtra pokoj

Dobrú noc... PaPa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre