• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@lucia32 vsetci tak hovoria....potom poviem :slight_smile:)
18. aug 2010 o 21:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer ... nas nezmarko mal tolko zazitkov, ze sa mu az pred chvilkou podarilo zaspat.
majka, super fotecky. :slight_smile:
ja mam dnes net, co mi nici nervy, takze teraz urcite nic nebudem pridavat.
A mimochodom - stretko bolo perfektne, ta hernicka je vyborna, sice to bolo viac o tom ako ustrazit a zabavit deti, nez o pokojnom kecalkovani maminiek, ale mysalim,ze decka si to uzili. a robia tam dobre latte. :wink: som rada, ze nas tolko prislo. deturence su taaake zlateeeee a tak super rastu a santia. :slight_smile: a vsetko skusaju. :slight_smile:
18. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala presso a aj to bolo fajnove :wink:
18. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a ja som mala cistu vodu ...a myslela som pri tom na vas :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a suhlasim s lucim, detuchy nadherne :dizzy_face: sikovne :dizzy_face: proste nase :dizzy_face:
18. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky....videla som nejake fotečky od majkas...aj my chceme hopsasa, aj latté, aj presso :dizzy_face:
18. aug 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteeeeee
18. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, treba prist k nam do ba :slight_smile: ste srdecne vitaneeeee :dizzy_face:
18. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, aj si nieco nakupila?? alebo si sa iba dobre najedla?
18. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 lu svieti ti ip :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik jej to je pekna otazka :grinning: :wink: ..no lucimka, pochval sa..ako bolo :slight_smile:
@lucim
18. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak, ak isla do tej restiky ako slubovala, tak sa tam urcite ze DOBRE najedla... vsak lucim?
18. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale vazne, v dobrom zavidim hopsasa..take u nas nic nie je :unamused: ...vlastne ani nic podobne...akoby tu deti ani noboli..niet kam ist... :angry: ..ale aspon som si pekne fotecky kukla...deticky krasne, ako sa zmenili, vyrastli..niektore som ani nevedela ku komu zaradit...a maminky tiez super..tak aspon podla fotiek vas poznam... :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočandy... tak stretko dnes bezo mňa .... :confounded: ...ale ako som počas dňa zisťovala - asi to tak malo byť :unamused: ...

...tak Zuzi sa zobudila netradične o 5:30 a o hodku že znova spať :confused: :confused: :confused: - tak potiahla slabých 40 min ... tak som sa len modlila, že hádam to nebude brať za svoju dennú dávku :fearful: :confused: ...a ona zalomila aj o 10:00 a potiahla hodinu :confused: :confused: :confused: - tak som sa čudovala že čvoooo tooooo - a v duchu som si predstavovala katastrofické scenáre ako to asi bude - keď dieťa nespí od 11:00 .... ale ona zalomila aj o 15:45 a spala do 17:30 ..... :fearful: :fearful: :fearful: - samozrejme že s prsom v puse :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ......a celý deň premenlivo plačmo :cry: :grinning: :cry: :grinning: :cry: :grinning: ...a skočmo z rúk na zem a naopak :rolling_eyes: ....
.... a mňa celýýýýýýýý deň hlaveň bolííííí - ale som si dala paralenček - detúchy pospali a ja som fit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A srdce mi kráááááca - jak som videla ako vám bolo supersky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - musí to tam byť perfidžovskéééé :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor hej, to hopsasa je pekne, je to nove, to je vidno, uvidime po case :wink:
18. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz skoda, ze si neprisla... mne alexandra spala aj tam, v kociku :wink:
18. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz mojaaaaa..stretka este buduuuuuuuuuu..a vela .. :wink: ..hlavne, ze uz si ok :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik ..no to naša je otras v tomto - u nás sa pomály čas zastavuje keď malá zalomí ... ale ako som počula moju maminu - segra keď bola malá bola ooooooooveľľľaaaaaaa horšejšia :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful:
@traktor - šak sa aj na ne už teraz teším :dizzy_face: ...som v poráááádku ako krumple v rááádku :grinning: :grinning: :grinning: - si dám jeden paralen a aká som šťastná? :confused: :sweat_smile:
18. aug 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz :grinning: :grinning: ...tu to fici na stastnych tabletkach..dam si aj ja jednu?...ci uz mi staci..bo ktovie ako by to so mnou dopadlo.. :grinning:
18. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz kolko málo stačí k šťastiu, že? jeden paralen :grinning:
18. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ...som si ho mohla dať včera - nie?
@lucia32 ....:slight_smile: - a ozaj - čo Miňo? a Natalka je takáááá krááásna! jej to sekne!
18. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz no čo už...teraz je to malá skinhedka :grinning: Miňo už lepšie, da sa povedať, že mu už nič nie je, v piatok by ho mali pustiť domov...bola som tam 3x ale žiadneho lekára som nevymákla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa musela restartnut ... a ked uz sa pc budil, tak som si rovno flasky a mliecko na noc nachystala .
traky nesvieti mi ziadna IP :frowning2:
zmur, tak tak, stretka este budu, sme to tam oskusali , zabehli a dohodli sa, ze dalsie bude tiez tam. neboj, aj zuzinka si tam posanti a ty si tam vydychnes. :wink:
18. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ta IP bola pre mňa :grinning:
18. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :angry: ...keď ich treba sú niekde zašitý :confounded: ...ale hlavne že mu je lepšie :wink:

@lucim - jáááj jak sa teším :wink:
18. aug 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 aj tak je krasna..aj ja rozmyslam, ze matka dame..vsak ma len take papieko na hlave ..biedne...mino super, ze uz ok :wink:
@lucim lucimka ip bola pre luciu :wink: ..ale cekaj aj tebe pisnem, nech ti to tam svieti :wink:
18. aug 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim lucimka kukni uz svietiiiiiiii :grinning:
18. aug 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 mala je zlatunka, ma peknu hlavicku, aj toto je svedci. :wink:
@riusik
@traktor spravne som ako predvoj doviedla ani do auparku, kupila som matkovi zase v c&a akciove bodynka s dlhym rukavom, mame ich radi, nevytahaju sa, , potom sme sli na spagety mnamkate hore do pizzerky (kamos sef tam nebol, dovolenkuju sa), kamoska robila na matka ksichtiky a jemu sa to strasne pacilo, si tam hrkali cukrom, a potom kooonecne matko racil na chvilu zaspat v kociku, tak som kupila toho dreveneho panacika, co tak obdivoval u elusky, a v h&m sme kupili ponozky a pancusky a traky , aby nam rifle nepadali, pre mna nic, a sli sme ma podstrihnut. u kamosky matko prvy krat stal sam par minut, len tu hracku drzal v ruke .... a hurraaa domov, cestou vobec nespal, sme si robili opicky cez moje pridavne zrkadlo, mi posielal pusinky a robil indiana a spievali sme si, ked uz ho to nebavilo ... a potom sa doma vrhol na tata, vycerpal aj jeho .... a uz je noc. :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim lucim ja ze co traky a to ine traky :grinning: ..tak ste si plne vyuzili, zazili, prezili, uzili den :wink:
18. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ....to je krásny popis :wink:
18. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša Zuzúch - len keď je vo "svojom" :angry: ..a rozptýli ju a vták keď začviriká ... nie to ešte BA - som bola na to pripravená - že nebude spať vôbec ... šak ona vydrží.... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok