Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
18. aug 2010

Inak vždy keď si sem sadnem dostanem chuť na puding alebo krupicovú kašu 😅 ...že by Pavlov reflex z tehu? 😀 😀 😀 😀

lucia32
18. aug 2010

@traktor presne, aj my vzadu take kuriatovske papero, tak preč s nim a ešte sa to aj potilo 😀
@lucim že peknú hlavičku 😵 no je to náš chrobačik, či s vláskami či bez ...cmuk 😲 a podla tvojho opisu ste si krásne užívali....

lucim
18. aug 2010

jaaaj , slepa som, citat neviem 🙂 ale uz aj mne svietila 🙂

lucia32
18. aug 2010

@zmurkaz ja už som zošrotila jeden jogurt, jednu nescu a 2 jablká... 😀 asi pôjdem spať, bo ťaham presčas 😝

lucia32
18. aug 2010

Tak ešte som nakupila balik jesenných veci pre Naty a idem hajde...dobrú nôcku 😉

alexarisko
18. aug 2010

Kua zeny,dajte sem niektora jednu kompletku fotku zo stretka

lucim
18. aug 2010

a som pred chvilou zosrotila nektarinu 😝
zmur, vidis, zuzinka sa aj doma pripravovala, ze nebude spat, ked je detska zurka. 🙂

a vsimli ste si, kolko cervenych siltoviek som nakupila, lebo len to som isla kupit do auparku? ano, ziadnu 😀

nasmu matulovi tieto druhe vlasky rastu uz pekne rovnomerne pevne , aj ked pomalsie- a predstavte si, korienky ma zase este blondatejsie 🙂

zmurkaz
18. aug 2010

@lucia32 ..tak to máš ale takú ľahšiu večeru 😉

lucim
18. aug 2010

@alexarisko hehehe v mojom fotaku neni, ten ostal lezat bokom na zemi vedla romana ... kto ich ma? inneska mi ukazovala, raona urcite ma ... vydrrrrrz 😀

lucim
18. aug 2010

@lucia32 dobruuuuuuuu 🙂

alexarisko
18. aug 2010

sefe,kua jak si to zorganizovala????

traktor
18. aug 2010

@alexarisko 😀 😀 to tvoje kua zeny..mi chybalo 😀 😀 😀
@lucia32 to co si mi ukazovala, ci ine?

alexarisko
18. aug 2010

Traky moja,to dufam,kua,sak to by jak bolo keby som vam nechybala

lucia32
18. aug 2010

@traktor hej to...
Kua ženy ale už fakt idem...ešte som kukala odražadla, bo Naty kradne susedovi 😀 ale len také obyčko plasťakové...a že aké drahé v obchode, že 20€ 😝

zmurkaz
18. aug 2010

Babulečky - bolo odpískané - idem sa vyspať - akože 😀 😀 😀 😉
krásny pokec a dobrú nocku 😉

lucia32
18. aug 2010

@alexarisko tak ešte jedno kua pre teba 😀 ja tu machrujem, že idem na oko a furt tu sliepňam 😝

lucim
18. aug 2010

@alexarisko ked tak nad tym rozmyslam, kedze matko prvy zdrhal zo spolocnej fotky, tak to asi chcel ist napravat a chcel fotit on ... len som ho nepochopila 😀 😀 😀

alexarisko
18. aug 2010

Sefe,uplne si to zvorala,nam mohol urobit tvoj syn super fotky

lucim
18. aug 2010

@zmurkaz vela spinkaj ... zuzinke som poslala uspavacie myslienky , nech ta necha hajat. 😵

lucim
18. aug 2010

@alexarisko no urcite, a nebol by v zabere. 😝 😀

traktor
18. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀 ..a odrazadlo cekaj..budu vypredaje, pokukame net...za 20 e nech si ho kua nechaju 😀

traktor
18. aug 2010

@zmurkaz dobru nocku 😉

lucim
18. aug 2010

odneste ma do postele prosiiiim 😖 😵

traktor
18. aug 2010

@lucim tak podme vsetky...nech ta nelaka tukat a citat 😉 ....prednesok sa lučim, prajem dobru noc a zajtra ocakavam fotecky, zazitky a vsetko ohladne stretka 😉 papa 😵 😵

lucim
18. aug 2010

dobru noc slnecnice

raona
18. aug 2010

@lucim @alexarisko hehe he.. no moj muz fotil s vela fotakmi ale na nas sa spolocna fotka nedostala ☹ ☹ ☹ taky bol zažraty do fotenia, ze nas fotak mu ostal vo vačku 😀 😀 😀 😀

ach baby, kym som sem dosla, zas ste zdrhli.. tak myy sme sa riadne v BA zdrzali.. pobehali sme ikeu - kupila som si dozicky na muku cukor a tak.. proste blbosticky do kuchyne.. , a to nakupne centrum oproti, dosli sme do TT okolo pol deviatej vecer.. nabehli este do tesca bo sme doma nemali ziadne mineralky a domov sme dorazili okolo pol desiatej...
Sarinka sa vysantila nielen v hopsasa, ale aj v nakupnych centrach.. nechcite vediet, kolkokrat sa odviezla a na kolkych vlacikoch bola 😀 😀 😀 😀 😀 nemohli sme ju zo ziadneho vlacika dostat... 😀 😀 ale odkvacla hned ako sme prisli domov, tak hááádam prespi celu noc, no nie?! 😉

tak idem aj ja do hajan, ked ste tu uz neni teda...

raona
18. aug 2010

@riusik aj ja som mala presso, tiez mi chutilo 😉

raona
18. aug 2010

@zmurkaz Zuzi,skoda ze si nebola. .. aj po Jurkovi bol dopyt 😉

raona
18. aug 2010

tak som docitala, si tu vypisujem sama so sebou zas 😉 😉 ale uz idem, posledny pohar sme dopili,tak hajde do postele.. 😀 😀

a k mojmu dietati, bolo tak unavene, ze pocas dna tri krat spalo.. tak to uz sa daaavno pradaaavno nestalo... a kupila som jej za to ciapku na jesen 😉 😉

no uz vazne padam vsak o chvilu je tu zajtra.. a zajtra hodim fotocky.. bru noc.. CVAK

nina41
19. aug 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

anavi85
19. aug 2010

Dobre ranko,
my sme dosli domov o 3, ale Adusko by sa tam este vratil 😀 , bol tam taky spokojny a este nikdy sa nehral s tolkymi detickami 🙂 ...hoci sme mali fotak aj my, tak foto nemame 😢 , moja vina, zabudla som baterky doma v nabijacke...uz teraz sa tesim na dalsie stretko....strasne dobre mi to padlo, som sa odreagovala, konecne videla deturence aj maminky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre