• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Lenicke gratulka k bábätku... a aj ani k prírastku do rodiny...nech sú chlapci šťastní a zdraví....
My sme si tiež doniesli dnes chlapčeka z nemocnice, akurát teraz páli doma comp :grinning:
Idem pokukať tie videjka :slight_smile:
20. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásna materská škôlka...Erik je iná chlapina, skoro ako starší brat :wink:
20. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2010 o 20:05  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer
gratulujem k novonarodenému bábätku, a prajem lenicke zdravíčko a šťastíčko aj celej rodinke

fotečky som pokukala, sú nádherné a tie zo stretka nemajú chybu.

@lucia32 bola aj oslava po návrate z nemocnice?

no užite si nôcku kočky, ja idem zaľahnúť pri moju krpaňu, bo dnes sme mali budíček o pol piatej ráno. :slight_smile:
20. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki, uz vsetky spite?
20. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu bolo nejako ticho, ale aspon som nemala vela citania :slight_smile: fotky zo stretka super samy, rao a aj ta spolocna.som zvedava ci aspon jedna bude taka ze aj deticky kukaju do fotaka :grinning:

@battole pekne fotocky, mam pocit ze Sarlotka sa v tvari viac podoba na ocka jak na mamku, ci nie? :slight_smile:

@lucia32 ja sa velmi fotakom velmi nerozumiem aleked chces napis questions a popytam sa mm ze co si mysli :slight_smile:
20. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 citam tu temu cosi sem dalal link na tie perly deticiek a na tomto som sa teda dobre pobavila :grinning:

"mé známe malá, když se spolu koupaly jí povídá, "mami ty máš ale hezký prsa, takový ...dlouhý"

jaj cakaju nas vesele casy :grinning:

inac dnes sa Tami vykadila na zem az na 2 miestach a to som ju prave rozbalila ze bola pokakana. a kym som davala do poriadku plienku tak Dominika (segra co je u nas na prazdninach) mi hovori ze asi si jej zle utrela zadok ze tu je bobok. no ono to bol teda pekny sulok a Tami si prave nozickou stupala do druheho :grinning: asi skusala co to da :grinning:
20. aug 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr oslava nebola...či varená kukurica a kofola sa ráta??? bol rád, že je doma :grinning:

@majkas no ked to bude aktuálne ozvem sa po radu :wink:

@battole pekné fotky :slight_smile:
21. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas asi mas pravdu....vacsinou tak hovoria, ja to akosi neviem zodnotit.
21. aug 2010 o 09:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako kukám do kalendára, dnes ma menininy Janka...takže všetkým Jankám len to najsamlepšie..... jennna, laurajana, kochanski všetko NAJ Janky :wink:
21. aug 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam a prajem vsetkym Jankam len to najlepsie a vela, vela radosti z detureniec :wink:
21. aug 2010 o 10:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pripajam sa aj ja- blahozelam vsetkym jankam :wink: ...a mam otazku, matko vcera vecer zaspal, a zobudil sa zo strasnym placom, reval asi hodku v kuse, potom hned zaspal ,ale tak sa strhaval zo spanku a dnes velka hrcka za uskom, mal to niekto?treba s tym ist na pohotovost?neviem ci je to dost dobre vidiet, ale je dost velka..
21. aug 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj traky:
podla mna to bude uzlina.....my sme mali, ale mensie a doky vtedy povedala, ze to nic. Ale pre istotu by som s tym sla aspon v pondelok ku doky
21. aug 2010 o 11:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ahoj traky:
podla mna to bude uzlina.....my sme mali, ale mensie a doky vtedy povedala, ze to nic. Ale pre istotu by som s tym sla aspon v pondelok ku doky
21. aug 2010 o 11:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole ja viem , ze uzlina..aj matko to uz mal ale malicke..toto mi pride velke :sweat_smile: ..tak preto sa pytam..
21. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor aj podla mna to bude zväčšená uzlina, mala to moja Bianka, ked bola maličká, akurát, že to mala zo zapaleného uška, takže ja by som s tým k doky určite šla...jej sa tam zlieval hnis z uška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no fajn :confounded: ..tak ked sa mm vyspi ideme na pohotovost ..pre istotu
21. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor aj my sme to mali velké...vraj sa tam nazbieral hnis...ATB a prepichnutie bubienka...dufam, že na tom budete lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: skús či ho nebolí uško???
21. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak potom neviem....moze to byt aj usko, ako pise lucia, mozu to byt aj zubky...uz ma vsetky?....pripadne hrdlo,.....skus zistit u rei
21. aug 2010 o 11:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otazka, uz davate detom citron?....chcem robit rybku - pstruha a tam ide citron. My sme este nejedli. Nebude to velmi kysle?
21. aug 2010 o 11:39  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubky mame 13..a nevidno, ze by isli dalsie, ...a zubky nam idu jedna radost, bez priznakov...usko to asi tiez nebude , ...tak uvidime...asi aj tak skocime....a citron davame ..v podstate uz vsetko
21. aug 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holá pravda :grinning:
21. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz nemam foto :frowning2:
21. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale podobam sa...tie cervene licka
21. aug 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, len na skok, prehadzujeme s mm trošku nábytok, zajtra snáď konečne oslávime Mišinkine narodky (poriadne neskoro, ale hádam to už vyjde).
lu, aj kukurica sa ráta :slight_smile:
traky, asi skočiť na pohotovosť, pre istotu
zrnik, kuk do pravidiel, buď si dáš seba /prípadne aj s malým, alebo si necháš len túto foto. :wink:
21. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky - tak ja len na skok - DNES MÁ NÁŠ JURÁŠ 7 ROKOV :sweat_smile: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja ho táááááák lúbim ... a otrhal svokre záhradu (s jej dovolením ) a doniesol mi kyticu - že: "k tvojmu sviatku" .. a ja že žiaden nemám :sweat_smile: ..a on že: "ďakujem ti že si ma porodila" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :cry: :cry: :cry: :cry: ....mi bolo do plaču :sweat_smile: :sweat_smile:

....aaaaa dorábali sme mu izbičku ... lepili sme mu bordúru ... fotos dodám ;) .....

...a gratulko aj všetkým ostatným oslávencom ;)
21. aug 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme doma...no...som nasrata...na pohotovosti babka, co by uz mala sediet doma a kukat telku a nie vysetrovat deti...matka popocuvala a zbadala , ze ma stipanec od komara, tak povedala, ze ten plac a ta uzlina , ze to ma s toho :angry: ...vobec ju nezaujimal zeleny soplik, ani ze ma zmeneny hlasok...skratka jej diagnoza stipanec od komara, kupit fenistil kvapky a fenistil mast a do zastrciek zaobstarat oneee proti komarom :angry: :angry: :angry: ...chapete to?...tak si ho vyliecim sama a v pondelok naklusem k nasej...
21. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz jurasovi k narodeninam vseeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krasne ti to povedal :dizzy_face: :dizzy_face:
@zrnik1 aj takto si krasna, cervenolica :grinning: :wink:
@monr tak nech vam oslava krasne vyjde :wink:
21. aug 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok