Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
20. aug 2010

Lenicke gratulka k bábätku... a aj ani k prírastku do rodiny...nech sú chlapci šťastní a zdraví....
My sme si tiež doniesli dnes chlapčeka z nemocnice, akurát teraz páli doma comp 😀
Idem pokukať tie videjka 🙂

lucia32
20. aug 2010

Krásna materská škôlka...Erik je iná chlapina, skoro ako starší brat 😉

jennna
20. aug 2010
battole
20. aug 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/battole/albu...

ahojky....dnes sme boli na vyletik 🙂)

monr
20. aug 2010

brý večer
gratulujem k novonarodenému bábätku, a prajem lenicke zdravíčko a šťastíčko aj celej rodinke

fotečky som pokukala, sú nádherné a tie zo stretka nemajú chybu.

@lucia32 bola aj oslava po návrate z nemocnice?

no užite si nôcku kočky, ja idem zaľahnúť pri moju krpaňu, bo dnes sme mali budíček o pol piatej ráno. 🙂

majkas
20. aug 2010

ahojki, uz vsetky spite?

majkas
20. aug 2010

dnes tu bolo nejako ticho, ale aspon som nemala vela citania 🙂 fotky zo stretka super samy, rao a aj ta spolocna.som zvedava ci aspon jedna bude taka ze aj deticky kukaju do fotaka 😀

@battole pekne fotocky, mam pocit ze Sarlotka sa v tvari viac podoba na ocka jak na mamku, ci nie? 🙂

@lucia32 ja sa velmi fotakom velmi nerozumiem aleked chces napis questions a popytam sa mm ze co si mysli 🙂

majkas
20. aug 2010

@ani3012 citam tu temu cosi sem dalal link na tie perly deticiek a na tomto som sa teda dobre pobavila 😀

"mé známe malá, když se spolu koupaly jí povídá, "mami ty máš ale hezký prsa, takový ...dlouhý"

jaj cakaju nas vesele casy 😀

inac dnes sa Tami vykadila na zem az na 2 miestach a to som ju prave rozbalila ze bola pokakana. a kym som davala do poriadku plienku tak Dominika (segra co je u nas na prazdninach) mi hovori ze asi si jej zle utrela zadok ze tu je bobok. no ono to bol teda pekny sulok a Tami si prave nozickou stupala do druheho 😀 asi skusala co to da 😀

lucia32
21. aug 2010

@monr oslava nebola...či varená kukurica a kofola sa ráta??? bol rád, že je doma 😀

@majkas no ked to bude aktuálne ozvem sa po radu 😉

@battole pekné fotky 🙂

battole
21. aug 2010

@majkas asi mas pravdu....vacsinou tak hovoria, ja to akosi neviem zodnotit.

lucia32
21. aug 2010

A ako kukám do kalendára, dnes ma menininy Janka...takže všetkým Jankám len to najsamlepšie..... jennna, laurajana, kochanski všetko NAJ Janky 😉

battole
21. aug 2010

aj ja sa pridavam a prajem vsetkym Jankam len to najlepsie a vela, vela radosti z detureniec 😉

traktor
21. aug 2010

ahojte, pripajam sa aj ja- blahozelam vsetkym jankam 😉 ...a mam otazku, matko vcera vecer zaspal, a zobudil sa zo strasnym placom, reval asi hodku v kuse, potom hned zaspal ,ale tak sa strhaval zo spanku a dnes velka hrcka za uskom, mal to niekto?treba s tym ist na pohotovost?neviem ci je to dost dobre vidiet, ale je dost velka..

battole
21. aug 2010

ahoj traky:
podla mna to bude uzlina.....my sme mali, ale mensie a doky vtedy povedala, ze to nic. Ale pre istotu by som s tym sla aspon v pondelok ku doky

battole
21. aug 2010

@traktor ahoj traky:
podla mna to bude uzlina.....my sme mali, ale mensie a doky vtedy povedala, ze to nic. Ale pre istotu by som s tym sla aspon v pondelok ku doky

traktor
21. aug 2010

@battole ja viem , ze uzlina..aj matko to uz mal ale malicke..toto mi pride velke 😅 ..tak preto sa pytam..

lucia32
21. aug 2010

@traktor aj podla mna to bude zväčšená uzlina, mala to moja Bianka, ked bola maličká, akurát, že to mala zo zapaleného uška, takže ja by som s tým k doky určite šla...jej sa tam zlieval hnis z uška 😝

traktor
21. aug 2010

@lucia32 no fajn 😖 ..tak ked sa mm vyspi ideme na pohotovost ..pre istotu

lucia32
21. aug 2010

@traktor aj my sme to mali velké...vraj sa tam nazbieral hnis...ATB a prepichnutie bubienka...dufam, že na tom budete lepšie 😝 skús či ho nebolí uško???

battole
21. aug 2010

@traktor tak potom neviem....moze to byt aj usko, ako pise lucia, mozu to byt aj zubky...uz ma vsetky?....pripadne hrdlo,.....skus zistit u rei

battole
21. aug 2010

otazka, uz davate detom citron?....chcem robit rybku - pstruha a tam ide citron. My sme este nejedli. Nebude to velmi kysle?

traktor
21. aug 2010

zubky mame 13..a nevidno, ze by isli dalsie, ...a zubky nam idu jedna radost, bez priznakov...usko to asi tiez nebude , ...tak uvidime...asi aj tak skocime....a citron davame ..v podstate uz vsetko

lucia32
21. aug 2010

Holá pravda 😀

traktor
21. aug 2010

@lucia32 😀 😀

zrnik1
21. aug 2010

no a uz nemam foto ☹

zrnik1
21. aug 2010

ale podobam sa...tie cervene licka

monr
21. aug 2010

ahojky, len na skok, prehadzujeme s mm trošku nábytok, zajtra snáď konečne oslávime Mišinkine narodky (poriadne neskoro, ale hádam to už vyjde).
lu, aj kukurica sa ráta 🙂
traky, asi skočiť na pohotovosť, pre istotu
zrnik, kuk do pravidiel, buď si dáš seba /prípadne aj s malým, alebo si necháš len túto foto. 😉

zmurkaz
21. aug 2010

Ahojte babulky - tak ja len na skok - DNES MÁ NÁŠ JURÁŠ 7 ROKOV 😅 😨 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...ja ho táááááák lúbim ... a otrhal svokre záhradu (s jej dovolením ) a doniesol mi kyticu - že: "k tvojmu sviatku" .. a ja že žiaden nemám 😅 ..a on že: "ďakujem ti že si ma porodila" 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😢 😢 😢 😢 ....mi bolo do plaču 😅 😅

....aaaaa dorábali sme mu izbičku ... lepili sme mu bordúru ... fotos dodám ;) .....

...a gratulko aj všetkým ostatným oslávencom ;)

traktor
21. aug 2010

tak sme doma...no...som nasrata...na pohotovosti babka, co by uz mala sediet doma a kukat telku a nie vysetrovat deti...matka popocuvala a zbadala , ze ma stipanec od komara, tak povedala, ze ten plac a ta uzlina , ze to ma s toho 😠 ...vobec ju nezaujimal zeleny soplik, ani ze ma zmeneny hlasok...skratka jej diagnoza stipanec od komara, kupit fenistil kvapky a fenistil mast a do zastrciek zaobstarat oneee proti komarom 😠 😠 😠 ...chapete to?...tak si ho vyliecim sama a v pondelok naklusem k nasej...

traktor
21. aug 2010

@zmurkaz jurasovi k narodeninam vseeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie 😵 😵 😵 😵 a krasne ti to povedal 😵 😵
@zrnik1 aj takto si krasna, cervenolica 😀 😉
@monr tak nech vam oslava krasne vyjde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre