Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
22. aug 2010

@lucim 😉 ...sa ti nečudujem - ja som v piatok bola hore do 1:15 ... v sobotu bola oslava , dnes u svokrovcov a zajtra prídu Jurkovi gratulovať kamoši 😉 - to bude dobrý záber ... ale aj o tom je život a treba si vychutnať aj tú únavu - aspoň vieme, že sme niečo zažili 😉

zmurkaz
22. aug 2010

@inneska ...to budú zúbky.... 😖 ,,,neboj - prejde to 😉 ... a držte sa

ani3012
22. aug 2010

@inneska pokiaľ ti nechce piť,skús uško či ho nebolí.Ak nie,tak skús pozrieť do krčka,či nemá zapálené hrdlo.

inneska
22. aug 2010

teraz zase prso nechcel, len pomrnčal, pomrvil sa a zaspal...spí hodinu a už 2x mrkotal 😖

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz Idem ja Zuzka OFF,chcem dočítať konečne tu spolovice moc nezaujímavú knihu a teším sa zase na ďalšiu.
Patrik je na záchode....už to vidím,Bude tam dovtedy,pokial nepôjdem aj ja do izby. No čo! Zajtra má zatrhnutý počítač!

zmurkaz
22. aug 2010

Babulenky - idem of - nech môžem zajtra fungovať ... krásne sníčky 😉 a Eriček nech je šup šup OK

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz
@inneska dobrú nôcku a hlavne Erikovi nech je lepšie 😉

inneska
22. aug 2010

@ani3012 budú to zúbky, lebo spodné stoličky mu presvitajú...proste aj by chcel, leží vedla mňa, triko naťahuje a hladá, a ked dám, tak nechce..resp. chytí vypluje, chytí vypluje...
@zmurkaz presne, aj ja ked padám večer unavou, tak som mám z toho dobrý pocit, že sme niečo zažili 🙂

inneska
22. aug 2010

tak aj vám želám krásnu nocku 🙂 možno aj ja zalahnem...

zmurkaz
22. aug 2010

@inneska ...som ešte nakukla ... Ineska - malinký Eričko :/ - ale bude žubatýýýý .... a na to nás majú tie detúrence - my si to odtrpíme za nich - a oni si to ani pamätať - našťastie nebudú 😉

zmurkaz
22. aug 2010

tak a už teda dobrú noc 🙂

inneska
22. aug 2010

veru budeme zubadielko..ak vylezú aj tieto stoličky, tak bude mať 16 kusov 😀

dobrú všetkým......

ani3012
22. aug 2010

@inneska
@zmurkaz ešte ste tu ? 😕 😀 Aj ja suž naozaj naozaj vypínam. Ste ako droga 😀

traktor
22. aug 2010

ja som sa zacitala inde 😅 😉 ..tak vidim, ze tu vsetko spinka , tak zhasnem...dobru nocku slniecka moje 😵 😵 😵

pirinka
22. aug 2010

ahoj babulky. Jsem Vás zase prošvihla ☹
tady u nás se teď čerti žení a padají ho*na s hákama, tak to není zrovna ideální spací doba pro mě 😅

@traktor teda to byla fakt dobrá husa ta doktorka...jestli jí za tyhle moudra dali diplom, tak super. Ať to Maťka brzy přejde. A vím, že jsem mimo, ale kolik že dětí máš zrovna doma 😅?
@zmurkaz Jurko je vážně gentleman a krásný kluk k tomu 🙂
@inneska chudák Eriček 😖. Musí ho to hrozně bolet 😖 . Zubiska jedny, už aby vylezly všechny
@ani on se chystá mezinárodní slet 😀?

nina41
23. aug 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

zmurkaz
23. aug 2010

Dobré ránko 🙂

Máme nový žuuuuub 😵 😵 😵 😵 - teda len jeho kúštilinček - ale on narastie 😅 😀 😀 - takže s hrdosťou matky prehlasujem ŽUŽU má 8-my ŽUB 😵 😵 (viem - padajú tu iné čísla - ale aj osem je viac ako nič 😅)

@pirinka 🙂

traktor
23. aug 2010

ahojte 🙂
@pirinka 6 deti 😀
@zmurkaz gratulujem k zubku 😉 ....inak aj matko ma nove...nechapem...nic nebolo vidiet a vysli...takze mame 8 hore 8 dole...a to tak dlho nic a teraz takto naraz...zeby to bol aj dovod zmeneneho hlasku, sopla, hrcky?..uvidime dnes...inak sme hore od pol siedmej, ..matko rovno ku skrinke, ze ideme pa, vybral si topanky, siltku a kedze na ostatok nedosiahol tak robil take,ze do podrepu a podskocil 😀 😀 😀 riadna sranda na rano...ale este musi vela papat aby dociahol 😉 ...tie deti sa zo dna na den menia 😵 😵

ani3012
23. aug 2010

@traktor
@zmurkaz
@nina41
dobré ránko ! 🙂

traktor
23. aug 2010

@ani3012 dobre ranko, ..dnes vyzera krasne, budeme cely den vonku..teda najskor k dokyne...

ani3012
23. aug 2010

@pirinka no holka naša,keď ty si ako upírka,v noci ožívaš ? 😀 ako ti stáva malá Zuzanka? Tebe stačí asi menej spinkať,však ? Ani mne nevadí,keď málo spím,ale to nesmiem presedieť pri PC,neviem prečo som z neho viac unavená ako keby som čítala knihu alebo bola niekde na zábave ale samozrejme bez alkoholu.
hehe a ako si oslávila slovenské narodeniny ? 😀 😉

ani3012
23. aug 2010

@traktor som zvedavá,čo povie,ale asi si skočíš ešte aj nejakej odborníčke.mojej kamošky malej sa tiež zväčšila uzlinka, tak sa musela objednať do inej ambulancie,a tam jej to len sledujú.Tiež jej v roku jej to zistila

traktor
23. aug 2010

@ani3012 radsej nech posle a nech som v klude, ze je to ok..vobec sa mi to nepaci, ze mu to tak vidno...clovek si az vselico namysla potom..tak nech sa na to kuknu...

ani3012
23. aug 2010

@traktor veď jasné,daj potom vedieť. 😉 Ja pôjdem asi s Paťkom na kupko a malú nechám zase maminke.Si tam budem čítať knihu 😵 😵 😵 😵

hathor1231
23. aug 2010

bre ranko,
nejake foto z vyletu na plaz 😉 mala sa vybehala a piesok mala az v plienke 😀 aj vodicku sme skusili,kde bola ohriata. inak po starom,ucime sa nocnikovat,zatim sa nam nedari 😀

ani3012
23. aug 2010

@hathor1231 ale čo sa stresuješ s nočníkom ? A fotečky pekné,som kukala že fakt piesok bol všade 😀

hathor1231
23. aug 2010

@ani3012 nestresujem 😀 len skusam lebo predtym mala pekne rezim kedy kakala ale prepadavala sa do nocnika,teraz uz odrastla ale po zubkoch sa nem nabural rezim 😒 a mala popalenu prdelku,takze vetrame vetrame 😉
jj,piesok az v plienke,som ju pri aute "osprchovala" mineralkou az ju to tam nekuse 😀
za sobotu-nedelu sme prejazdili 400mil 😅 mala to vpohode zvladla 😵

ani3012
23. aug 2010

@hathor1231 no pekný výlet 😀 a my to tiež tak máme.Vždy ráno sa mi pekne vykakala do nočníka,ale ako jej išli tie dva tesáky,tak začala hnačkovať a teraz kaká barskedy a nebudem to siliť...navyše mi do toho nočníka ani nechce vliezť.
Ale inak si z toho nič nerobím,počítam,že na jar budeme určite bez plienky(dúfam!!! 😅 )

lucia32
23. aug 2010

Ránko...som bola u doky so správou, tak zajtra odber a kožné, vo štvrtok kontrola v PO a Bianka ma prísť na očkovanie....
Tak som zašla aj do banky, ked už som v meste, vložiť nejaké euráčiky, aby bolo z čoho sťahovať 😝
A zašla som aj na pasové, dať si urobiť pas...lebo ma chytila mania, že na jeseň letím do Egypta, nech sa deje čo chce...fakt nám treba vypnúť...sami, bez deti....ešteže Naty je navyknutá na babi...ale len na 7 dní ak sa podarí ... a necítim sa vôbec pre to blbo 😝

traktor
23. aug 2010

vybavila som postu, inzeratiky 😉 ...
@hathor1231 krasne pieskove fotecky 😉
@ani3012 prijemne lenosenie na kupku 😉
@lucia32 a preco sa mas citit blbo...vsak ju nedavas do decaku ale k svojim..a aj vypnut treba...hlavne si odpocin a uzi si chvilky s mm 😉 ......a odchadzam papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre