Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
24. aug 2010

je vas este asi dost co kojite vsak?

lucim a ty si uplne domka na rodicaku ci riesis sem tam nejaku pracicku? viem ze si sa vtedy nato vykaslala a zostala doma len ci sa nieco nezmenilo

zaba2707
24. aug 2010

idem vyvesit prdlo o chvilu som back

zmurkaz
24. aug 2010

@jajona ...ešte preskočí škôlku a pôjde hneď do školy! .... booooože - kto to potom s nimi vydrží - aj pekní sú aj múdri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
24. aug 2010

@jajona ahoooj, unavena maminka, este mas energiu? take narocne dni nemam moc rada .. snad sa to upravi. matuskovi tiez tetkovsky cmuk posielam. 😉
my sme mali dnes podobne narocny den ... doobeda na koznom - skvrnka na kolene bezo zmeny, v pohode ... potom sme len trosku v tom dazdi nakupovali a matko mi predcasne zaspal v aute ... o stvrt na 12, normalne spava po 13tej - po polhodine sa prebral, von sa nedalo ist, dnuka vrzgal, a po 2 pokusoch o dalsi spanok sme to vzdali ... ale bol kuzelny ... po tazsom boji som ho ukecala na lezkanie, fakt to skusil, lezkal, prevaloval sa, polohu si hladal, porecnil si, pritulil sa, po 18tich minutach sa prudko posadil a tak jasne mi recou tela povedal, ze mami, dal som ti sancu, skusili sme, nejde to, mozme sa ist hrat? ze som sa hned zacala smiat a uz sme zliezali z postele. 🙂

jajona
24. aug 2010

@zaba2707 ale zubál mu ide jeden a hádam druhý pôjde, alebo jednoducho protestuje
a za tými nocami mi nikdy nebude ľúto. to som si istá 😀

zmurkaz
24. aug 2010

@zaba2707 my ešte kojíme - ak sa to tak dá povedať - bo niekedy sa mi zdá že je to krotenie divej šelmy priamo na prse 🙄 😀 😀 😀

lucim
24. aug 2010

@ani3012 kraaasne si vysvetlila to referendum , 100 bodov 🙂

inneska
24. aug 2010

bola som ešte tatinovi vysmažiť salamu v cestíčku, nech má na zajtra do roboty a ešte sme sa kojo...som zabudla dať viburcol, tak sa mrvíme..včera som ho dala prvý krát a krásne spinkal, tak pokokjne(snád to nebola náhoda 😝 )

@zaba2707 najlepšie by bolo ho poslať do ritky takého debila, ale ked sa nedá...tak sa netreba dať, treba vytlcť čo najviac...držím palec, nech sa šéfina za teba postaví a jemu spadne hrebienok 😠 a nech aj jasle výjdu..hlavne, nehc je v nich fifovi dobre 😉 a dúfam, ked bude zase dáke stretko, na ktoré sa dotrepeme, tak že prídete aj vy, nech sa aj osobne spoznáme 😉
@lucim 🙂

zmurkaz
24. aug 2010

@lucim - no ty máš synátora .... zlatúch jeden 😵

jajona
24. aug 2010

@lucim no na obed som si pospala asi 10 min a potom ma zobudil pes... keď nie ten náš hlúpy rozhlas, tak pes....
a ten božtek nech je nejaký čarovný - uspávací... my spánok dnes klasika 2 hodinky

@zmurkaz no jednoducho dokonalé deti 😉

lucim
24. aug 2010

@zaba2707 prdlo vesas? 😀 krasny preklep. ... ja som len na rodicaku ... ak - teda ked - bude ta zmena v zakone, a bude ma niekto potrebovat na vypomoc , obcasne, tak mozno obcasne vypomozem .... uz sme vcera potrenovali prvy krat obcasne odlozenie matka u susedy ( musela som s mackou na veterinu - uz jej nic nie je) a nevedela som si predstavit, ako by som vliekla prenosnu bednu aj kocik alebo manducu ...

inneska
24. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA---- 🙂

inneskin ERIK

inneska
24. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA----

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA

inneska
24. aug 2010

@jajona tiež ti matúško dáva riadne zabrať 😅 ale prejde a potom len budeš spomínať..ja som tiež ešte neprespala celú noc(tuším zo pár krát, ked bol erik ešte bábo v perinke)inak sme hore aj 3-4x, vždy sa budí s plačom...ale dám cicik a je dobre..ty ešte kojo?? 😕

@hathor1231 ale aj tak ste krásne potiahli s kojo 😉 niki má parádny základ...ja som sa s tým už tiež zmierovala, ale ešte sme to rozchodili 😝

lucim
24. aug 2010

... normalne nestiham docitavat a pisat 😝
@zmurkaz matko ma zirafy na oblieckach a vselikde a ja na pyzame a furt mi na ne ukazuje a aj na kvetinky, hlavne na tie - a chce, aby som mu hovorila, ze to je zirafa ... tak dnes som zjednodusila znak co som nasla a uz mu ho ukazujem ... ako - ze ukazem na krk ale nizsie, a taham ruku vyssie okolo krku , a vravcim mu, ze zirafa ma dllllhy krk ... som zvedava, ci sa to ujme. slona mi matko znakuje s nadsenim 🙂

@hathor1231 cicikovali ste sa aj tak krasne dlho ... a pocuj, vzdy ste o krok lepsi 😀 😀 😀 😀 a cikanie supiiis , pekny den, fakt. 😉

zmurkaz
24. aug 2010

@jajona 😀 😀 😀
@inneska ďakujem 😉 ...a myslím, že tam patrí aj Majkina Tami a Sýkorka od Samy 😉

jajona
24. aug 2010

@inneska no my tiež máme takú klasiku, že 3-4 krát. áno kojo, idem sa zapísať

jajona
24. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA----

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO

zmurkaz
24. aug 2010

@lucim ...no my neznakujeme - ma to akosi neoslovilo - len som sa zamyslela nad tým, že ako robí žirafa 😅

inneska
24. aug 2010

@lucim ja len u mamy som zatial nechávala erika..len nesmie vidieť, že idem preč..bo revyyy 😀 u ´cudzích´ ešte neostával...

lucim
24. aug 2010

@inneska supeeer tabulka 🙂 🙂 🙂 🙂 my uz len par kvapiek obcas raz za par dni .. sa divim, ze este dnes nacapoval, predtym bolo v piatok. 😉
a urcite vas je este viac 🙂

inneska
24. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA---- 🙂

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA

hathor1231
24. aug 2010

@inneska
@lucim ja mlieko stale mam,ale ona uz aj ked sa zle prisala,tak mi blizila s tymi hlodacikmi a nasilu jej pchat cici az mi ho odkusne to nie 😀
som chvilu rozmyslala,ci si nebudem odsavat...

jj,zajtra nas cakaju 4 krocky, a aj hovino v serbliku 😀 zubky netreba,usetrime si nieco na neskor 😀

jajona
24. aug 2010

ja som asi 2 či 3 krát nechala Matúška u svokry, ale to len tak na 2 - 3 hoďky a bol v pohode.

inak teraz ako píšeš @inneska, keď vidí niekoho odchádzať, tak začne plakať, myslím dedka, babku a tak... a jasné, že aj za ocinom aj za mnou...

lucim
24. aug 2010

@zmurkaz znakujete, len tomu tak nehovorite. davate papa? robite tap-tap? hmmm? 😉

@inneska ja mam mamu a svokru daleko a nepostrazia. ale u susedy pohoda, je tam ako doma, ona nie je cudzia. oni sa maju moc radi .... dnes som pocula susedov ako sa rozpravaju na dvore (nevedeli, ze som na dosluch) - co to ma ten nas pes, aku hracku? to je krokodyl nasho maleho, hned mu to zober, to tu zabudol. 😀

jajona
24. aug 2010

@inneska a ten Virbucol je čo zač?

zmurkaz
24. aug 2010

jáááj babulky - tak to my - teda Žužu - u našich len tak max. 20min ... a s mužom len ak na prechádzke - ale ten je večne v práci ... tak ju mám noc - deň .... a zavesenááááá na prskách - teraz jak nám idú tie žuby 🙄

inneska
24. aug 2010

ani my neznakujeme...ale mohli bysme skúsiť, tiež dosť často po nás opakuje, tak by sa niečo mohlo ujať 😅
@jajona no tak nie ste na tom horšie so spaním ako my...len mne erik spí vedla mna, tak ja len vyhrniem pyžamo a spím dalej, erik si potiahne kolko chce a chrní dalej...a ja tiež 😀
@lucim tak sa kludne zapíš do tabulečky, aj to občas sa počíta 😉 u nás teda ešte riadne fičíme na mm...jeden deň som nekojo a 2x som musela odstriekavať, čo kameň kameň 😝

zmurkaz
24. aug 2010

@lucim ...jaska - ale nie v pravom slova zmysle - že by som ju k tomu nutno nutne viedla a chcela od nej aby sme na všetko mali znak ... skôr ideme cestou rozprávania.... 😉

jajona
24. aug 2010

@lucim zlaté, že si ho takto obľúbili... a niet nad dobré susedské vzťahy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre