Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
24. aug 2010

@jajona erik plače len za mnou a tatinom...ostatní ho netankujú 😀 a viburcol sú homeo čípky...na celkové ukludnenie, včera som kúpila, aj dala, dnes som zabudla 😝
@lucim jááj, tak aj my znakujeme 😀 a tak potom super, ked máte také susedy, aj hafana, čo papá maťuldove hračky 😀 😉 ja nemám 😝 také susedy..psa čo žerie hračky by som možno našla 😀
@zmurkaz tak zuzi je tvoj 3tí cicik 😅 aj my máme také dni, že na mne len visí...a ja som s nním tiež nonstop...mm do večera v práci, u mami nechám len v nutnom prípade...max. hodku a pol, ked som chodila cviciť..teraz nechodím, tak chodíme len na návštevy .. dnes som si odbehla do obchodu, ale to spal, tak to sa nepočíta 😀

jajona
24. aug 2010

@inneska Matúško spáva v postieľke a kojím ho po sediačky... ako tiež nemám problém: potiahne a spí ďalej. Niekedy len hodinu 😀

lucim
24. aug 2010

@inneska nie, dakujem, tabulecku vam uz necham bezo mna 😉

@zmurkaz ono si niekedy sami deti tie znaky vytvoria 🙂
@hathor1231 no drzim palce v cieloch, budem ocakavat tvoje ovacie na konovi. 🙂

si predstavte, ze matko pomaly ani nevedel, ze som odisla, zaujaty psom a plotom, ani som mu tam nechybala ... u inych, inde by hned knucal ... a doma? idem len po salku do altanku, alebo na wcko a uz mrnci, ze je sam doma .... to ma teraz nove , asi 2 dni 😠

jajona
24. aug 2010

@inneska aha. a čo stojí? klasická otázka 😅

inneska
24. aug 2010

@lucim lucka, mne mrnčí za mnou len vo vnútri...ked je vonku, tak mu je to lautrt...on je vonku a my si môžeme robiť čo chceme 😀 fakt, vtedy je mu jedno..hlavne, že je on vonku 🙂
@jajona jaj, keby ho mám zakaždým kojo po sediačky, tak už asi dávno nekojím 😝 to by sa mi asi nechcelo..som spohodlnela, čo sme sa naučili po ležiačky..a nás aj priestorové podmienky donútili..postielka šla preč, tak ostal mne v posteli...spávame na gauči(do Lka, ja s erikom na širšej časti) musíme sa zatial takto potlačiť 😒

inneska
24. aug 2010

@jajona 4,30€

inneska
24. aug 2010

@jajona https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/2755/vibur... tu je o pár centov drahší, ja som dala 4,3 za neho 🙂

zaba2707
24. aug 2010

jajo viburcol je homeo a je to fajn aj my davame ked je nepokojny ... .ale holky nas krpec spaval celucicku noc teraz uz asi tyzden strajkuje a zobudi sa okolo pol tretej urobim mu mlieko vydruzga ho a spime dalej 😅 takze ja som rada ze je taky ohladuplny a ze nas necha vybuvat 🙂

innka ja tiez dufam, ze nejake stretko vyjde tak aby som sa aj ja tazko pracujuca matka mohla zucastnit 😀

jajona
24. aug 2010

@inneska tak cena v pohode. ja mám malé cicky, takže po ležiačky nejako nevedel dočiahnuť. alebo jednoducho mi to tak nešlo 😀

zaba2707
24. aug 2010

my nasho maleho nechavame u mm maminy a je to super lepsie ako jasle 🙂

lucim
24. aug 2010

@hathor1231 ked uz poslat ponozku, tak poriadnu vytahanu, ziadna parada 😝 ale pozor, este tu mame supera, matuska od @jajona 🙂 aby sme si tie ponozky neposielali do kriza vsetky 😀 jajo - abysi vedela, z hath sme vymysleli. ze ponozka by mala byt tatinkova 😖 😀

zaba2707
24. aug 2010

a co to tu je s tymi ponozkami? dajte ma kusok do obrazu

jajona
24. aug 2010

@lucim aha. no keď donesie z práce z celého týždňa 😝

no idem kade ľahšie.... bóže už je tak neskoro. za chvíľu vstávam

zaba2707
24. aug 2010

tak dobru noc jajo 🙂 a aj matuskovi dobru nech sa mu nieco krasne sniva a hlavne nech vydrzi spinkat dlhsie ako ste zvyknuti 🙂

lucim
24. aug 2010

@inneska ved to, tak isto vo vnutri mrnci, vonku pohoda ... jaj, dnes som sa vazne zamyslala, ze co budeme robit, ked bude skaredo????

jajona
24. aug 2010

a Matúš je silný súper. vidím to tak za mesiac, možno aj neskôr

hathor1231
24. aug 2010

@lucim
@jajona tak ja mu tiez dam zavonat nejake pracovne az to je kvalita 😎

lucim
24. aug 2010

@zaba2707 to je sutaz o vytahanu ponozku - o posledneho cupkacika. vy co uz mate behacov ju nemate sancu vyhrat 😀 😉
jajo dobruuuuu 🙂

zaba2707
24. aug 2010

a idem aj ja zienky moje sak ja sa tu zasa ukazem 🙂 tipujem ze zajtra bo ma caka neskutocna kopa pradla na zehlenie tak sa sem k vam budem pomedzito utiekat ( po praci samozrejme) idem hodit sprch a pospat ... rano nas caka prieskum novych jasiel tak drzte palce nech sa mi to paci 🙂

inneska
24. aug 2010

@zaba2707 boli sme u tety, mala na noc 2,5 ročnú vnučku natálku...a v noci jej pýtala puding..myslela si, že ot zo sna, tak nič..za chvílu znova puding puding, znova to nechala tak a ked už do tretice puding puding, tak jej ho dala a spapala ho..bolo pol 4..že toto ešte nespravila 😀
@jajona aha, tak to som netušila, že vlekosť to môže takto ovplyvniť 😀 ale nie..každému ako vyhovuje..ked sa vám tak nedá, tak sa nedá..dnes nás babka vymákla, a sa čudovala, ako sme sa kojo...na pohodlie na chrbáte, ruky za hlavou(pozerala som tv) malý na kolenách nacapený na mne a cicik v puse a tiež sledoval tv...sa na nás nasmiala, že toto ešte nevidela 😀

zmurkaz
24. aug 2010

@inneska ...ale veď to je dobre že ti ho má kto postrážiť 😉 ... a my dve budeme trojcecíkaté júlovkové maminy 😉
@lucim 😉

zaba2707
24. aug 2010

my sme fifoci k meninam kupili v Tchibo take nepremokave gatuse a k tomu aj bundu ... gumaky mame tiez zaobstarane tak trosku sme sa vyzbrojili na mlaky 🙂 ja osobne som to vzdy milovala chodit po mlakach az bude fifo po mne tak dakujem pekne 😀

booooooze nepisala som ze uz idem 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zaba2707
24. aug 2010

@inneska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dalsia sutaz je najlepsia poloha pri kojo 😀 inneska s erickom vedie 😀

zaba2707
24. aug 2010

ano ano uz idem tak dobru nocku seckyyyyyyyyyyyyyym cmuk vam je tu s vami supeeeeeeer lubkam vas pa

lucim
24. aug 2010

@zaba2707 dobruuuuuuuuuuu a nech sa dari ....
a sakra, zase mam aj ja pradlo v pracke ... skleroza .....

lucim
24. aug 2010

kojo polohu dorovnavam tromfy, u nas boli podobne lehara 😀 a este krizom cezo mna sedel, lezal, po stojacky pri gauci, jedna noha vytrepana hore, vzdy som sa mu smiala, v ktorej prirucke dojcenia videl takuto polohu 😉

inneska
24. aug 2010

len ayb vám deti z tých smadlavých ponožiek nepoodpadávali a potom ich neratovali 😀 😀 😀
@lucim ja sa tiež obávam upršaných dní...ale gumáky mám aj ja, takú koženkovú bundu, erik tiež odejem do gumového a budeme počítať kaluže 😀
@zaba2707 tak nech je lepšie 😉 a dobrú nocku...
@jajona aj tebe dobrú...a ešte som chcela..zisti si, kedy ste začali vy s mm chodiť a vaši rodičia..aj toto vraj dedičné..kamoškin malý má 16 mesiacov a nechodí, boli aj na neuroške, je úplne ok, a pýtali sa kto kedy začal chodiť..tak kamočkin otec začal v 18 mesiacoch..tak vraj aj on tak začne, že bude po ňom v tomto..takže tak 😉 a aj ja som začala v 11m a erik tiež tak 🙂 a aj moja mama začala v 11m..asi to máme v rodine(u mm som ešte nezisťovala 😝 )

inneska
24. aug 2010

hm...a kedysi tu bola súťaž o netradičné miesto kojenia...tak my sme sa kojo v tom našom velkom bazéne 😀 somsa dala so polohy aby cici boli nad vodou, erik obkročmo na mňa a už cucal 😀
@zaba2707 dobrúú holka zlatá, aj my ťa máme radi 😉

inneska
24. aug 2010

@lucim mne sa tiež nie raz stalo , že prádlo v pračke a potom sa pralo druhý krát, bo zatuchlo 😖 ale ja mám pračku o poschodie nižšie, takže ani ju nepočujem ked perie, tak samozrejme že ani si potom nespomeniem, že je opraté 😝

inneska
24. aug 2010

@lucim a veru sa nasmejeme na výmyselníkoch našich 😀 čo všetko ich ponapáda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre