• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
baby - nevládzem vás dočitko - polohy má aj Zuzi zázračné :rolling_eyes: - tak hádam zajtra sčitnem - som ešte bola v inej téme.... tak sa lúčim - idem OF
Pa pa zajtra slnečnice - teda netopiere :dizzy_face:
24. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem aj ja do sprchy...lucimka ešte vešá prádlo, ostatné spinkajú...možno sa tu ešte niekto objaví :slight_smile:
@zmurkaz si mi pokazila tapetu :grinning:
@zmurkaz tak papapa a dobrú nocku želám :wink:
24. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovesane, dobru noc. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ospršená, tiež želám dobrú noc :slight_smile:
24. aug 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte !
25. aug 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránečko - slnečnica náhodne vyspaná - mi dala pospať - som ju včera nadopo Calgelom a panadolom ...a hľa aký zázrak - dala do 7:30a asi 2x kojo v noci - úúúplný relax :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný den všem sluníčkám a malím květinkám :wink:
25. aug 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ahoj lásko !!!! Som tak premýšľala...prídeš aj ty so Simonkou a chlapmi na stretko potom to celočeskoslovenské ?
25. aug 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz aj nám už vylieza zub !!! (to ten,čo som ho vyvolávala ešte začiatkom júla :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Ale netrúfam si povedať,že ako dlho to bude trvať
25. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a kedy bude? a kde? a píšem ti IP
25. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 Ahojky zlatíčko moje to víš pokud to bude v nějaký fajnový termín budeme se snažit dorazit :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak už tu boli dva linky-myslím...... malo by sa to konať aj s rodinami -predĺžený víkend. Ale asi sa to nechá k budúcemu roku.Teda neviem ako baby,čo napíšu-ja sa prispôsobím :slight_smile:
25. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak už vyvolávaj aj tie ďalšie - aby ste nejaké mali :wink:
25. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no ja som len zachytila, že by niečo malo byť - ale že čvo - tak to nem viem... :sweat_smile:
25. aug 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulečky - muža som poslala s malou na prechádzku - idem poriešiť domácnosť a obedík ....som ho nenechala dospať - prišiel o 02:00 z práce :rolling_eyes:
25. aug 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak bežkaj,aj ja idem povešať prádlo-tuším už na mňa volala,že skončila :grinning:
25. aug 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 děkuji za komentáře k fotoškám :wink: jinak Řecko se nekoná umřela tam sestra Babičky a tak tam jedem až příští rok , Babička nechtěla dělat křtiny v měsíci kdy je v rodině pohřeb. Mají své tradice. tak jsme byli na chalupě zbytek dovči :wink:
25. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zlaticka male aj velke :slight_smile:
o stretku sme sa bavili len tak vseobecne, a tiez si myslim, ze by to mohlo byt na buduci rok ... kludne aj pred sezonou, kym ludia nie su fixovani na dovolenkove terminy, len nech bude aspon trosku teplejsie. :wink:
25. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak to mi je ľúto,to som nevedela :frowning2: Ja by som teda tiež nekrstila,ale tak to už chodí...no nevadí,Simonka bude pokrstená o rok neskôr,nie ? Bude potom ako nevestička :grinning: Ako tam vlastne prebiehajú krstinky ?

@lucim Lucka,ale ani nevieš ako sa ja začínam tešiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka a za komentáre neďakuj,mňa čo napadne,to napíšem.Koľko krát mi zoberieš slová ,lebo zbadám fotku,chcem napísať koment a zistím,že presne to si napísala ty :grinning:
25. aug 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 Ani skoro stejně jako tady jen hostina je na 3 dny a bude tam víc než 200lidí. Křtění je klasické katolické s vodou na hlavičku.a pak jěště pokřtít v moři což je nedaleko tam se potopí celá i s obličejem :wink: prej pro boha neptuna jak říkal můj tatka.Malá má druhé jméno Anastazia po babince a kmotry bude mít 4 každé generace protože kdyby kmotr umřel nebo umřela má dalšího a ten se postará o vše co bude potřebovat až do svadby :wink:
je to velká událost a velká žranice a oslava jak na svadbě :wink:
Také se těším určitě přijedu ale nevím jestly s klukami :wink:
25. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no hold asi máme stejné myšleníčko :dizzy_face: :grinning:
25. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka aj ja chcééééém ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...počítané....
žabka no s tými jaslami si ma dostala do vývrtky...to sú fakt bezcharakterné s...e, takto nechať dietko celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja ked som praxovala na detskom, tak toto tam robili sestričky s detmi, žiaden záujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: no des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak si to celé vychutnáte na druhý rok, Simonka už bude velká slečna :wink:
25. aug 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jj přesně tak no jen nevím jak ji udržíme v kostele je to už teď pěkný lump :grinning: :grinning: :grinning: kočárek je u nás na ozdobu, a botičky se obouvají hned jak otevře oči :grinning:
25. aug 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka jj, aj naša lumpačí...len vonku a vonku, kočiarik len občas na rýchlejšie presuny :grinning:
No tak na druhý rok vyfasuje plutvy a okuliare a v mori sa môže krstiť od rána do večera :grinning: Neptun bude mať z nej radosť :wink:
25. aug 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok