Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
25. aug 2010

Ahojte,

my už dnes výnimočne spinkáme od 20:38 h, tak som zvedavá, že ako si to nakúskuje...
A máme taký menší monokel... 😝

@inneska no len 2 budenia, tak som bola velice spokojná. len neviem, že či to z toho čípku, alebo sa zadarilo. a na ten Virbucol som zabudla. Zajtra zbehnem do lekárne, či ho tam majú.

jajona
25. aug 2010

@zmurkaz ešte stále Ti dáva takto zabrať?... mne Matúško dnes znovu klasika skoro 2 h, ale jasné, že ho zase zobudil ten vytoto rozhlas 😖

zmurkaz
25. aug 2010

@lucim ...teraz spí - som to asi domototo ... cez deň 1x 40 min - a až som ju neprehovorila.. večer odpadla o 19:00 tak som sa bála čo bude po 40 min - a to som ju opila rožkom - teda prsom - a teraz spí 😉

lucia32
25. aug 2010

&brý večer....
@zmurkaz čo jééjééé? A chudak Zuzi, fukam čielko....

lucia32
25. aug 2010

@jajona ahoooj, aj Matuškovi fukame monokel 😉 My mame menšiu modrinku na nose, sedela za stolom a kýchla si a noštekom tresk o stôl 😝

zmurkaz
25. aug 2010

@jajona ☹ ...ja vám baby neviem od čoho to záleží ☹ ☹ ...aby spinkala viac - potom je unavko pred večerom a to ju už zase ja morím - veď kedy by išla spať -a ona je potom aj celá nesvoja - chce spať max, do 20:30 a keď je pred večerom vybuvaná tak sa nevie uložiť 😔

zmurkaz
25. aug 2010

@lucia32 ...šak vecičky .... aj po tvojej kočke 😉

lucia32
25. aug 2010

@zmurkaz aha 😀 Dokonca mi minule dala kraťasy riflove po Minošovi...taky havino je vpredu a na traky, no pecka 😀 ale moderné aj dnes by sa ponosili 😀

zmurkaz
25. aug 2010

@lucia32 😵 😵 😵 ...veď vieš ako je to s tou truhlicou - stačí pekne naukladať a raz za čas prevrátiť 😉

jajona
25. aug 2010

@zmurkaz no všelijaké sú tie deťúchy, jednoducho si neporadíme a musíme sa s tým nejako vysporiadať... ja keď tiež niekomu poviem, že sa mi Maťko budí v noci aj 4-5 krát, tak len kukajú. Že to neni možné. Že už by mal noc prespať 🙄

@lucia32 tak to bol potom silný tlak, že až noštek si to odniesol

lucim
25. aug 2010

my mame modrinku na pistale, bucnutu hlavu a privrznute prsty pod dverami a v suflikoch, matkovi dnes slo . 😝

jajo,lu ahojteeee 🙂

lucia32
25. aug 2010

@jajona 😝 no ale da si vysvetliť, že sedieť tam je nebezpečné? 😝 😀

lucia32
25. aug 2010

@lucim hoooj...no Maťko bol dnes akčný 😝

jajona
25. aug 2010

@lucim zase to až tak nepreháňajte, veď sa to nebude mať kedy ani zahojiť, keď sa ďalšie nehody podaria

zmurkaz
25. aug 2010

@jajona 😀 😀 😀 ...ja už ani nerátam koľko krát sme horev noci - teda ja - ona ani oko neotvorí - našťastie ... ale čo sa čudujú - šak sú to kojené deti a tie sa budia 😠 .... inak ja si len pamätám noci keď kojím tak zo 2 razy - ale tých je máááálo tak nemám problém 😀 😀 😀

jajona
25. aug 2010

@zmurkaz tak vidíš, má to aj svoje výhody 😀 😀 😀

lucim
25. aug 2010

bola som ho ulozit, sa prebral, staci ho len polozit a urobit pssssssst ... uz som pri vas ....
a nebojte sa o matula, vyzera, ze je po mne, casto zakopavam, ale nikdy mi nic nie je 😀 na matkovi ani stopy, len isiel robit niektore veci s privelkym nadsenim, napr. tie dvere, ze sa hybu, musel si to hned overit a zabudol na ruku o ktoru sa opieral na zemi 😉 😵 😵

riusik
25. aug 2010

ahojte 🙂
aj alexandra ma dnes za sebou paradny pad - hrala sa s takou velkou loptou vonku, si ju hadzala a bezala za nou a raz si na nu lahla a lopta sa kotulala dalej aj s alexandrou a ta skoncila tvarou na zemi, ma tak suchnute na licku..

a inak pekny dnik za nami, varovali sme kamaratke deti - takmer patrocne a dvaapolrocne.. sranda, plny byt deti, kriku kopec, ale takeho "dobreho", ziaden problem, ziaden konflikt.. potom prisli rodicia, vinko, pizza...deti unavene, okamzity spanok po polozeni do postele 🙂

acerka
25. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA----

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO
Brusinka.pusinka Karamelka
acerka ADAMKO

lucia32
25. aug 2010

My sa dnes testujeme, spi sama v postielke a nema bočnicu a je odtiahnutá...paplon na zemi, tak uvidime, či bude v noci bangijumping 😝

riusik
25. aug 2010

kojenie a budenie v noci - tak my sme z tych stastnejsich, u ktorych zabera, nedat hned prsnik, som to obmedzila na max. jedenkrat v noci a zatial tak fungujeme 🙂 ale niekedy sa prebudi a musim pohladkat alebo vziat k sebe.. a casto sa stane, ze ide naspat do svojej postielky po chvilke pri mne, asi chce mat pokoj 😎

jajona
25. aug 2010

@riusik ahoj... tak vy ste sa poznačili, aby ste sa nestratili???

riusik
25. aug 2010

zmurka zlata, ale aku mas krasnu dceru - si to musis dako "zasluzit" 😉 tebe nemusim vraviet, ty vies, ono sa to podda a na toto tak rychlo zabudnes.. zuzanka je krasna a bude velmi vnimava, citliva, empaticka vdaka tomu castemu noseniu, tvojej neustalej blizkosti....

riusik
25. aug 2010

jajona, tak nejak.. som zabudla aalexandru ubezpecit, ze ja si ju poznam 😉

acerka
25. aug 2010

ahojte, tak aj my sutazime 😀 a trhame rekordy v budeni , 6x za noc je v norme ☹ ☹

zmurkaz
25. aug 2010

@jajona 😀 😀 😀 😀 ...šak vidíš - všetko zlé je na niečo dobré 😉
@riusik ...inak keď nie som úúúplne KO - tak sa to snažím aj tak nejak robiť - že niekedy fakt stačí pohadkať ale niekedy musím dať ... niekedy len cucne - niekedy fest si dá dávku 😀 😀 😀 - ale my spíme spolu - tak mi je to aj dosť jedno ...
Inak ideme sa asi "človečiť" - aj s jedlom, aj s režimom ... aj s nočným kojením - Jurko ide do školy 😅 tak to bude úúúplne iné (chodil do škôlky len na doobedie - tak to bolo dosť na naháňačku...) ale teraz 😅 😅 😅

zmurkaz
25. aug 2010

@riusik 😵 😵 😵 😵 ....eštééééééééé
@acerka ...ooooo - 😅 😨 😨 😨 - tak ja som tichúúúčko 😉

lucia32
25. aug 2010

@riusik ty vieš tak krásne " pohladiť" žmurka neboooj 😉

acerka
25. aug 2010

sa mu kazdu noc usilovne vyhrzam ,ze ho odstavim....co uz je to ignorant 😀

vendulacky
25. aug 2010

kukuk 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre