• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
hehehe ze prespat noc ... matko pokracuje v tradiciach, ze v noci sa docucava to, co cez den nepopapal v tuhom stave :grinning: takze ani u nas este noc neprespime. ponuknutie vosicky alebo ucicikanie nezabera ... ale uz sa nam aspon predlzuju intervaly . zatial rekord 8,5 hod bez mlieka, pricom 7 hod. prespal.

ahoj riuuuus :slight_smile: tak pekny den a vitaj v klube urazov s vasim cestnym lysajom. :dizzy_face:
25. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ale vazne keby som mala istotu, ze ked ho odstavim bude buvat celu noc nevaham, ale ked si predstavim, ze ho odstavim a on bude chciet umele mliecko 5x za noc tak to je strasneee si len predstavit :frowning2: :fearful: :fearful:
25. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja vravim cistu pravdu, fakt :wink:
25. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik naaadherne si to zmurke napisala :dizzy_face:

ahojte acer, a veeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka veď to... ale hádam niekedy to už prestane
25. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acerka, pravdu pises.. dat prsnik je vzdy jednoduchsie ako umele :slight_smile:
lucim, vdaka vitaaaam :slight_smile:
a kto to nakuk??? vendy?
25. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona duuuuuufam :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tym urazom, mrnus sa dnes v plnej krase vysypal na poklope kanala, kde bola velka mlaka, tak bol vely mokry a mame 3hrču na cele :unamused: :unamused:
25. aug 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny po opět delší odmlce :wink:
Máme se dobře, Eminka je stále kouzelnější, méně náročnější a děsně ukecaná..nevím teda po kom :grinning:
Koukám, dnes je řeč o nočním krmení:slight_smile:...emča v noci spí cca. 12 hod a kmím jednou mezi 4-6hod...si asi stěžovat nemůžu, co? :slight_smile: I když těším se, až to bude chrnět durch...
Taky čtu úrazy...hmm, dneska byl asi nějakej divnej den, emča otevřela všechny 3 šuplíky v kontejneru u písí stolu, ten se převrhnul a ještě jí skřípnul ručičku....tak to vyla zas jak pavián:slight_smile: A takový to obecný denní obinkávání se o cosi už ani nepočítám:slight_smile: Nožičky má samou modřinku, dokonce jsem našla dvě na zadečku, to nechápu jak se jí přes tlumič mohly udělat...

25. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bol dnes urazopvy den :confounded: ... acer, tak aj vy vitajte v klube :wink: ..... dame aj nejake klubove vyhody? napr naplast so zlavou a mamino pohladenie, pofukanie a cmuk zdarma? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko (v zelenom) frajerka Klarka a kamos Kristianko....na kofolke :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudáčkové dětičky, takových boulí a odřenin, nám se takový větší držkopády naštěstí zatím vyhnuly...
25. aug 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky hooojky...chudak Emuš....naša minule prevrhla na seba skrinku v kupeni, to velké hovado :stuck_out_tongue_closed_eyes: mali sme otvorený pradelný koš a ono je to tak labilné :sweat_smile: , ešte šťastie, že sa skrižila o dvere, inak neviem, neviem :confused:
25. aug 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer, jsou tam jak tři chlapi na pokeru: ještě nějaký to točený :grinning:
25. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme žiadny väčší uraz nemali, akurát štipance od komára, pred 2tt na 1 líčku a teraz na druhom...je Marfuška na striedačku :grinning:
25. aug 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola to sladkaaaa chvila ked všetci 3 asi minutu sedeli v klude :grinning: :grinning:
@lucia32 ojoj, doufám, že maminka neměla ve skříňce třeba otevřený prášek na praní :sweat_smile:
@vendulacky nie prášok máme na zemi, ešte neobjavila jeho čaro :grinning:
25. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.. este ste tu? stihla som vas dneska?? :wink:
25. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem ja babenky off, rano budík o pol 6, čaká nas kontrola v PO :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už len tak pro forma, vinník je už ( dufam) známy....páááá
@vendulacky rada te ctu :slight_smile: tak tiez :slight_smile: ie ste dnes vynimka :unamused: :slight_smile: a pochval sa, ako zvatla emca? a v com je kludnejsia? :slight_smile:
ste mi pripomenuli, ze musim dat oprat kocik, teda len to latkove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@acerka mne to tiež tak prišlo, tá fotka, že už len karty do ruky
25. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona ahoj
25. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka pekna fotecka, fakt su podozrivo kludni v takom pocte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj rao :slight_smile:
dobru nocku lu. :wink:
25. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dobrú noc
25. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona hej hej :grinning: zatial im stacia podpivniky :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež poberiem, keď aj Maťko šiel skôr spinkať, idem aj ja.

je vás tu hojne, tak ešte čo-to popíšte

dobrú noc
25. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jáj babule - dávam na ten bazárik veci - jakí sme boli malinkí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som aj ja tu..som sa chvílu venovala farme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ostal tu niekto??? :confused: mm prišiel predchvílou, a hned aj zaspal...tak tu straším sama :grinning:
25. aug 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok