Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
lucim
25. aug 2010
hehehe ze prespat noc ... matko pokracuje v tradiciach, ze v noci sa docucava to, co cez den nepopapal v tuhom stave 😃 takze ani u nas este noc neprespime. ponuknutie vosicky alebo ucicikanie nezabera ... ale uz sa nam aspon predlzuju intervaly . zatial rekord 8,5 hod bez mlieka, pricom 7 hod. prespal.

ahoj riuuuus 🙂 tak pekny den a vitaj v klube urazov s vasim cestnym lysajom. x-)
acerka
25. aug 2010
....ale vazne keby som mala istotu, ze ked ho odstavim bude buvat celu noc nevaham, ale ked si predstavim, ze ho odstavim a on bude chciet umele mliecko 5x za noc tak to je strasneee si len predstavit 😞 😕 😕
riusik
25. aug 2010
ale ja vravim cistu pravdu, fakt 😉
lucim
25. aug 2010
@riusik naaadherne si to zmurke napisala x-)

ahojte acer, a veeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnn 🙂 🙂 🙂
jajona
25. aug 2010
@acerka veď to... ale hádam niekedy to už prestane
riusik
25. aug 2010
acerka, pravdu pises.. dat prsnik je vzdy jednoduchsie ako umele 🙂
lucim, vdaka vitaaaam 🙂
a kto to nakuk??? vendy?
acerka
25. aug 2010
@jajona duuuuuufam 😃 😃
acerka
25. aug 2010
a k tym urazom, mrnus sa dnes v plnej krase vysypal na poklope kanala, kde bola velka mlaka, tak bol vely mokry a mame 3hrču na cele :-| :-|
vendulacky
25. aug 2010
Zdravím všechny po opět delší odmlce 😉
Máme se dobře, Eminka je stále kouzelnější, méně náročnější a děsně ukecaná..nevím teda po kom 😃
Koukám, dnes je řeč o nočním krmení🙂...emča v noci spí cca. 12 hod a kmím jednou mezi 4-6hod...si asi stěžovat nemůžu, co? 🙂 I když těším se, až to bude chrnět durch...
Taky čtu úrazy...hmm, dneska byl asi nějakej divnej den, emča otevřela všechny 3 šuplíky v kontejneru u písí stolu, ten se převrhnul a ještě jí skřípnul ručičku....tak to vyla zas jak pavián🙂 A takový to obecný denní obinkávání se o cosi už ani nepočítám🙂 Nožičky má samou modřinku, dokonce jsem našla dvě na zadečku, to nechápu jak se jí přes tlumič mohly udělat...

lucim
25. aug 2010
no to bol dnes urazopvy den :-S ... acer, tak aj vy vitajte v klube 😉 ..... dame aj nejake klubove vyhody? napr naplast so zlavou a mamino pohladenie, pofukanie a cmuk zdarma? x-) x-) x-)
acerka
25. aug 2010
Adamko (v zelenom) frajerka Klarka a kamos Kristianko....na kofolke 😃 😃
vendulacky
25. aug 2010
chudáčkové dětičky, takových boulí a odřenin, nám se takový větší držkopády naštěstí zatím vyhnuly...
lucia32
25. aug 2010
@vendulacky hooojky...chudak Emuš....naša minule prevrhla na seba skrinku v kupeni, to velké hovado :-p mali sme otvorený pradelný koš a ono je to tak labilné :-N , ešte šťastie, že sa skrižila o dvere, inak neviem, neviem =-)
vendulacky
25. aug 2010
acer, jsou tam jak tři chlapi na pokeru: ještě nějaký to točený 😃
lucia32
25. aug 2010
Aj my sme žiadny väčší uraz nemali, akurát štipance od komára, pred 2tt na 1 líčku a teraz na druhom...je Marfuška na striedačku 😃
acerka
25. aug 2010
bola to sladkaaaa chvila ked všetci 3 asi minutu sedeli v klude 😃 😃
vendulacky
25. aug 2010
@lucia32 ojoj, doufám, že maminka neměla ve skříňce třeba otevřený prášek na praní :-N
lucia32
25. aug 2010
@vendulacky nie prášok máme na zemi, ešte neobjavila jeho čaro 😃
raona
25. aug 2010
ahojte baby.. este ste tu? stihla som vas dneska?? 😉
lucia32
25. aug 2010
No idem ja babenky off, rano budík o pol 6, čaká nas kontrola v PO :-p to už len tak pro forma, vinník je už ( dufam) známy....páááá
lucim
25. aug 2010
@vendulacky rada te ctu 🙂 tak tiez 🙂 ie ste dnes vynimka :-| 🙂 a pochval sa, ako zvatla emca? a v com je kludnejsia? 🙂
acerka
25. aug 2010
ste mi pripomenuli, ze musim dat oprat kocik, teda len to latkove :-p :-p
jajona
25. aug 2010
@acerka mne to tiež tak prišlo, tá fotka, že už len karty do ruky
jajona
25. aug 2010
@raona ahoj
lucim
25. aug 2010
@acerka pekna fotecka, fakt su podozrivo kludni v takom pocte x-) x-) x-) x-)
ahoj rao 🙂
dobru nocku lu. 😉
jajona
25. aug 2010
@lucia32 dobrú noc
acerka
25. aug 2010
@jajona hej hej 😃 zatial im stacia podpivniky 😃 😃
jajona
25. aug 2010
ja sa tiež poberiem, keď aj Maťko šiel skôr spinkať, idem aj ja.

je vás tu hojne, tak ešte čo-to popíšte

dobrú noc
zmurkaz
25. aug 2010
...jáj babule - dávam na ten bazárik veci - jakí sme boli malinkí x-) x-) x-)
inneska
25. aug 2010
už som aj ja tu..som sa chvílu venovala farme :-p

ostal tu niekto??? =-) mm prišiel predchvílou, a hned aj zaspal...tak tu straším sama 😃