• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@vendulacky erik ešte aj presna natočí to diakové, ako má byť :grinning: a aj u nás sem tam fičí kôš..ale to ho hned odháňam...a naučil sa mi pustiť rúru na pečenie..aj minule mi hriala celý deň, čo sme boli mimo domu :angry: našťastie bola len na 50...velmi lahko sa točia tie gombíky a neviem, ako ho to odnaučiť..zapne trúbu a pride a vraví mi ňo ňo...tak už viem, čo spravil..lebo vždy ho hreším že nono nemôžeš...tak sa naučil to nono :sweat_smile:
25. aug 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska :sweat_smile: jo, si totiž furt myslíme, že jsme chytřejší a ono je to naopak :grinning:
25. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no u nas ficia nohavicky na hlave Sarinky kazde rano :wink: :grinning: a este aj slipajdy :grinning: :grinning: proste ide do suflika a vybera

a najnovsie okukala od maminky, ja si casto prekladam - zakladam ruky na prsia a ona zacala opakovat :wink: Sadne si na stolicku alebo na murik pred domom a zalozi si ruky ako ja :grinning: :grinning: podarena je, musim ju tak odfotit..
dneska sa zavesila rukami na lesenie, dvihla nohy a hompalala sa na leseni, :grinning:
a konecne vieme vyliezt na gauc.. uplna pohroma, vylezie sem aj ked ju nevidim a to je nebezpecne, bo zliest nevie a tak cakam, kedy capne..
25. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska já jí odháním taky jak vosu, ale vařila jsem a emma byla rychlejší...a potichu :grinning: A pak si taky sama pro sebe říkala "e-e"...hlavně že to ví, že to je nono nebo e-e..a jak si to tak pěkně opakujou, když jdou na věc :grinning:
25. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky oni moc dobre vedia, že ked spravia zle, že je zle...erik vždy príde s takým záhadným úsmevom :grinning:

no idem asi aj ja do hajan..chlapi spia, tak idem sa k nim pridať...papa a dobrú nocku :slight_smile:
25. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak emča leze všude, naštěstí už umí slejzat...nejvíc je vylézt na židličku na balkoně, má vysoký opěradlo a je celá upletená z takovejch lanek a ona po nich vystoupá jak po žebříku až do půli opěradla...a ždile je ještě houpací, takže to ještě rozhoupe, at to stojí za to:slight_smile:
inn, dělá mi to samý, dneska se divím, že mi nevaří oběd...a emča naopak vypla:slight_smile: Škoda, že jsme nemysleli a nepořídili si troubu se zamačkávacíma knoflíkama...ted snad jen tu mřížku pořídit..
25. aug 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, este ze mame trubu elektricku vysoko, bo by urcite zapinal.
a jasne, ze si telku vie zapnut sam, len navolit kanal 55 na digi ovladaci este nezvlada. a uz k tomu pridal aj ovladac na dvd, kde ma pesnicky, tak uz normalne nebol dnes osobne zapinat cerveny gombik na dvd, ale zapol dialkovym. mieri presne. :slight_smile: dokonca si aj pridava zvuk a posuva pesnicky, ked je pri pristroji. na radii vonku to iste . vyrastaju z nich elektronicki maniaci uz od plienok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
rao nafot, bude to pekne :slight_smile:
25. aug 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já padám taky...
bylo mi tu s váma dobře, tak příště zas :wink:

brou noc a pusu andílkům
25. aug 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska poznaame... zapinanie rury.. hracka :grinning:

a TV vie si zapnut sama, ak jej to nahodoou nejde, donesie mi ovladac, a ja sa jej spytam, zapneme telku? a ona kyvne hlboko hlavickou alebo sa jej obcas podari povedat aňo, hodi svoj usmev a mama musi zapnut telku :o)

a dneska sme boli v obuvi, herecka, vzala kopacku a davala si ju na nozku :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim červený gombík už jsem našla vykousnutej několikrát na zemi...no ještě že ne v plínce :grinning:
...jo a kolečko "volume" už jí nebaví otáčet, tak ho rovnou sundá, mrška jedna

tak pa :slight_smile:
25. aug 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska dobru nocku.

jaaaaaj a ako sa osvedcuje to stare dobre porekadlo, ze deti treba kontrolovat, ked sa ticho hraju - ze? dnes bolo v spalni tisko, len co som si sla rannu kavu uvarit ... matko medzitym olizoval susene hami mlieko, co som mala pripravene vo flaske - olizoval ho z nocneho stolika ... ako sa tam dostalo? :grinning:
25. aug 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky dobruuu a prid castejsie, majkle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky ven, ja mam ruru s tymi zatlacacimi gombickami, lenze uz na to dosla, ze to treba najskor zmacknut a potom sa to toci :grinning: a ja som bola dlho v tom, ze to sa jej nepodari..

jaj bola som tu chvilu , troska som sa pochvalila co a ako.. nestihla vas docitat a pocitat.. idem uz aj ja spat, mi to tu akosi mryne a som unavko..
tak bru nocku..
25. aug 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru vsetkym, aj rao, ja este chvilku nieco poprecitavam. :wink: papaaaaa
25. aug 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dobru nocku.. Roman mi odchadza na mesiac do kupelov, tak hadam budem ma na konika a kecalkovanie viacej casu, aspon po veceroch :wink: paa
25. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno kočenky :slight_smile:
26. aug 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Obcas sem nakuknem ale pri tych nasich certikoch nemam moc casu na net. Chcem sa vas len opytat, kolko vasi drobci vazia a meraju teraz, alebo ak nemate tieto udaje, v roku? Pytam sa preto, lebo Tinko nam teraz akosi prestal priberat- nechce poriadne jest, len jogurty, ovocie amlieko. Kazde varene susto co spapa mam chut uz oslavit. Vazi 10200g a meria 82cm.
26. aug 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrej ma 9200g a 76cm....
ako pozeram na meter...82cm mal david ked mal rok a pol....ale my sme krpati
26. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne predpoludnie :slight_smile:

polievka navarená, štrúdle tiež, dieťa mi spí, kafe spravené...čo viac mi treba??? :grinning: trochu oddychu neuškodí...a potom von, dnes je opäť krásne slnečno :sunglasses:
@nika251 malý má váhu úplne v pohodke..my máme síce 12,5kg ale sme zase iná váhová kategoria :grinning: a kamoškin malý má 16m a váži možno okolo 9kg(aj to je asi moc) a nič mu nieje :wink: a aj u nás papanie, je biedne(aj ked váha tomu nenapovedá :grinning: ) zje len trochu polievky a inak frčíme na miláčikoch ap., sem tam jogurt, ovocie...ked nechce, ja mu nasilu nútiť nebudem..on sa toho obje a prejdeme na niečo iné :slight_smile:
26. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravíme všechny :grinning:

@brinzulka má pěkné míry ten náš frajerko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jsme asi o něco větší sakra :grinning: :grinning: :grinning: asi ji budu muset dát dietku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Podle tabulky jsme průměrné holčičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika251 jéj,máš zmenené foto,že ? :dizzy_face: Aj mne Evička prestala teraz jesť, niekedy si dá teda hodne,ale ona je ako had: papá raz za tri dni. Váhu máme 8450 a 75 cm.
26. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - tak ja som tú moju potvorku prehovorila na spánok až teraz :confused: ...teda od rána :confused: ....
@ani3012 ...že ako had - to je dobrééééé :grinning: :grinning: ...inak aj nám to tak nejak vychádza :wink:
26. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tvoja zaspala a moj sa po hodinke zobudil...
ideme do tt s tatom na ihrisko navecer-teda ja busom ...on sa zastavi z prace..nech nam ujde den...Tak mozo sa niekde vidime :dizzy_face:

@brusinka.pusinka este je nadej...nasi chalani zacali rast az na strednej skole...snad to nejako vyrovname....

a jedalnicek: jogurty, syr, ovocie, zemle, chlieb, sem tam zelenina, polievka...a maso vypluva o 100 600...rad tlaci cestovinu, ryzu, halusky a zemiaky...

pa a dobru chut...
26. aug 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...ste si tu včera ešte krásne klábosili :dizzy_face:
Kontrola ako sme očakavali, ortopedia dovidenia, preberá ho kožná...nožička po ortopedickej stránke okej...futbal povolený, už len si to dať doporiadku po kožnej stránke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nika251 peknučká foto v profile...my sme sa nevažili, nemerali, ale dnes učinime, kedže píšeme na každé výmesačie...ale v roku sme mali 11,2 kg a 79 cm :wink:
26. aug 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ako tak čítam bavíte sa o mierach a papaní. Naša Lenka váži 9,7 kg a meria 84 cm. Spapá všetko najviac jej chutia halušky a chlieb.

Som dosť smutná lebo mi manžel odchádza za robotou tak budeme samé :cry: ale musíme to vydržať peniažky nám treba.
26. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@nika251 mne Max tiez nechce papat mame cca do 10kg z vareneho 2-3 polievkove lyzice ak zje tak to som happy, ovocie ma tiez rad a kukuricne chrumky inac furt cici...
26. aug 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
pridavame sa aj my do tabulky:
inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO
Brusinka.pusinka Karamelka
acerka ADAMKO
nina41 RIŠKO
26. aug 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska aj mne minule riško zapol ruru,skoro sme vyhoreli,tolko dymu bolo,televizor si prepina ako nič,kablovku nam prepina,a už počitam dni,kedy začne škola :grinning:
26. aug 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no tak naše má 9900g a 78 cm konečně jsme dospěli k oblečku č.80 :grinning: :grinning: a s jídlem u nás není problém máme doma malou piraňu jí vše a hodně :grinning: :grinning: :grinning: a nejraději má jablíčka z chalupy :wink: a to kojíme i krmíme sunarem a jíme vše co maminka uvaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok