• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim, :grinning:
3. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ece e e a co ty?
sledujem to ale cez net no zatrial nist..

rius ja ale vazne nist...vecer sme dai biogaiu a mozno to jej to uvolnilo ale co ja? :grinning:
3. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd, neviem ani ja o ničom. žiaľ :frowning2:
3. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz ho "tyram hladom- jedol o 8 ttrochu a po 9 dost, a uz si zurivo zuzle ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sorry, nenapada ma praca na doma, ja to mam v mojej oblasti, cize teraz sabude otvarat a potom bysom mozno niekedy na zastupovanie a neskor na pol uvazku mozno .... alebo pomoct s administrativou, objednavkami ...

typ - minule som batikovala tricka a drahy sa ma pytal, ci sa tym nechcem zivit ... kam by sa to dalo predavat? :wink:
3. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, fler.cz alebo na mimibazári by si vedela, prípadne skočiť do nejakého obchodu, či bod teba nebrali tričká.
to je teda riadny hladoško :slight_smile:
3. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, treba skúsiť, keď ťa to baví, tak by to aj šlo :wink:
3. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy

od rana vas len čítam... a teraz to žieňa moje tuším naozaj zalomilo..

bože, my nemáme ešte stále normálny režim... jeden deň tak, druhý tak... ale to bolo tuším aj na začiatku tehulkovania.. jeden deň zle druhý dobre :slight_smile:))

ale s uspávaním už nemáme problém :grinning: zachránila nás šatka a hajanie na brušku. ťuk ťuk ťuk na čelo, nech nám to dlho vydrží.
3. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nachvilu som ho rozptylila, uvidime dokedy, normalne mava 3hodinovky, ale obcas chce castejsie. moj maly budha. :slight_smile:

to bol typ pre vas ... ja neviem, ci by som to chcela robit vo velkom .. sebe - to je zabavka :grinning:
3. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy super s tým hajaním. na našu tiež platí šatka alebo položenie do našej postele, to vytuhne rýchlo. ale v postieľke ani za svet.
3. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, jaj tak, vo veľkom by to nebavilo ani mňa, naposledy som batikovala na ZŠ, a to je dosť dávno. :slight_smile:
ale keby niekto kúpil vyšitý obraz, to by som si dala povedať, len je horšie, že za takú ceny to na SK nik nekúpi. :unamused:
3. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samyyyyyyyyyyyy ahoooooj, my tak isto ... denny rezim - co to je? vcera cele doobedie prespal, len s prestavkou na kojenie ... dnes je skoro stale hore ... ale vecer satka, hop hop fit lopta a spinkame, vecer som sa tesila jak mala, som to tu uz pisala, ale matko sa vecer smial, rehotal, co si uz nepamatam kedy bolo naposledy. :wink:
ti nas isu fakt prepojeni. :slight_smile:
3. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, luci, veď randia od malička, tak čo čakáte? :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr - eluška vytuhne v šatke, a keď ju vyberám tak sa trošku preberie, ale ukecám ju - no a niekedy sa ešte stane že ju musím vybrať s postielky a trochu pomojkať. ale to stihnem väčšinou skôr ako sa úplne rozoberie. takže ani neplačeme, ani nekňučíme... mám to skrátka pod kontrolou :grinning: :grinning:

lucim - a ako ste na tom s pasenim koníčkov? viem že na to máme ešte čas, ale keď sýkorka naša len teraz objavila polohu na brušku :( a navyše... nemám sa s ňou kedy normálne bavkať, cvičiť a tak... my po jedle musíme byť aspoň pol hodku vo vzpriamenej polohe - čiže na rukách. ak ju dám do šatky tak zalomí a už sme sa dohrali :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, to máte super
3. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr - oproti tomu čo bolo doteraz, je to neskutočný pokrok... sme ju uspávali niekedy aj do polnoci... a len sa vrtela a plakala a vrtela a plakala... no hrúúúúza.. teraz je to pokladík, len nad ránom sa jej potom už asi moc nechce hajať, tak mrnčí a stoná a vzdychá...
3. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej som včera kúpila ten držiak na dudle, tak teraz zastrčený v puse a chrní.
http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=5611
3. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE,MY SME po očkovani včera ´v noci vykakali až po bruško a dnes pre zmenu až po chrbatik :grinning:
3. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, nad ránom aj naša mrnčí, ako keby tlačila, ale pri tom spí, tak neviem, že prečo.
3. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozááááj - videli ste septembtové Dieťa??? juuuu máme tam fotkúúúúú :slight_smile:))))
3. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski :slight_smile:
monr - presne tak. má zavreté oči ale priotm vydáva teké zvuky že to musia až na prízemí počuť :slight_smile:)))
nevideli, tak musíme kuknúť :slight_smile:
3. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som ti chcela pisať samay-že sme videli:slight_smile: :dizzy_face:
samy, :slight_smile:
3. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky, idem porobiť niečo, kým drobec spinká.
papa všetkým
3. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, je jedna robota na :grinning: doma.......
3. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak matej ma 6540g tekze matej a matej vyhrava luciiiiiiiiiiim, tak vam gratulujeme a od dnes zvysime matkovi davku :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam dieta a samyktore je to tvoje? :sweat_smile:
3. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok