Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. aug 2010

u nas sa zaspava podobne, len bez toho prekladania a uz aj bez prsa, ale z flasou. musim byt pri nom, kym nezaspi ... sa ma dotyka, hlada polohu. 🙂
a moja macka - ona je vlastne bytova, lebo v dome zije len teraz 2 roky ... do nedavna som ju ani von nepustala. ale tak po tom tuzila, ze som ju zacala pustat na dvor. ona si to tam opatrne okukavala a spokojne sa ulozila v atlatku, alebo sa vratila, .... dnes bola von 2x doobeda .... a ked som isla na tie zuby a matka odviest vedla, mam fakt pocit, ze som si este skontrolovala, ze je doma ... musela mi asi vyklznut poza chrbat .... tak je asi na dobrodruznej vyprave, verim, ze uspesnej. 😒 popozerala som vsetko, nikde tu dnuka nie je, aj baterkou som svietila. aj vonku som to obehla.

lucim
26. aug 2010

@pirinka ahoj piriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

lucim
26. aug 2010

piri, dojimave 😵 😵 😵

jajona
26. aug 2010

Som sa cez mobil musela prihlasit...
Idem uz do postele. Majte sa a nech sa cica co najskor vrati z vyletu. Pa

lucim
26. aug 2010

@jajona dobru nocku 🙂 a dik .

majkas
26. aug 2010

ahojte,

dosla som vas pozdravit z dalekeho vychodu 🙂 nestiham docitavat 20 stran a ani nemam na to silu ale verim ze deticky su zdrave a tak je potom vsetko v poriadku.

my sme dneska boli kupit topanocky tamarke, aj sme kupili az 2 pary, som neodolala jednym tmavomodrym k rifilckam a jedny take bordove. dokopy za 23e no nekup to 🙂
a @lucim jak sme sa tu uz davnejsie bavili o tej znacke sante, tak mali na podnikovej predajni aj topanocky so sante visackou, takze asi ich fakt siju a potom predavaju dalej po inou znackou.

inac u nas nic nove v sobotu chystame dodatocnu oslavu pre rodinu, chceme spravit grilovacku tak dufamz e vyjde pocko 🙂

a idem spat, lebo mi klipkaju oci. dobru noc vsetkym a zase niekedy 😵

majkas
26. aug 2010

jaaj a este som vyhrala formu na mufiny za jeden bezlepkovy fotorecept co som dala na varechu.sk tak sa vytesujem jak mala 😀

nina41
27. aug 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

@majkas gratulujem 😵

lucim
27. aug 2010

dobre ranko 🙂
@majkas aj ja gratulujem 😉

inneska
27. aug 2010

ránečko 🙂

u nás sú trhy, tak pôjdeme kuk, až sa erik vyspinká..je popršané trochu, ale príjemne, aspoň sa nebudeme potiť 😀 dnes ráno mi segra odišla už naspňť do uk(včera večer tu bola, sa rozlúčiť), tak sa sem viacej hádam dostanem 😅

majka..super, nie je to nič velké, ale poteší to, že?? 😀

lucka..dúfam, že sa mači vráti skoro domov...asi si potrebovala povyraziť 😅

zmurkaz
27. aug 2010

halo halo ... hlásim - sme konečne zaštepení 😝 ...to ešte z 9-tich mesiacov nás čakalo 🙄 ....tak si viete predstaviť aká je Žužu "veselá" ☹ ......jej tečú slzy prúdom - furtom furt - akurát tarz som jej dovolila zdemolovať kuchynku - tak sa do toho akosi zabrala a hrá sa .... aaaaa dodemolované - už je z nej zas maminka a hrá sa s bábou a ide kočíkovať 😉
Tak uvidíme ako bude ...

@majkas GRATULKA 😵

lucim
27. aug 2010

tak my sa balime, ideme na 5 dni na duchonku , ale az na vecer vyrazame. este tatik na nas zaraba.

mači je stale nezvestna ☹ sorry, ze s tym otravujem, ale som z toho smutna, 10 rokov bola mojim babatkom. uz som to tu zase obisla, o chvilu ju vyhlasia aj v miestnom rozhlase. co manajviac mrzi a myslienky mi k tomu utekaju, ze ak zije, tak je urcite dezorientovana, hladna, mozno podchladena, mozno zbita ,,, chudatko moje, taku smrt si nikto nezasluzi. snad predsa len najde cestu domov.
matko mi spinka a zlatino, tiez zo mna citil tu smutnu naladu, musim sa vzchopit.

zmur hurrrraaaa, konecne ste stepenci aj vy.
inn prijemne trhy prajem, nieco fajnove si nakupte a ochutnajte. 😉

jajona
27. aug 2010

len tak som nakukla....

@lucim jééj, tak už teraz idete. aj som sa ťa chcela včera opýtať, že kedy to idete. ak bude mať Juraj dobrú náladu, tak by sme mohli na "Duchnu" vybehnúť aj my a prípadne by sme sa mohli dohodnúť... ale to len tak zatiaľ z mojej hlávky, lebo Juraj ide zajtra do roboty. dnes príde z poobednej a zajtra na rannú 😒

jajona
27. aug 2010

@majkas hocičo čo človek vyhrá, tak ho poteší 🙂

jajona
27. aug 2010

@zmurkaz snáď nebudete mať pokazený víkend tým očkovaním.... pospinká si a večer už bude fajn, dúfajme

lucim
27. aug 2010

@jajona ak sa vam bude chciet, rada vas uvidim. 🙂

jajona
27. aug 2010

@lucim ja len, že by som vás nerada otravovala, keď idete oddychovať

raona
27. aug 2010

ahojte babule.. som len na skok..
mm odisiel do kupelov na mesiac.. juchu.. si trocha oddynem od neho 😉 😉
ale caka ma vela prace, bo po sietkovani domu ostali spinave okna a pod... bordel v dome, kedze posledne dni som sa venovala malej alebo vareniu pre chlapov a pod.. takze umyvam okna kym mala spi, este sestra volala ci postrazim deti, bo ona ide k lekarke.. kokos.. to sa mi moc nechce. no ale co uz, hadam raz ked ja budem potrebovat postrazi aj ona moje dieta 😉 vcera som zehlila do 23:00,takze prvych par dni mam nabitych pracou v dome, potom zas na zahrade, kedze teraz budem za mm robit take ze kosenie travy, oberanie paradajok, paprik a pod.... co uz.. neviem co to tu za tabulku som nasla, ale ak som spravne pochopila, tak su to deticky co sa este koja, tak sa aj my pridavame...

jo a ked stihnem vecer, tak hodim fotocku, ako si mala zaklada ruky, ako stara zena 😉 😉
sme boli vcera vyprevadit v PN mm na bus, tak sme si dali my dve piknik na kupelnom ostrove, kde sme mali stretko :o)

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA----

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO
Brusinka.pusinka Karamelka
acerka ADAMKO
nina41 RIŠKO
monr MIŠKA
raona Sára

jajona
27. aug 2010

@raona u nás budú čo chvíľa hody, takže mňa budú tiež čakať okná. ale Maťa dám asi svokrovi, nech sa vozia na bicykli, aby som to jedným šupom mohla spraviť.

my sme sa so zeleninou babrali min. sobotu. robili sme lečo...

traktor
27. aug 2010

@lucim lucimka, neboj, cici sa vedia zatulat..nasa bola najdlhsie prec2 tt a vratila sa...vie kde je jej dobre 😉 ...uzite si pekne volno a ked sa vratis bude uz doma...a mozno ta este dnes prekvapi a pride ti zazelat peknu dovcu 😀 😉 😵

samayka
27. aug 2010

ahojteee

@lucim - mačííííí ? až my slzy vyhŕkli keď som to čítala.. a ten link od piri si ani nebudem púšťať. mám takú smutnú náladu od rána, do toho tvoje trápenie...neviem si predstaviť keby Bebe zmizla... a inak spávame rovnako ako vy.. čo sa čudujem. ale dnešná noc stála za všetky drobné. doky hovorila, že ju tá puska určite bolí, že mám dať nurofen aj keď nebude vysoká horúčka. aspoň dva dni, aby prebolelo... bola hore hádam každú pol hodinu.. až nad ránom sa to posunulo na dva 1,5 hodinové intervaly...

a dostali sme antibiotiká.. :( naše prvé.. sa tomu nevyhneme.. a tak sme sa snažili...

raona
27. aug 2010

@jajona fu tak to tiez nezavidim.. prace na dome, pred hodami.. poznnnaaam 😉
ale mas stastie, ze mas kde dat maleho.. ja to musim stihat popri nej.. najviac makam ked spinka.. len horsie je ze vonku sa po tme neda robit 😉

raona
27. aug 2010

no zelenina obrana, okna na prizemi umyte.. uz len povysavat a ked zaspi, poumyvam dlazky a potom mozem ist aj ja spat 😀

monr
27. aug 2010

@lucim chúďa cica, daj potom vedieť, či sa našla.
u nás pobehujú stále nejaké pod oknami, aj havinovia opustení, tak ich je človeku ľúto.

@raona šikulka

zmurkaz
27. aug 2010

Babulečky - nejdem dočítať - len chcem vám dať info ... Žužu poctivo bojuje s očkovaním - pred asi hodkou tak 38 teplotka ... 😖

jajona
27. aug 2010

U nas pre zmenu vypadla elektrika. Sme aj sami doma, takze parada. Kahance mi uz blikocu. Takze dnes ani nekupame. Pojdeme asi papat. To bude zabava a potom asi obaja zalahneme. Ved co budeme po tme. Jednoducho dnes mame krasny vecer:-/

raona
27. aug 2010

povysavane, dlazky umyte, dieta spi.. juchu chu... konecne mam cas pre seba... 😀 😀 😀 😎 tak tisko sedim na gauci, triedim fotky a dufam, ze sa zobudi az rano 😉
pripajam fotocky ako som slubila, ze aka zena so zalozenymi rukami pri vahu sedi 😀 😀 a este aj doma na fotelke 😀 😀

gabrielkabj
27. aug 2010

pridávame sa k vám
súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA----

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO
Brusinka.pusinka Karamelka
acerka ADAMKO
nina41 RIŠKO
monr MIŠKA
raona Sára
Gabrielka Bj Elluša 😉
Inak sami ešte nechodíme bez pomoci len za jednu rúčku ,ale už to asi začne lebo už jeden dva krôčiky spravíme...

gabrielkabj
27. aug 2010

raona zlatá je malá taká pohoďáčka.. 😀 😀 😀 .

gabrielkabj
27. aug 2010

Ta čo všetky už spíte? Idem aj ja niečo pracovať asi žehliť lebo z toho nič keď tu budem vysedávať. Tak papik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre