• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@lucia32 fajront !
28. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@ani3012 Tak ja teda idem, pááááá
:grinning:
28. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 @lucia32 @traktor ...no asi z toho očkovania ... ale bolo to už úúplne nutné - bol sme prešvihovali už jeden deň po lehote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ...tak mi dokina hovorila, že aj keď mala začiatkom týždňa zvýšenú teplotu a vydral sa jej zub - že to jednoducho musíme ....a noc - 38,5 s panadolom :rolling_eyes: ...ale teraz je už dobre - sme boli pol hodku na prechádzku - lebo je celá preč z toho, že nie sme celý deň vonku :confounded:

A včera som nestihla napísať - tak Jurko bude 1.A :dizzy_face:
28. aug 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak ale to je dobrá blbosť,že len kvôli termínu ti ju zaočkovala.Veď to je hazard,nie ?
28. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ...no uznala, že nie sme "chorí" v pravom slova zmysle - čo si myslím, že nie sme - tak ju ďobla
28. aug 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a vy už viete do ktorej triedy pôjde Patrik?
28. aug 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no zuby nas teraz trapia aj preto je menej ale aj tak toho vela nezje skor mliecko ale nevadi to bude dobre casom
28. aug 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj my sme mliečny - a dokina mi hovorila, že to nevadí a nech sa nenecháme oblafnúť keď nám každý hovorí, že je to už len voda - že aj v tomto období je to plnohodnotné mlieko :wink:
28. aug 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ...a ma ešte napadlo - že mi sestrička hovorila, že toto očkovanie horšie znášajú staršie detičky .... teda tak ako my - že sme to nemali vtedy, keď sme to mali mať :confounded:
28. aug 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa tu mate?.....my sme dali zopar novych fotociek :slight_smile:)
28. aug 2010 o 20:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz o com si pisala, ze ste mliecny?
28. aug 2010 o 20:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole :confused: ...že sa kojíme.... aj katica písla, že veľa nezjedia... tak že aj my :confused: :sweat_smile:
28. aug 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz aj my kojime.....ale mam pocit, ze u nas stagnuje aj mlieko aj jedlo... :frowning2:
28. aug 2010 o 20:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole mne sa na našej vidí, že je lenivá ťahať ... lebo sa mi moc nevidia jej pocikané plienky - som to v lete pripisovala straaašnému horku - ale teraz? A mlieka mám toľko že až! Sa mi pricucne na jedno - chvíľu ťahá a ukáže na druhé .... tak jej ukážem že nech nešpekuluje a nech ťahá - že tam je dosť - tak potom ťahá .... ale asi jej je už lahšie potiahnuť z fľašky - my teda máme takú obyč ako je na niektorých minerálkach a malinovkách - ten cucáčik čo sa nevyleje voda ... mi iné nechcela a aj som rada :wink: .No a dokina ma len ubezpečuje, že to nevadí - že ešte nevidela dieťa, ktoré by vymenili vodu z fľašky za materské mlieko z prsa :grinning: :grinning: ...tak jej chcem urputne veriť ... len neviem, už by som jej aj čaj urobila - keď bude zima.... :sweat_smile: ...a u nás je to také komplikované - že ešte nemáme zavedené všetky alergény - tak sa toho kojenia moc nechcem vzdať ...

A čo - odmieta ti aj prsko?
28. aug 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz - my máme málo nacikané v nočníku a málo pocikaných plienok keď má vysokú teplotu.. čo teraz tvoja zuzi a aj naša eluš má. naša eli má už tretiu noc nad 38,6... cez deň je to do tých 38 - dopoludnia to býva dokonca pod 37. a ciká málo a dosť tmavo - dosť tmavo znamená že vidno v plienke žltú.. nie je to úplne tmavé, ale žlté... tak keď pôjdeme dokyne popýtam sa na to...
a pritom sa kojíme viac aj cez deň, aj vodu do nej lejeme.. a stále ciká menej ako za normálu...
28. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole - my sme na tom podobne.. dva týždne nevie čo skôr zhltnúť.. pomaly si naša hava pred ňou skrýva granule a potom príde obdobie keď jej môžem prso natrieť na chlebík a ani sa ho nedotkne...
28. aug 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka ...no my teraz máme konečne cikanicu "peknú - číru" - teda Žužu :grinning: :grinning: :grinning: ....ale inokedy to je otras.. :rolling_eyes: ...a moja doki mi hovorila, že nič, len behať za ňou aby celý deň popíjala a pritom aj kojiť ....že nemusí naraz vypiť polku fľaše, ale stačí trošinku - a o 5-10 min opäť.... a tak furtom - turt :confounded: Ak je cikanda žltá - značí to že má málo tekutín ... sa aj ja hnevám na našu princeznú - že veď fur je na prse - a furt do nej dávam tú vodu a výsledok veškerý žádny - teda často... :confounded:
Ale pri teplotách - to ti neporadím - a čo tie antibiotiká - kedy mienia zabrať? :(
28. aug 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka - tak toto je dobrá veta " obdobie keď jej môžem prso natrieť na chlebík a ani sa ho nedotkne" - tak to máme priebežne stále :wink:
28. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kuriatka....
28. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak to nám pekne naraz vyšlo :grinning:
Deturence už spinkajú?
28. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme všetci hore,Evička zaspala o štvrtej a vstávala o šiestej,tak sme boli vonku,si krásne pochodila a o 8 sme prišli domov.Tak som zvedavá,kedy pôjde spať.
samy,tie ATB by mali začať zaberať tak na 3 deň.aspoň mne vravela doktorka pri deťoch
zmur- tak do akej triedy ide nevieme,to asi sa dozviem vo štvrtok. A HURÁ! Cikanica !
luci-že zase netradične ? To už sa stáva tradíciou,že sa prihlasuješ netradične :grinning:
28. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 netradične, veru...mm mi zdrhol do lesa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naty už spinká od 8, Bianka kuká Asterixa a Miňo je vonku :slight_smile:
28. aug 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32
@ani3012 ...ahojky kočky :slight_smile:

No my sme sa včera vytešovali - a dnes mu hovorím - utekaj do postele už iba 4 dni a ráno vstávame do školy (musíš trénovať večerné skoré zaspávanie....) a on že HURÁAAA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 my pozeráme Markízu,je tam nejaká paródia.Decká ( môj Patrik a synovec Lukáš -ten má 10 rokov) sa tu smejú,akoby tomu rozumeli.
28. aug 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky - a neviete, ako dopadli výsledky Maťkovi do Trakule?
28. aug 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz no Patrik ešte nič moc. musím mu spraviť kalendár.Maminka sa ho moja pýtala,že za koľko dní ide do školy a on jej povedal: to nikto nevie,iba moja maminka.
Chudiatko Jurko ...ešte nevie čo ho čaká :grinning:
28. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz to je krásne ako sa tí prváčikovia tešia do školy...moji až takí nadšení nie sú :grinning:
@ani3012 videla som ukážky, to bude určo nejaká haluz :grinning:
28. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz vidíš ? ani nie ! počkaj,zavolám na ňu !
@traktor @traktor @traktor poď k nám !!!!!
28. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok