Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz myslíš tie čo mal tu hrčku?? Neviem, nejde jej skype a má tam decula od tety, tak sa neozýva...síce tu doobeda bola, ale nič nespomínala 😅

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 ...jáááj - no zlatúch malý 😉 .... maminka hold vie všetko na svete 😉 😵 😵 😵
No a Juráš si asi predstavuje, že sa rýchlo naučí počítať a čítať - lebo si chce čítať veci pri hrách na nete a časopisy a nakupovať v obchode - úúúúplne sáááám - tak som zvedavá, dokedy mu to vydrží 😅

ani3012
28. aug 2010

@lucia32 veď aj je. Vieš dvojzmyselné reči a oni sa chichocú. Keď sa ich opýtaš ,čomu sa smejú,tak väčšinou iba nejakým scénkam a tón reči

zmurkaz
28. aug 2010

@lucia32 ...ahááá - no snáď to je OK - inak by asi spomenula 😉

lucia32
28. aug 2010

Tak mladas mi tu vypiskoval pod oknami, som bola otvoriť...nezvonia, bo malá spí 😉
A už pozerajú obaja tú parodiu 🙂 , že haluz 😀

zmurkaz
28. aug 2010

No idem zvýšiť hlas na mladého prváka - už statočne prehnal čas a teraz sa nevie vrátiť do postele .... bo musel dopozerať rozprávku na Disney kanále... 😠

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz
@lucia32 Evička mi práve padla zo stoličky,síce s deckej-ten stolík som už dala preč,ale rovno na hlavu.Koľko plakakal ? 47 sekúnd ? 😀 a už tam zase lezie 😠

ani3012
28. aug 2010

moja potvorka-aktuálne fotos 😉

lucia32
28. aug 2010

@ani3012 tie deri achhh...my máme takú plastovú zábranu medzi nožičkami, ale stolička ju nejak neláka...inak na tom videu čo si dávala, to je iná akrobatka 😀 Naša sa zas rozplače, ked kričia decká po sebe, alebo ja na nich...citlivka 😵

lucia32
28. aug 2010

@ani3012 jaj ty ju máš zníženú dole, to fakt mňa nenapadne, aby ju používala aj na hranie, asi vyskušam aj ja, tá zábrana sa dá asi vytiahnúť...na gauč nevie vyliezť, ani na kreslo, asi len raz sa jej to podarilo ...

ani3012
28. aug 2010

no a ešte musím povedať,že ma dnes kúsla do krka.Som jej lipla a dohovárala.Na to sa nahneval môj otec a dal mi hubovú,že čo po nej kričím. 😠 ešte že nebývame spolu 🙂

lucia32
28. aug 2010

@ani3012 aj ja som malú včera pacla po rukách...na balkone mi vyhadzovala vypraté prádlo z lavora, podotýkam biele 😝 a malý hned na mňa...si vravela, že Natálka sa nesmie biť 😅 ....idem sama proti sebe, ale ked nonono nezabralo???? 😅

ani3012
28. aug 2010

a máme novú hru! Krúti sa kolem dokola až sa jej točí hlava.Nebyť pri nej,tak sa udrie o stolík.Som si na to spomenula,lebo aj teraz to robí.

Tak Naty upratovala ? 😀

zmurkaz
28. aug 2010

@lucia32 @ani3012 😀 😀 😀 ...aj ja také mávam - že nekrič po nej, čo si ju capla? .... veď ona je ešte malinká .... a to sa jej ledva dotknem keď už fest že zle robí 😠 ....

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 ...a fúúúú - ale asi ju to nebolelo 😉

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz veď ja som písala vtedy,keď som jej capla na holú a ona má strašne citlivú pokožku,tak jej to hodne sčervenelo.A vtedy Patrik na mňa: a to si ju až tak musela,že ma modrinu ?

lucia32
28. aug 2010

@ani3012 že kolo kolo mlynské??? Tak to malej radšej ani neukazujem, na takéto somarinky je ona šikovná 😀
Ja vám už ani kávu nemôžem vypiť, lebo hned mi berie lyžicu a miešala by a pila ...no hrúúúza...jedna šálka, prázdna už tento týždeň odišla do večných lovíšť 😀
@zmurkaz no uplietli sme si na seba bič 😝 😀 nekrič, nebi... 😅

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 😅 😀 😀 😀 ...no oni by dávali pozor herci - keď nemusia 😖 - ale keď im povieš pozeraj na ňu aby sa jej niečo nestalo - tak nie 😅

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz aj bolelo,len ona aj Patrik sú takí zvláštni,že neplačú dlho a niekedy vôbec.Ona padla priamo na hlavičku,lebo tak ako vidíš fotku,tak ona stála a išla si sadnúť chrbtom von a nevyšlo jej to a hlavou na zem.Ale je v pohode 🙂

zmurkaz
28. aug 2010

@lucia32 no tak toto poznám - ja keď sa snažím do nej niečo dostať - tak to ona musí mať svoju lyžičku - ja svoju - ona svoju misku - ja tú jej plnú a ešte počas toho aj kŕmime zvieratká v knižke... no hotový cirkus a výsledok - že na večeru cca 80 kaše 🙄 🙄

ani3012
28. aug 2010

@lucia32 Evička rozbila za svoju existenciu viac pohárov ako my veštci traja dokopy

Tiež vám chodia decká po pohároch ?

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz ja som tak naposledy do nej dostala predsnídavku 😀 😎

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 waw - tak to je dosť odolná .. naša keď má deň tak stačí, aby okolo nej sa len niečo ošuchlo a už kričíííííí na ratu že "au au au - a ukazuje miesto kde sa jej to stalo a kde to au má " .. ale už musíme dávať pozor - lebo niekedy dobré "frčky" robí - že ju bolí ale nemá čo 😀 😀 😀

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 ...nooo - akurát dnes - po 2 dnoch úúplného odmietania jedla sa najedla - tak ako si povedala - ako had - raz za 3 dni stačí 😀 😀 😀

lucia32
28. aug 2010

Presnídavky a kaše nejak nejeme, asi jej odpadli od chute, teraz najčastejšie jogurty a pribináčka...od 12.12 do 15.35 spala...potom sme dali polievku, cca 150 ml...kuraciorezankovú s mrkvou a zemiakom....potom čučo jogurt, potom treochu zemiakov s omačkou a mäskom, medzi to polievku od Miňa...ako som neskôr zistila popoprenú 😝 a na záver mliečko, cca 120 ml...to všetko za 4 hodiny 🙂

lucia32
28. aug 2010

Tak my tych buchancov nemáme nejak vela....klop, klop...ale tiež je to revadlo, mojkadlo ....Evička je osobnosť 😀 , fukam bielu hlavičku...nech nie je bozuľa 😲

traktor
28. aug 2010

ahojte...šišmaria..sobota a tolko ste popisali 😀 😀 😀 ...ani vysledky...ze daky virus /aj nazov povedala ale kto doktorom rozumie tu ich rec.../...zo tri dni mu pichala injekcie do nozicky...este mame ist raz na krv, tak hadam uz ok...ale hrcka tam furt je 😅 ...tak ja uz neviem...vsak hadam dobre...a idem citat co tu nove

lucia32
28. aug 2010

@traktor no kooonečne...aj skype som zapla, či už náhodou nefunguješ 😀
Ach tí doktori 😝

traktor
28. aug 2010

.... 😅 zas mi pise ta trhnuta..ona ma sleduje abo co...drahaaaaaaaaaaaa daj sa liecit 😠

traktor
28. aug 2010

@lucia32 este nefungujem..teda ja fungujem len to okolo mna nie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre