• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@traktor ...jááj - no hádam budete OK ... a na trhnutú sa vytoto ... som zbežne čitko ... najlepšia zbraň je ignorácia :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Ivi,najlepšie bude ju ignorovať.Ak ti napíše,neodpisuj jej a ani ju nepreberaj nikde ani nespomínaj v žiadnej téme.Akoby ti ani nepísala.To funguje najlepšie :wink:
28. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz akurát som jej to písala :grinning: :wink:
28. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jej ani aj matko fici na kolo kolo mlynske :grinning: :wink: ...a sa tesi, ked sa potom tacka....a dnes v potravinach ho stale tahalo k flaske rumu :angry: :grinning: ....ho maju polozeny tak pri zemi...a nechcel si dat povedat , ze to nono...ze on ma dzusik...no chlap...a uz aj matko dostal...ani jedno dieta mi to nerobilo len on..pride k rure a zapne ju..sa mu asi paci, ked to svieti... :confounded:
28. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: ...to je zlaté - že ani jedno dieťa :dizzy_face:
28. aug 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule - už ste si kupovali cez net niečo na seba? Ja teda zatiaľ len na deti ... a raz som riskla šaty ... ale asi si chcem kúpiť rifle - len neviem či mi budú .... mám takú na figu postavu... :angry:
28. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz a to si čítala,že ako konštatoval "stav" maminky ? (traktor)
28. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ja som si kupovala a povedala som,že naposledy. Keď,tak iba nové veci-skôr tričká,lebo rifle môžu mať všelijaký strih
28. aug 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no tak tieto ....http://www.modrykonik.sk/bazar/nohavice-rifle-teplaky/4s71/krasne-rifle/ ....a neviem :confused:
28. aug 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte raz hoď :slight_smile:
28. aug 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani super...a aj kuchynky...my sme mali a dali prec...moja blbost...a dnes som nahodila, ze matkovi kupim taky uplne obycko sportovy kocik...taky ruzovy...co len par koruniek stoji, lebo rad haja babu :grinning: :grinning: ...ste mali vidiet moje baby...taku prednasku mi dali, ze uz som radsej ticho bola :sweat_smile: :grinning: ..
@zmurkaz ja sebe nekupuje.....komplikovana postava...vsetko musim skusat...
28. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ja som kupovala rifle a nem dobre, neboli elastejšn, nenatiahla som a čakať kedy schudnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale capri rifle mi sadli ako riť na šerbel, ale len jedny, druhé úzke, chyba predavajúcej, zle rozmery...ale som nevracala, bo že 4 €...však aj na druhý rok je leto...sú elastejšn, natiahnem, len pri sadaní sa mi všetky cvoky rozopnú, ale sú pekné, tak som nechala a keby niečo tak Bianka o par rokov ponosí :grinning:
28. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no táto sem dala aj rozmery - a bohužiaľ by mi mali byť :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: ...ja mam rifle plnu postel....a ani jedny mi nie su :angry: ....raz mozno budu simonke...a ked nie, budem nukat navstevam,,, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ...ze bohuzial :grinning:
28. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz vyzerajú dobre...ja som tie rifle odklikla po prečítaní bokov, až neskôr som kukla, že pas 72 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už nik neprihodil...tak som platrila za unahlenosť, ale predala som ich...inak boli pekné :wink:
@traktor ...a nie? šak také miery!!!! :rolling_eyes: ...ale hádam raz ... budem mať aj o číslo menšie :grinning: :grinning: :grinning:
@traktor ja ked pospomínam, čo všetko som vyťahovala z maminej skrine...akurát, že tá moda roky 70, strihy boli fajn, lenh tie látky a šitie :grinning: :grinning:
28. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a pri tej príležitosti by som si dopriala aj tento komplet? :sweat_smile: http://www.modrykonik.sk/bazar/komplety-outfity/82or/novy-nenoseny-komplet-tuniky-a-nohavic/ ...šak nech sa to teda už oplatí :sweat_smile:
28. aug 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ... :grinning: ..mas super miery..heeeeeeeeej...ja teraz po tychto prazdninach..no hotova katastrofa....vsak mi to aj patko krasne podal :angry: :grinning: ...ale uz zacnem daco zo sebou robit....bo potom vianoce a ked aj to naberiem..co naberiem...ta to bude....
@lucia32 :grinning: :grinning: ..ale inak ked kuknes..tak ta moda sa vsetko vracia...ja mam teraz kopu modernych, co priniesli z nemecka..len nic pre mna...teda pre moju ritu :confounded: ...skocis na navstevu , obleciem ta :wink:
28. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz čo bojíš...nie o číslo, aj o 2 :grinning: ...aj ja by som chcela, len som nenašla chuť na to :grinning: v skrini mám celý arzenál 36 a 38, všetky 42 a 40 poprešívané, v čom ja budem chodiť v zime??? Najväčšia sranda, že som si pred tehu kúpila 2 kabaty, bola 30% zlava, ocko mal odmeny...a jeden mi je stále úzky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Predtým som 15 rokov nosila Ačkový....ale už z neho vypadavali chlpy :grinning:
28. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ..no keď si predstavím, že od svadby som pribrala 3 kg ... a ešte aj po Jurášovi som mala na sebe tie 3 kg a... teraz že +5-6 :rolling_eyes: ...to sa mi nechce celý šatník meniť ... mi stačí stuchnúť toľko by mi veci boli dobré :grinning: :grinning: :grinning: - ale ešte veľmi neplačem nad postavou - až keď skončím s kojením - to už sa nebudem mať na čo vyhovoriť :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zmurkaz tuniky teraz iduuuu...budes in :wink:
@lucia32 -tak taký kabát mám aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - bezchlpýýý ...

@traktor ...šak hoď do bazáru ..pomeraj a bude obchod ... inak som u teba videla nohavky 80-tky - a mooooc nad nimi rozmýšlam :dizzy_face:
28. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok