Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
28. aug 2010

@traktor ...jááj - no hádam budete OK ... a na trhnutú sa vytoto ... som zbežne čitko ... najlepšia zbraň je ignorácia 😀 😀 😀

ani3012
28. aug 2010

@traktor Ivi,najlepšie bude ju ignorovať.Ak ti napíše,neodpisuj jej a ani ju nepreberaj nikde ani nespomínaj v žiadnej téme.Akoby ti ani nepísala.To funguje najlepšie 😉

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz akurát som jej to písala 😀 😉

traktor
28. aug 2010

@ani3012 jej ani aj matko fici na kolo kolo mlynske 😀 😉 ...a sa tesi, ked sa potom tacka....a dnes v potravinach ho stale tahalo k flaske rumu 😠 😀 ....ho maju polozeny tak pri zemi...a nechcel si dat povedat , ze to nono...ze on ma dzusik...no chlap...a uz aj matko dostal...ani jedno dieta mi to nerobilo len on..pride k rure a zapne ju..sa mu asi paci, ked to svieti... 😖

traktor
28. aug 2010

@ani3012
@zmurkaz 😀 😀 😀

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 🙂

zmurkaz
28. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀 ...to je zlaté - že ani jedno dieťa 😵

zmurkaz
28. aug 2010

Babule - už ste si kupovali cez net niečo na seba? Ja teda zatiaľ len na deti ... a raz som riskla šaty ... ale asi si chcem kúpiť rifle - len neviem či mi budú .... mám takú na figu postavu... 😠

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz a to si čítala,že ako konštatoval "stav" maminky ? (traktor)

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz ja som si kupovala a povedala som,že naposledy. Keď,tak iba nové veci-skôr tričká,lebo rifle môžu mať všelijaký strih

zmurkaz
28. aug 2010

...no tak tieto ....https://www.modrykonik.sk/bazar/nohavice-rifle-... ....a neviem 😕

ani3012
28. aug 2010

tak ešte raz hoď 🙂

traktor
28. aug 2010

@ani3012 ani super...a aj kuchynky...my sme mali a dali prec...moja blbost...a dnes som nahodila, ze matkovi kupim taky uplne obycko sportovy kocik...taky ruzovy...co len par koruniek stoji, lebo rad haja babu 😀 😀 ...ste mali vidiet moje baby...taku prednasku mi dali, ze uz som radsej ticho bola 😅 😀 ..
@zmurkaz ja sebe nekupuje.....komplikovana postava...vsetko musim skusat...

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz ja som kupovala rifle a nem dobre, neboli elastejšn, nenatiahla som a čakať kedy schudnem 😝 , ale capri rifle mi sadli ako riť na šerbel, ale len jedny, druhé úzke, chyba predavajúcej, zle rozmery...ale som nevracala, bo že 4 €...však aj na druhý rok je leto...sú elastejšn, natiahnem, len pri sadaní sa mi všetky cvoky rozopnú, ale sú pekné, tak som nechala a keby niečo tak Bianka o par rokov ponosí 😀

zmurkaz
28. aug 2010

no táto sem dala aj rozmery - a bohužiaľ by mi mali byť 😀 😀 😀

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀 ...ja mam rifle plnu postel....a ani jedny mi nie su 😠 ....raz mozno budu simonke...a ked nie, budem nukat navstevam,,, 😀 😝

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz ...ze bohuzial 😀

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz vyzerajú dobre...ja som tie rifle odklikla po prečítaní bokov, až neskôr som kukla, že pas 72 😅 😝 a už nik neprihodil...tak som platrila za unahlenosť, ale predala som ich...inak boli pekné 😉

zmurkaz
28. aug 2010

@traktor ...a nie? šak také miery!!!! 🙄 ...ale hádam raz ... budem mať aj o číslo menšie 😀 😀 😀

lucia32
28. aug 2010

@traktor ja ked pospomínam, čo všetko som vyťahovala z maminej skrine...akurát, že tá moda roky 70, strihy boli fajn, lenh tie látky a šitie 😀 😀

zmurkaz
28. aug 2010

No a pri tej príležitosti by som si dopriala aj tento komplet? 😅 https://www.modrykonik.sk/bazar/komplety-outfit... ...šak nech sa to teda už oplatí 😅

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz ... 😀 ..mas super miery..heeeeeeeeej...ja teraz po tychto prazdninach..no hotova katastrofa....vsak mi to aj patko krasne podal 😠 😀 ...ale uz zacnem daco zo sebou robit....bo potom vianoce a ked aj to naberiem..co naberiem...ta to bude....

zmurkaz
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 ..ale inak ked kuknes..tak ta moda sa vsetko vracia...ja mam teraz kopu modernych, co priniesli z nemecka..len nic pre mna...teda pre moju ritu 😖 ...skocis na navstevu , obleciem ta 😉

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz čo bojíš...nie o číslo, aj o 2 😀 ...aj ja by som chcela, len som nenašla chuť na to 😀 v skrini mám celý arzenál 36 a 38, všetky 42 a 40 poprešívané, v čom ja budem chodiť v zime??? Najväčšia sranda, že som si pred tehu kúpila 2 kabaty, bola 30% zlava, ocko mal odmeny...a jeden mi je stále úzky 😝 Predtým som 15 rokov nosila Ačkový....ale už z neho vypadavali chlpy 😀

zmurkaz
28. aug 2010

@traktor ..no keď si predstavím, že od svadby som pribrala 3 kg ... a ešte aj po Jurášovi som mala na sebe tie 3 kg a... teraz že +5-6 🙄 ...to sa mi nechce celý šatník meniť ... mi stačí stuchnúť toľko by mi veci boli dobré 😀 😀 😀 - ale ešte veľmi neplačem nad postavou - až keď skončím s kojením - to už sa nebudem mať na čo vyhovoriť 😀 😀 😀 😝

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz tuniky teraz iduuuu...budes in 😉

zmurkaz
28. aug 2010

@lucia32 -tak taký kabát mám aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 - bezchlpýýý ...

@traktor ...šak hoď do bazáru ..pomeraj a bude obchod ... inak som u teba videla nohavky 80-tky - a mooooc nad nimi rozmýšlam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre