• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@zmurkaz ja ked som kojila patka tak som nenormalne chudla...az sa ma ludia pytali , ci som chora...som tajne dufala, ze aj pri matkovi to tak bude...ale nem..pri matkovi naberam...ale aj jem ako tehulka :grinning: :grinning: :grinning: ...ale babo net...to len sadlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jaj ten moj syn...ma to normalne stve, ze uz aj decko to vidi...
28. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ten je peknýýýý...len mne by bol asi krátky, ja aspon 110 a vnutro 80...dake dlhé nohy mám :grinning:
28. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ze vypadali chlpy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak u nás v rámci hesla "švec chodí bosý" ...bo všetkých mám oblečených len mne odišli úplne všetky topánky, rifle nemám ani jedny - som ich dodrala....svetre už sú kapuuuuto... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz že 5-6....mne najmenej 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ja som skromná, mne by stačilo aj 5 :grinning: Akurát škoda tých vecí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mne ide všetko do brucha....ked si predstavím, že som mala pás 65...teraz aj cez 80 :grinning: A pukel mám ako v 5 mesiaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vás iba čítam,nechce sa mi ani písať.....som nejaká unavená. Pôjdem asi spať a ak sa tu ukáže @raona , tak ju pozdravte.Ona väčšinou príde ,kde iní odchádzajú :grinning:
28. aug 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ...no aspoň si ťa všíma ... mne včera Jurko - sme boli v obchode u "číňana" - ešte jedny rifliaky kúpiť a tenisky na zničenie... a pri platení mali pri kase také čačky - že náušnice .... a Jurko že nech mu niečo vyberiem - náramok, náušnice .... taaaaaak som sa zľakla že na čo????!?!? a on že "pre teba mami" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 a ja som stále na tom istom s váhou ako som boa,možno o 1 kg mám viac :dizzy_face: lebo neoblečiem dvoje riflové kraťase s pred dvoch rokov .A najlepšie je,ak mi niekto povie,že som strašne schudla a podľa vecí som o trošku pevnejšia.
28. aug 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz topanky aj ja nemam..mam len sandalky :sweat_smile: ...a teraz zima prisla..tak neviem...hlavne, ze detom furt daco kupujem...sveter mam jeden aj jednu tensiu bundu, jednu hrubu a aj vestu mam... :grinning: ..ciiiii ja sa maaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja aj tak najradšej chodím v rifliach...jedny mám z tučneho obdobia...a ešte jedny staršie, také kapsače, tak fajn a chodidla mi nenarastli, tak to fááájn...prinajhoršom miesto koníkovania si budem po večeroch pliesť svetríky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz kuk na ip :wink:
aj ja chcem ip :frowning2:
28. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: pukel mam aj ja tak..ale nosim sexi gatky - bombardaky stahovacie....co ked muz kukne tak ho hned chut prejde :grinning:
@ani3012 po pôrode je postava inšia...tak to preto....ja mám na váhe dosť vela, ale v tvári to tak nevidno, ako ked som bola vypasená :grinning:
@traktor ...šak ty toho mááááš -tak sa mááááš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucia32 - že z tučného obdobia :grinning: :grinning: :grinning:

babule som takááá hladná - som naposledy jedla o 17:00 ...idem si pre niečo :wink:
28. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor aj ja som mala...komu som ich dala? mame??? Môjho nezastaví ani pás cudnosti :grinning:
28. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ty mas suche aj nohy...ako lanka :wink:
28. aug 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz :grinning: :grinning: :grinning: daj si aj za mna...bo ja som toho dnes zas pojedla...aj slivkovy kolac...hmmm a ze dieta....
28. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak volám obdobie, ked som sa pri mm vypasla o 10 kilo za rok...robil poobednajšie, tak som večerala 2x v rámci solidarity :grinning: :grinning: Ja som schnapla pred 1 a pol hodkou( to už tak dlho som tu???) morčacie na šťavičke s ryžou, ale dnes by som len sladke baštila...dnes to ku mne došlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už som aj krovky požrala, aj žele cukriky...jablka sú na strome, myslím, že je ešte jeden jogurt a šumienkové cukríky :grinning:
28. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naozaj idem OFF,aj PC vypínam,bo sa mi o koníku aj snívalo!!!
že ma niekto kritizoval za chybu v slovíčke by (ja som napísala bi)- to bol len sen :wink:
28. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning:
@ani3012 :grinning: ...mne sa minulu noc snivalo s mojim doktorom...teda s tym , co som pri nom rodila 3 deti...a ze mi vycital, ze com som nerodila aj matka pri nom...a potom ma kukol a ze tehu....no taky zivy sen....srdco mi tak bilo...ale tehu nie soooooooooooooom :grinning: :grinning:
28. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor slivkový kolač nemám, ale ešte som našla 2 slivky, par ceralnych tyčiniek (slivkové a jablkové) a nanasový jogurt...ked ho zožeriem, Naty nebude mať...dostane kašu ... ja som dnes ani v obchode nebola...som lenivec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ale to asi preto,že ti to tak Paťko povedal :wink: ti to v hlave ešte doznievalo
baby idem na CZ stránku,skúste mi poslať niečo cez odpovedz,dobre ?
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prečoooooo????
@traktor ..už sidávame krupičnú kašičku pekne poctivo aj s masielkom :dizzy_face:
@lucia32 ...šak jak poriadna manželka :wink:
@ani3012 ...tak dobrú nocku :wink:
28. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 už si tam???
28. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už je to prepojené,tie Zmínky o mne a Kto ma spomína :slight_smile:
to je fajn,lebo inak sa to neukazovalo-nebolo to prepojené.Teraz to funguje ako IP
28. aug 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz kašu mám, maslo nie...asi má ráno obchod neminie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok