Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. aug 2010

....pre dnesok sa aj ja lucim..idem si dat sprch 😉 ...tak dobru noc slniecka 🙂

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀

zmurkaz
28. aug 2010

Babulky - aj ja idem - šak aj spať musím niekedy 😅 ...pa pa a dobrú noc 😉

nina41
29. aug 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

zmurkaz
29. aug 2010

Dobré ránečko 🙂

zmurkaz
29. aug 2010

Dobré ránečko 🙂

traktor
29. aug 2010

dobre ranko 🙂 ..u nas zima, prsi...este dobre, ze sme pripraveny do kazdeho pocasia 😀 ....tak aj dnes prechadzka a...lenosenie....a uz sa len 4 x vyspinkame a je skolaaaaaaaaa 😀 😉

traktor
29. aug 2010

@nina41 jej nina..nova fotka...a ty uplne inak vyzeras...si zena viacej tvari 😀 😉

traktor
29. aug 2010

...jej u nas zmena programu,...tato nam dnes nepracuje, lebo mokro..ideme do mesta, pokukat 😀 a do cukrarne 😉 , tak paaaaa

zmurkaz
29. aug 2010

@traktor jáááj niekomu bude dobre 😉 😵

nina41
29. aug 2010

@traktor janik mi podstrihoval vlasy 😀

zmurkaz
29. aug 2010

@nina41 ...ale išlo mu to supiš 😵 - šikovný chalanisko 😉 a krááásna vynovená maminka 😉

ani3012
29. aug 2010

@zmurkaz @nina41 @traktor

Nina super účes,chválim krpca 😵
Ivi,tak si užite super deň.Tiež mám rada takéto prekvapenia 😵
Zuzka, ahojček! malá už je úplne v poriadku ? Tuším si písala,že už včera bolo lepšie,že ? A ozaj,odkiaľ vieš, malý bude 1.A ? Ti prišli nejaké papiere?

zmurkaz
29. aug 2010

@ani3012 ...áno - malá už včera poobede sa zlepšila a večer som jej už ani panadol nemusela dávať 😉 - a dnes je to zas ona 😵 😵
A popapiere nám neprišli - na nete je len organizácia začiatku šk. roka .... kedy prísť kto kam atď - nám to vychádza tak do cca 10:00 ... a ktorá trieda je aj s triednou uč. je na dverách školy 😉

lucia32
29. aug 2010

Brý večer...aj my sme dnes prepadli cukráreň a poobede sme mali návštevu, tak bola na zahrade grilovačka...

zmurkaz
29. aug 2010

@lucia32 - supiš muselo byť ... grilovačka sa nám tento rok ani jedna jediná akosi nepodarila... len sme plánovali a plánovali ... a Lucka - čo - zase netradične tradične večer? 😀 😀 😵
Idem ešte trochen byt dať do poriadku a ešte nakuki 🙂

lucia32
29. aug 2010

@zmurkaz no nik neprotestoval tak som tu...deti kukajú telent, mm šiel asi zo sprchy rovno do postele...ja kuk na farmu a aukcie a ešte som tu 😉

lucia32
29. aug 2010

Kus som pokukala a na dnes to balim...idem ja pekne haji...teším sa na Vás zajtra 😵

zaba2707
29. aug 2010

ahojte bambulky je tu niekto ci nikoho 🙂

raona
29. aug 2010

@ani3012 no tak si to vystihla 😀 😀 😀 zas prichadzam, ked ste odisli??? hmmm?? 😀 😀

raona
29. aug 2010

som tu dva dni nebola.. teda neboli sme doma so Sarinkou.. boli sme u mojich rodicov vedla v dedine, bola tam sutaz vo vareni gulasu, tak sme sa sli troska zabavit a popritom zavinsovat ocinovi k meninam.. takze taky rodinny vikendik sme prezili aj ked bez mm 😒 coo uz..
ale uz sme zas domenka, este som spratavala veci co sme si doniesli, ale idem uz aj ja hajde.. kedze ako vzdy, tu zas nik neni 😀 😀 😀 😎 😎 😎
zajtra sa chystame do TT kuknut kamosa co dosiel z Canady, popritom sa stavime u svokry a zas nam den rychle prejde...

raona
29. aug 2010

jaj no a zistila som ze Sarinke treba uz jesenne topanocky treba, tak asi cestou vyhladame nejake... uvidime..

tak teda zas dobru noc...

traktor
30. aug 2010

http://www.promateje.cz/index.php?option=com_co... uplne zdravy chlapcek a po vytrnuti mandli ma tazko postihnuty mozog 😢 ...su tam aj fotky, video...strasne...

zmurkaz
30. aug 2010

Dobré ránečko ... 😵 😵 😵 - u nás upršané 😠

@traktor ...pozerať nejdem - stačí mi opis ☹ ☹

No a my dnes doobeda vybehneme do mojej starej robotky ... 😉

lucia32
30. aug 2010

Ránko....
Traktor...jejda, aj také sa môže stať? A ja mojej fufňavej Bianke som nedala ani jedny...ale teraz na očkovaní som vravela doky, že by som jej dala skontrolovať nosnú, bo krčné má pekne veľké 😝 ...ale kedže nie je chorá, aby som to nejak neriešila...dýchanie cez ústa, chrapanie a fufňák jej môže ostať aj po vybratí 😝 a nosná by sa mala od 6-7 roka zmenšovať a v puberte zakrpatieť 😉

lucia32
30. aug 2010

Prečo sa toto stáva? Zdravý, krásny chlapček a z minúty na minútu sa zrúti celý svet 😢 😔
Zdravotníctvo, lekári občas dokážu zázraky, ale mám pocit, že častejšie sa stáva, že nedokážu nič, alebo ešte horšie zničia človeku život, svojím prístupom, svojou neochotou, stereotypom, pocitom, že sa nič vážne nemôže stať 😅 🙄
Nerešpektujú to najvážnejšie, pocity matky/rodičov...ved kto iní ako oni poznajú svoje dieťa lepšie? Krásne telenovely z lekárskeho prostredia sú u nás iba krásnou iluziou...tu ťa nemá čo zaujímať, čo robia s tebou, s tvojím dieťatom...čo do neho pichajú, aké lieky mu dávajú? ...človek si povie škoda slov...ale to je chyba...pre nich je to len další pacient, ak sa niečo stane upsss...možno ho to chvilku trápi, možno ani nie...ale pre nás je to naše dieťa, náš život....ak sa rodičia nechajú tlačiť do kúta...vždy to tak bude...lekár si nesmie myslieť, že je niekto viac...a rodič je len hlupáčik bez vzdelania, čo aj tak tomu nerozumie....ja viem, je ťažké sa vypytovať, ak človek tomu nerozumie a v tej chvili mu možno kopu vecí nepríde ani na um...ale nie je jednou z výsad pacienta právo na informácie????

sorciera24
30. aug 2010

@lucia32 ahojte, uplne suhlasim s tvojim poslednzm prispevkom...

battole
30. aug 2010

@zmurkaz prsko mi neodmieta, ale tiez vymysla, ze raz chce z jednej a raz z druhej. Mam pocit, ze jej na zaciatku nejde a kym sa dostane k tomu, aby jej to islo rychlo tak nema vytrvalost vydrzat. A co sa tyka alergenov, aj my sme opatrni, aj ked nemame v rodine alergiu, ale tak postupne jej davam nove jedla a trochu ma stale este obmadzuje, ze nemame zuby.....tak zatial mixujem, a uz sa jej tie "kasicky" prestavaju pacit. My pijeme okrem materskeho tiez iba dojcensku vodu, zatial ziaden caj a uz tiez rozmyslam nad nejakym na chladne dni, ale neviem, kde sa obratit.....a pijeme z normalneho pohara. Totiz flasu na cumel som jej ani nenukala a tie s tymi sosacikmi mi vobec nechcela. Tak sme to skusili s poharom a dnes si ho uz aj sama pekne podrzi, ja zo spodu pridrzim a pijeme. Mohla by aj viac, ale nukam jej cely den, tak viac sa uz neda.....Rano vypije asi tak 1,5 dc vody, a potom cez den tak po hltoch.....tak pocitam, ze za cely den je to mozno take 3 dc....nie vela, ale aj to je nieco. Okrem toho 2 dc polievky a kojenie....tak snad staci...

lucia32
30. aug 2010

@sorciera24 bohužial ...trošku som pobehala v poslednej dobe nemocnice, berú ťa ako kus mäsa do mlynčeka...další, další, další.... ak sa neopýtaš, ani nevieš čo ti je??? 😝 Načo ti to je vedieť? Ber lieky a odchod...on/ona si svoju povinnosť splnili, vyšetril ťa, má body od poisťovne, predpísal ti lieky, má zisk od spoločnosti....Dalšííí, načo sa nejak rozkecávať, uteká čas, ten je drahý, ten mu nik nezaplatí....a čo keby sa náhodou zistilo, že náhodou ani nevie, čo tomu pacientovi je? Tak to ostane zahalené rúškom tajomna, a keby niečo??? Tak vtedy to tak vyzeralo 😝

lucia32
30. aug 2010

@battole ani moja nepije viac vody....lekárka nič nevravela, že ešte nemá zúbky??? My sme mali v 11. mesiacoch len 2 a nám vravela, že je to málo 😒 Ale už máme 8 🙂

sorciera24
30. aug 2010

@lucia32 uplne mi hovoris z duse, to iste som zazivala a stale zaivam s doktormi, neverim im ani slovo......velakrat mne, ci mojim blizkym urobili viac skody ako osohu, hlavne,ze za kazdy recept,ci vakcinu maju prachy......bohuzial,uz je to len velky biznis....skoda slov... 😒 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre