Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zuzkalenka
1. sep 2010

ahojte
prajem prváčikom veľa síl a chuti do učenia a veľa nových kamarátov 😵

mi od zajtra budeme samé doma manžel odchádza do BA ☹
a chcem sa vám pochválit Lenka má 3 zúbok 😀 (včera teplota 37,8 dnes už ok)

adka12
autor
1. sep 2010

Ďakujem babule za rady, no musím niečo pošpekulovať. A ešte sa chcem opýtať, určite už niektorá používate golfáč. Ako sa v ňom jazdí v zime? Nie je problém s tými malými kolieskami? Sa toho dosť bojím ale už by som rada zase vymenila kočík.
Inak nám sa tlačí 13 zub - spodný očák... to zas bude zábava a prebdené noci 😀 😀 😀

zmurkaz
1. sep 2010

Babulky - mladá skoro celé doobedie prerevko 😖 😢 - jej bolo hneď všetko do plaču 😠 ...už druhý deň sme nekakali 🙄 ...tak neviem, čvo to 😕 ....a cikandu už máme skoro úplne číru - tak z toho to nebude
A vykuklo u nás slnkooooo - tak hneď ako sa malá vyspinká ideme von - bo sa rozleje na kolomaž - chúďa 😒

beruska113
1. sep 2010

ahojte, nepije tu nejaky drobec Hammi mlieko? mam c.3 od 12mesiacov, co posielali ako vzorky 200g. darujem za postovne, teda ak sa to oplati. kto chce, napiste IP.

raona
1. sep 2010

@ani3012 vtipálka 😉 😉 som ani neprisla vcera, bo som zaspala pri malej na posteli, a zobudila som sa o pol noci, tak som len vypla PC a telku, a spala som dalej 😉 😉
ale mame akysi soplik, tak som nestastna... snad to ostane len pri sopliku a rychle to od nas pojde prec..

raona
1. sep 2010

@adka12 ze 13sty zub.. heh, my mame len 6.. a ziadne ine v nedohladne... 😉 Golfac nemam, mam len velke kolesa, ale predne su zdvojene a ze s tym sa vraj tiez dost zle chodi v zime.. vsak uvidime 😉 my sa uz moc nekocikujeme, mame karu uz len ked ideme k dr. alebo tak ked viem, ze budeme cely den prec a ze si bude chciet aj pospat...

raona
1. sep 2010

@zmurkaz raona vcera zachrapkala s malou v posteli a tak uz nestacila sem prist, a o pol noci, tu uz urcite nikoho nebolo 😉 😉
no teraz mi dieta zaspalo, keddze sme neskoro vstavali rano. .. a tu zas nikoho.. 😒

raona
1. sep 2010

idem si ja poprenasat zavarene slivky z letnej kuchyne do komory.. ale ostanem pripojena keby nahodou sa niekto ukaze 😀 😎

majkas
1. sep 2010

kuk

majkas
1. sep 2010

@raona rao no na to ze ste same doma to stihas este aj zavarat aj upratovat,hm, klobuk dole 😉

ja si tak trosku uzivam ze sa o Tami stara ocko aj babka, aj dedko ked mu Tami dovoli tak ich necham nech si uziju a ja sa len tak poflakujem 🙂 aj ked to len dnes lebo su svokrovci doma 🙂
a kupila som si konecne rifle,az dvoje tak konecne mam na prezliekanie, este topanky na jesen a budem vybavena 🙂

majkas
1. sep 2010

@ani3012 teraz uz len bezlepkove mozem a uz asi navzdy... a co je normalna strava? ved vela veci z normalnej je bezlepkovych, problem su len mucne jedla, chlieb a cestoviny, a este tie debilne Ecka co vsade davaju tak este aj to musim sledovat.
a pekarnicka je celkom v pohode. Bezlepkovy chlebik vymiesila pekne,aj pekne vykysol, ale potom splasol, ze bol po upeceni len taky rovny, nie taky pekny oblucik. a este som ho musela davat dopekat, lebo bol nedopeceny. ale myslim ze to len ten bezlepkovy program je zle nastaveny lebo normalne sa bezlepkovy chlebik len raz zamiesi, vykysne za pol hodku a peciem v rure cca 50min. a pekarnicka, zamiesila, nechla podkysnut, zase zamiesila, kyslo to 1hodku 40 min 😅 😅 😅 a potom sa to 65 min pieklo, a bohuzial to nestacilo. asi skusim nejaky iny program, nie bezlepkovy a uvidime. ale to az doma lebo tu so sebou nemam tolko muky na pokusy 🙂

raona
1. sep 2010

@majkas praveze nestiham 😉 , dieta mi spalo necelu pol hodku, uz je hore, stihla som len wcko a napisat vam... teraz zas budeme ficat spolu do vecera, jeemine, strasne je urevana sa jej sopel zapchava.. zavarila som slivky predposledny den co bol mm doma este, len ich treba preniest.. no neni kedy 😒 , len upratat stiham, bo ona vysava so mnou a take ze pradlo spratat, umyt riad, robim vacsinou ked spinka, teda ak riadne spinka..

raona
1. sep 2010

ale ked prestane byt taketo zle pocasie ako je teraz.. uff uff, to bude roboty.. kosit travu, trhat burinu ,tak so sa estelen bez chlapa zblaznim asi...

majkas
1. sep 2010

@raona neboj, zvladnes 🙂 sak burinu trhat ti mala pomoze a s kosenim tak posadis na kosacku jak nykyta maleho a bude 😉

u nas sa pradlo robim tak ze mala mi podava aj do pracky vlozit aj vybrat aj vesat lebo to by som tiez furt musela cakat na mm a to sa neda

brusinka.pusinka
1. sep 2010

krásný den všem 😉 u nás sice hnusně ale doma sladko, zavařila jsem povidla a dženmy, tak teď syn vylizuje hrnec a malá mu vydatně pomáhá 😀 😀 😀 😀

@raona
@majkas máte šikulky dětičky malá spíše vytahuje prádlo z pračky a nejraději jezdí s malím kolečkem a vozí trávu na kompost nebo sbírá jablíčka to ji jde 😉 a hlavně do každého kousnout musí 😝

majkas
1. sep 2010

@brusinka.pusinka ahoj, s tebou som sa tu uz davno nestretla 😉 co mate nove? citala som ze synator sa tesil do skoly, a to sa moze? 😉 😀 a on uz je na strednej, ci este posledny rok na zakladke?

a co su povidla?

raona
1. sep 2010

@majkas cooo??? dieta na kosacku?? fuha.. no nikdy.. neviem kam by som ju tam dala, mame na benzin a ten motor byva riadne horuci.. eee, to ne.. to si poriesim, ked bude spinkat, alebo zavolam krstneho syna ak by som nestihala.. ano burinu, to vytrham aj s nou, ona sa zahra v domceku alebo mi z furika burinu vzdy vytahuje 😀 😀 😀 no dolezite ze to spolu zvladneme.. a aj pradlo spratat.. normalne sa cudujem ale to dieta si ponozky vzdy samo dava do skrinky, aj moje a mm spodare vie kam patria.. staci jej to dat do ruky a poviem, Sarinka uprac, kam to patri a ona to uz nosi kam treba.. 😉 a co sa vysavania tyka, tak to vzdy spolu vysavame, tlaci mi vysavac, naramne ju to bavi..

@brusinka.pusinka co su to povidla??

raona
1. sep 2010

@brusinka.pusinka no ano aj my do kazdeho jablcka zakusujeme, alebo si ide odtrhnut paradajky a take neumyte ich je.. 😉 😉 akonahle jej to vezmem, ze umyjeme, tak reve ako odtrhnuta a necaka na umyte, medzitym si odtrhne dalsiu a chuti jej viac ako ta umyta 😉 😉

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@majkas
@raona slivková lekvár tak se to myslím řekne u vás na Sk, no Majky u nás nového hromada malá mluví a mluví lozí všude i po nábytku ale moc ji třeba baví vařit semnou v kuchyni míchá , a přisypává a je to velká legrace pro ni, a neraději si lozí do postýlky a ven kdy se ji to zlíbí a je to pěkný čertík a syn je na střední na gymplu a těšil se moc mu chybí učení a kamoši(ky) 😀 😀 😀 😀 😉

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@raona no u nás stejně a když vemu že umyji je to neovladatelný hysterák že se kolemdoucí otáčejí 😀 co tomu dítěti děláme 😀

majkas
1. sep 2010

@traktor traky no pekne si ich vychystala, jak na modnu prehliadku 😉

idem si vyfukat vlasy a pripravit malej olovrant, tak zatial papa 🙂

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@traktor jaj jak jsou krásní no paráda a jaké mají vychytané ofitky 😀 😵 😵 😵 😵 😵 Moc jim to sluší

traktor
1. sep 2010

@majkas
@brusinka.pusinka 😀 😉 ...tak prisla zima....u nas je ale fakt desna zima...leja, fuka a chladno, ze az...brrrr

raona
1. sep 2010

traky kraasnuckeee deti... a fotocky s nimi....
my sme dovysavali, ideme troska nakuk na dvor, snad tam tak nefuci ako na ulici, nech sa troska vyvetrame..

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@traktor no ani nemluv zase máme povodnovou pohotovost je to děs 😝

raona
1. sep 2010

jedna aktualna.. Sarinka, stara soferka 😉

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@raona krásná 😉

traktor
1. sep 2010

@raona taka mala a uz take faro 😀 😀 😀 ...krasna fotka 😵 😵
@brusinka.pusinka no...ja nemam rada take prudke zmeny...a ked zacne prsat, nevie kedy prestat...

brusinka.pusinka
1. sep 2010

@traktor přesně je to hnus a malá je zvyklá venku nu což dala jsem pláštěnku a gumáčky a s Domčou byli venku a teď je spokojená 😀 mokrá ale vysmátá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre