Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
1. sep 2010

Holky Plíííízzz hlásek pro nás 😉 http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=7&p=14602

lucim
1. sep 2010

Ahojte zlatinecka, ste mi chybali.
tak uz sme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa z dovolenky 🙂
bolo v podstate fajn, ale ani sme si moc neoddychli, pocasie bolo najhorsie, ake sme si mohli vybrat. asi vas nestihnem docitat, ale mozno aspon kusok. 😵

raona
1. sep 2010

zahlasovane brusinka..

ahojky Luci..

taak sme spat zvonka, paradajky otrhane 😉 😉 pojdeme si spravit rohlicek..

lucim
1. sep 2010

ahoj jarka 🙂
ja sa snazim zorientovat, co mam najskor urobit, matko je stastny ze je vo svojom, ale aj tam sa mu pacilo, ale vzdy ked sa vratime, tak je taky happyyyyy 🙂
no a Merci mači sa nevratila 😒 , susedia ju chodili pozerat, aj ju vyvolalvali .... ale co sa nestalo - asi nam poslala nahradnicku ... ked a tu v tyzdni drahy zastavil, bo musel kvoli praci, tak tu bolo mača, vyzralo, co som do misky nachystala ... a dnes je tu zas ... vraj nie je nikoho ... no, uz to vyzera, ze je nasa, 😉 ma vonku pelisek, budku, zradlo, vyhladkali sme ju a ona to tam fakt asi strazi .. ale bude to vonkajsia macka. merci to nenahradi, ale nasla si nas a tusim si nas adoptovala 🙂 .

zmurkaz
1. sep 2010

Ahojky - kočandy ... tak ideme chystať školské veci 😅 ...Jurášovi ... a malej tiež bo ju bude strážiť mamina celé doobedie 😅 - tak uvidíme ako to spolu prežijú 😉 . A nám nachystám pre istotu tiež, bo ráno bude chaos 😀 😀 😀

zmurkaz
1. sep 2010

@lucim ..vítam ťa doma 😵 ..uuuž som sa chcela spýtať - kde je Lucim - a ty si zvesela dovolenkuješ 😵 😵 😵

lucim
1. sep 2010

no kuk
tak teda zajtra je ten velky den a a patko, patko a jurko budu od zajtra skolaci. drzim palce, a nech spravne vykrocia, nech sa im paci a nech sa im dari. 🙂 aj ostatnym skolakom vela stastia. 🙂
drahy bude potrebovat notebook, tak ked sa odmlcim, tak nieco tuka on ... a ked skonci, zase nakuknem.

lucim
1. sep 2010

@zmurkaz dufam, ze ten prvy den zvladnete krasne 😉
@raona slamena vdova, ako to ide bez mm? 🙂
@brinzulka aj tebe - skolacka drzkam palce, nech je vsetko ako ma byt. 🙂

raona
1. sep 2010

@lucim slamenna vdova, celkom fajne to ide.. az na to pocasie.. alebo .. co ja viem, kvoli pracam na zahrade som zatial rada, ze je takto prsavo a chladno 😉 😉 ale ono si ma to pocka..uz dneska ked sme boli chvilu vonku so Sarinkou, som na dvore zacala na tej velkej kope hliny trhat burinu, bo to otrasne vyzeralo... no rychle som vytrhala a prchali sme zas dovnutra, bo Sarinke sa vonku nechcelo akosi dneska byt, trapi ju ten soplik.. a to som myslela ze aspon dvor pokosim.. no figu figu.. ale inak pohoda, akoze jo, tatino chyba aj malej, vcera vecer chodila s mobilom ze tata tata tata, tak sme mu nakoniec museli zavolat.. no zlata bola, ako sa mu vykecavala do telefonu 😀 😀
ale kazdy den, bud nas niekto pride pozriet, alebo my dakam ideme, takze cas rychle ubieha a jasne, kazdy den spravim aspon kusok roboty, teda zatial len vo vnutri, ale som rada, ze som si popratala veci, pretriedila Sarinkine veci, umyla okna na prizemi /takze uz nase terasove dvere nevyzeraju ako ogrckane, ako si mala moznost vidiet 😉 😉 / jááj a zehlenia mam omnoho menej 😉 len ked zacne byt pekne, to bude pohroma, vsetko pokosit, uz aj nejaku tu zeleninu popratat zo zahrady a tak.. to budem musiet jeden den niekam Sarinku vystrojit 😀 😀

raona
1. sep 2010

@lucim jááj a zajtra je uvodne stretnutie tych kurzov, co som spominala, co organizuje to materske centrum, tak by sme mali ist.. lenze je to rano o 10:00, a neviem co ma este kvoli soplikom v noci caka... 😠 ale ak nebude noc OK, tak segra tam ide tiez, tak hadam mi infosky dohodi...

aa ozaj ty si sa prihlasila? ak ne, a mas chut, este stale mozes..

lucim
1. sep 2010

@alexarisko dufam, ze uz si zdrava a vesela a hlaškujes ako len ty vies. 🙂
no, mali aste tu tazku lekarsku temu 😖 a deju sa smutne veci ... ja len dufam, ze tych veselych a stastnych je ovela ovela viac.

katkah
1. sep 2010

ahojte dievcata, dlho som tu nebola....ale akosi stale cosi mame a teraz ma chytila choroba nakupovania, tak malej nakupujem jesenne a zimne vecicky. Som strcena cely vecer na mimibazare a potom uz len sup do postele 🙂 Este mi chybaju topanocky na jesen, akosi nemozem nic zohnat a ked aj sa mi konecne pozdavaju, tak nemaju nase cislo. Uz mate nakupene jesenne topanocky? Ake ste kupovali? My sme mali v lete sandalky z protetiky, ale teraz este nemali v obchodoch jesennu kolekciu, tak asi este pockame. Zajtra nastupuju skolaci do skoly, tak im drzime palceky 🙂

lucim
1. sep 2010

@raona, babulka, neprehanas to s tymi pracami? to chces celu rocnu makacku stihnut za mesiac? a budes za to mat nejaku odmenu? aj relax treba.
a sarinka je zlatucka, aj s tymi ruckami, aj ako chce telefonovat.
a to pocasie je fakt priserne .... na chate do bolo o drzku - 4 deti vo vnutri .... popripade v gumakoch do restiky, este ze tam mali trampolinu a ze ich dzavot a lietanie tolerovali.

ja som sa neprihlasila ... do rana si to mam rozmysliet? 😉

lucim
1. sep 2010

@majkas gratulujem k pekarnicke aj k prvym dielam v nej.

lucim
1. sep 2010

@katkah ahoj 🙂 my mame topanocky z deichmannu a budeme mat este tenisky, a neskor asi kupim sante topanocky, mopzno zateplene. lebo tie prve su nam tak akurat, cize asi nie na dlho.
ja som mala maniu jesenneho nakupovania na mmb prednedavnom a aj nieco z jari sa da este pouzit, takze na mna pride uz len zimna mania 🙂

katkah
1. sep 2010

@lucim v deichmane sme boli kuknut aj my, ale nemali uz nase cislo ☹ Tenisky mame aj my a veru v tomto pocasi sa hodia. Aj nam su dobre este mikiny a bundicky z jari, takze aspon nemusim kupovat vsetko a mna chytila zaroven z jesennou maniou aj zimna 😀

raona
1. sep 2010

@lucim kludne si to rozmysli... je napisane, ze mozeme kludne este priniest kamosky, co sa nestihli prihlasit... ak chces poslem ti meila s rozvrhom kde a kedy sa ktore kurzy konaju..
neee. .. vsetku pracu neeee.. ale travu treba kosit, ked mm neni doma, to by nam tu vsetko zarastlo... aa kazdy den musim cosi urobit, bo ja bez prace nevydrzim.. 😉

@katkah ani my este nemame jesenne topanocky, tiez som uz okukovala nejake, ale tiez som nase ciselko bude nezohnala, alebo mi nepadli do oka.. takze este pockaame...,

jesenne veci vcelku mame dost.. len na zimu nam treba bundu a topanocky... uff.. aa aj maminke treba bundicku 😉

katkah
1. sep 2010

@raona malu si viem predstavit ako volala tatovi, musela byt zlatunka.... nasa Ninka zase teraz akonahle niekto u nas klope, lebo nemame zvoncek / este sme nestihli dat/ 😅 , tak uz krici dede dede a ked to neni on, tak sklamana je....totiz dedko u nas klope najcastejsie 🙂

lucim
1. sep 2010

@raona prosim prosim, posli mi ten mail, prave sme tu podebatili s mm, ze to vyzera byt zaujimave, ze aj vypadnem z domu, aj bude babato v kolektive, aj mama ..... ale! ja si fakt neviem predstait, ze by mi niekto cudzi zabaval matula 3 hodiny. ty sa hlasis na tu AJ?

lucim
1. sep 2010

mne treba jesennu bundicku na fcul na taketo hnusacke pocasie .

katkah
1. sep 2010

@raona no ak si kukala topanocky v PN tak veru nic moc, som bola sklamana a vsetko pekne predane ☹ A teda aj moj satnik by potreboval doplnit..resp. vymenit, aj nejake topanky aj rifle by sa hodili
😉

raona
1. sep 2010

@lucim ano idem na tu AJ, ja si tiez neviem predstavit, ze ju tam budu bavit tri hodky, ale vsak zajtra sa ich chcem popytat, ze ako to budu riesit, ak uz nebude moct s nimi vydrzat, alebo oni s nou 😉 😉
na druhej strane ma laka to, ze si proste ten jazyk ako tak oprasim a ze nieco pre seba konecne urobim, a ze Sarinka bude v kolektive..to ma tesi najviac..

idem ti to poslat..

@katkah Kati poznaam.. staci povedat ze Tata ide z roboty a ona uz bezka k dveram ho cakat 😉 ale vcera s tym mobilom bola fakt zlata ako mu dzavotala tou svojou hatlaninou.. 😀 😀

ani3012
1. sep 2010

baby aj sem len na skok : Evička ma tretí zúbok, 😵 😵 😵
dnes sme dali posetľ manželskú preč ,aby mal Patrik a Evička miesto na hranie a učenie a pre maminky s depkami-keď prídu na návštevu,tak máme kam deti odložiť,není to nejako strašne moc miesta,ale je to lepšie ako to bolo 😵 aj na kávu sa miesta nájde 😀
Patrikovi od @traktor prajem všetko naj naj najkrajšie v škole a tak isto aj Jurkovi od @zmurkaz nech sa páči a nech a teší stále ako doteraz a žiadne poznámky! To platí pre oboch ! 😉
Patrik je v 1.C majú tam 10 ch. a 10 d. a týždenne 22 hodín + 1. triednickú hodinu

raona
1. sep 2010

@lucim mas emailcek.. 😉

raona
1. sep 2010

@ani3012 cau ani, tak dneska som Vas stihla konecneee.. 😉 😉

zmurkaz
1. sep 2010

Jááj - mi muž sadok k PC ... no neva - aspoň som pochystala ....
@ani3012 @traktor ....DRŽÍM PALCE PATRIKOM 😵 😵 😵 😵 .....a chlapi! - pravou nohou!!! - pravou! 😵 😵 😵 😉

zmurkaz
1. sep 2010

@lucim ...ďakujeme 🙂.... 🙂

zmurkaz
1. sep 2010

No a my nevieme vôbec nič - len že sme 1.A 😝

lucim
1. sep 2010

@ani3012 evicke gratulkooooooooooooooo 🙂 a to ste sikulaci, dufam, ze a vam bude v obyvke dobre spat.
a co som stihla precitat, tak sa to tu pekne rozzubkovalo 🙂 🙂 🙂 🙂
rao diiiiiiiik 🙂
katka, ja som boticky kupovala este v lete, kamoska mi dala echo, ze maju a aj zlavy mali vtedy.

lucim
1. sep 2010

@brusinka.pusinka mala je na vycmukanie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre