Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
3. sep 2010

@ozi 😀 ....no jeden z dôvodov prečo sme nešli ... okrem finančného 😝
@lucim ahojky 😵 ...a supiš - mačička sa vráááátila 😵 😵 - a čo - bola na záletoch? 😅

lucim
3. sep 2010

@zmurkaz aj ja budem sama cez vikend , drahy musi do nedele dokoncit pracu, aby mu vyplatili fakturu. tiez rozmyslam, co okrem upratovania budeme robit.
dnes sme mali den plny zazitkov, aj ked len tu po okoli - u susedov zatepluju, matko fascinovane pozeral na robotnikov, boli sme 2x kuknut hava, velakrat kuknut nase nove maca na dvore, na treningu futbalistov matko osahaval bicykle, na poste nas cakali darceky - tenisky a karticky s obrazkami- do noci sme ich obzerali, a este aj ta trubka zatulana prisla. 😉

ozi
3. sep 2010

@lucim , dík,

sa ospravedlňujem, som nedočítkavala, to by sa veru nedalo, ale prajem všetkým prváčikom, a nielen im, školákom a aj škôlkarom všetko naj 😉

a choručkým tiež 😵

my máme desať zúbkov, ale asi trápia ďaľšie, už dva dni je mrzutko 😒 ☹ ☹ ☹

lucim
3. sep 2010

@zmurkaz ja ti neviem, kde vsade bola .... ale asi tu a aj inde ... na tom treningu sme sa dozvedeli, ze v mogule - hned vedla skladnici videli velku sedu macku ... tak sme urobili patraciu akciu, normalne mi vecer zohnali kluce od toho skladu, hulakala som tam a nic .... a o 2 hod. nato idem dat pred dvere jest malej cice a tam nem mala cierna, ale velka seda, na vankusi tej malej. 🙂 ktovie, co vsetko zazila. vobec nevyzera zubozene, len sa najedla a okupala som ju, vsak mi bude urcite chciet vliezt do postele k noham. no mam to ja ale starosti.

zmurkaz
3. sep 2010

@lucim waaaw - ste mali plné ruky práce 😵 😵 😵 😵 ...som pozerala na počko - že zima a poprchať ... alebo až pršať 😠 😠 😠 -šak mi tu tie detúchy zdivejú 😠
@ozi ...a budete šelma zubatá

...inak aj Žužu sa tlačí 10-ty 😖

ozi
3. sep 2010

@zmurkaz , no jo financie 😝 😝 😝 , to je vždy problééémos 😠

@lucim , mne sa vždy páči na dedine , to vždy je pre deti to najlepšie, čistý vzduch a spoznávanie nového, oni ani more nepotrebujú, to len my dospelí sme rozmaznaní

lucim
3. sep 2010

@ozi jaaaj zubky budu, dalsi zubacik 🙂 my sme stale stabilne na 6 a obcas vykukne jedna 4ka a zase sa schova.

zmurkaz
3. sep 2010

@lucim 🙂 ...hlavne že už je doma - potvorka - ťa natrápila ... tak nech už nikam nechodí na tekéto dovolenky 😉

zmurkaz
3. sep 2010

@ozi ...ááále - dedina - mesto - more je more a zmena prostredia urobí dobre im aj nám 😉 - náš Jurko sa táááák teší na budúce leto 😵 😵 a my s ním - jak malé detúchy 😀 😀 😀

lucim
3. sep 2010

dedina je fajn, ale ja mam rada aj mesto. kombinacia oboch by bola najlepsia .... taky rodinny dom v primestskej casti asi 🙂 🙂 🙂

ozi
3. sep 2010

@lucim , no potvorka je to 😉

@zmurkaz, ale na Samka nemá, ten mal 14-mesačný 16 zubov, ináč hodím sem aj fotos z oslavy

ozi
3. sep 2010

presne aj my by sme najradšej domček niekde blízko pri meste, no veď sme v meste celý život, tak úplne mimo by asi tiež nebolo pre nás

lucim
3. sep 2010

@zmurkaz nestras, ja chcem sucho a nie este moc zimu, nech sa este s matkom vysantime a chcela som spratavat letne harampadie zo zahrady aj s matulom 😖 ... a uz len tolko k tej macke - chudak moj drahy - netuzil mat ziadnu macku a teraz ma dve. 😒 😝 no ale co uz, ked si nas ta mrnava kitty adoptovala, ked asi citila, ze nam chyba mnauuu 😉 snad sa mi niekedy nepobiju.

zmurkaz
3. sep 2010

Mi spadol net 😕 😠 ...
@ozi 😵 😵 😵 😵 😵
@lucim - veď pozri www.shmu.sk - a uvidíš 😠 - nic moc

Babulky - ja už idem keď mi aj ten net už padol 😅 ...som unavko - posledné dni boli ťažšie - tak pa pa

lucim
3. sep 2010

@zmurkaz dobru noooooooooooooooooooc 😵

lucim
3. sep 2010

@ozi juj, pekna oslava, zlate deturence ... a tie kudrlinky 🙂 🙂 🙂

ozi
3. sep 2010

@zmurkaz 😔 , dobrúúúúú 😉

lucim
3. sep 2010

lucim sa aj ja, odovzdavam pc drahemu, papaaaaaa 🤐

ozi
3. sep 2010

@lucim , ahooooj, ja nemám komu, chlapi sú v Blave na futbale, no ale už spokojnosť, po infarktovom zápse 1:0!!!!!

nina41
4. sep 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

laurajana
4. sep 2010

dobré ránko slniečka...ďakujeme za prianie skorého uzdravenia Laurinke...momentálne máme také do 37 teploty, berieme ANT - ale hnačkujeme, čo liek to kakanie....ale to je normálne pri takých vysokých teplotkách a liečikoch...no hlavné je, že nám chutí piť a papať, tak je to zatiaľ dobré...ideme sa uložiť, lebo v noci sme spali zle...peknú sobotu 😉

laurajana
4. sep 2010

@ozi nádherná torta, náš Mattiasko chváli "cukrárku" robila si ju sama...úžasná, krásna rodinka 😉

monr
4. sep 2010

ahojte všetkým,

chorým malým aj veľkým prajem skoré uzdravenie,

fotenky sú nádherné, aj z dovolenky, aj z prechádzok, všetky

@lucim som rada, že cicuš je späť, som na vás myslela.

zúbky, u nás konečne trčí kúsok jednej stoličky, 🙂 čiže 8 + kúsok 😀

@majkas gratulko k ďalšej výhre

a nechválila som prváčikov a nových škôlkarov, všetkým držím palce, nech je to čo najlepšie.

ad bývanie, tiež by sa mi páčil rodinný domček v prímestskej časti, verím, že ked budem veľká, tak sa podarí. 🙂

ak som zabudla niekoho, tak prepáčte.

lucia32
4. sep 2010

Ránko....
@lucim...jééé Merci sa našla...tak to som rada 😉
@majkas...ty si šikulka...super receptík, zaslúžiš si to 🙂
@ ozi...čo ďalšia dovolenka? Nepreháňaj, bo od závisti sa tu rozprsknem 😀 aj ja chcéééém 😝 😀 Tortičkla s vláčikom krásna, si šikulka, malý sa určo tešil 😉
Prejem pekný deň 😉

lucia32
4. sep 2010

@laurajana tak to je fajn, že sa Lauruške už polepšilo
@nina41 ach tie zuby 😝 daj sa čoskoro do poriadku 😉
@monr ahojky 😉

zmurkaz
4. sep 2010

Ahojček kočenky 😉

lucia32
4. sep 2010

@zmurkaz ahojky

ani3012
4. sep 2010

ahojte slnečince 🙂
aspoň pozdravím,keď už som sem nakukla 😅 😉

ani3012
4. sep 2010

baby ,potrebujem poradiť. Dilema 😖
Evička je už cez mesiac bez dudinky,čo je akože pekné,ale keď zaspáva,tak musí mať v ústach fľašu.
Aj v noci keď sa zobudí,tak hneď si pchá fľašu do pusy.
Mám jej dať naspäť dudinku ?Teraz,keď jej lezú zuby je mrzutejšia ale nerada by som spravila zle.
Alebo dajte tip,ako ju odučiť aj od fľaše.
ďakujem za odpovede-ak nejaké budú 😉

zmurkaz
4. sep 2010

@ani3012 ..ja by som jej tú dudku dala len keď zaspáva .... a potom cez deň nie.... že by sa naučila, že je to len a len keď sa ide spinkať ... Asi je to menšie zlo - by som povedala .... a obdobie lezenia zúbkov je na figu ... aj tak potom keď vylezú je všetko naruby.... No a ber to len ako teóriu - moje deti dudinku nechceli 😖 ...tak sa držkajte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre