• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@traktor jj to já už nakoupila i na pečení jěště se pozbírají ořechy vysuší a nalouskají a pak už se bude péct :grinning: Vříjnu budeme dělat krabici perníku a v listopadu budeme to ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těšíme .A jsi šikula máš už dost dárečku, já mám 3 pro Domču a pro Simču celkem 5 :grinning: :grinning: :grinning: aele mají to ve stejné ceně :grinning:
7. sep 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ..ja kukam hlavne po aukciach...ale su tam krasne veci...a viem, co deti baví , tak je to jednoduche :wink:
7. sep 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no to jo Já nemůžu moc malá je malá a to co tam je už většinou máme :wink: , a Domča je 16 letý tomu se už jen tak nedá vše koupit :wink: , ale koupila jsem mu nové hodinky a batoh i na notebook protože ho nosil zvlášť v kufříku tak má speciální batoh a objednala jsem mu roční předplatné časopisu takže mu prní číslo přijde v prosinci :grinning: :grinning: a jěště zajdem koupit asi nové lyže a lyžáky bo mu vyrostla noha má už 46 bléééé snad už neporoste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka
@brusinka.pusinka neboj...poroste :grinning: :grinning: :grinning: ..tak budete mat krasne vianoce :wink:
7. sep 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no už by nemusela má ji jak slon i manža má menší nohu :grinning: :grinning: :grinning: nějak nám moc narostl má 180 cm a 68 kg a nohu 46 to je hrůza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takový čahoun je z něj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2325243 , http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2305056 ,http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2324696 toto ma miska zatial...hracky su uplne ako nove, az som prekvapena...a nasa miska ona miluje vsetko tohto stylu..ma toho strasne vela, tak rozsiri svoju zbierku :slight_smile: ..a mam trosku vycitku , ze aukciove..ale tak niet tolko peniazkov na nove a radost bude aj tak a mozem im dopriat viac :slight_smile:
7. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ach brusinka..tak to mas chlapa ako hora...si ho poziciam, ked budeme zdobit stromcek, nemusim vytahovat rebrik :grinning: :wink:
7. sep 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no to je paráda to bude radosti :dizzy_face:
7. sep 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jasně pošlu my máme stromek 220 a na špici dosáhne teď už on :grinning: :grinning: :grinning: a už se těší jak bude zdobit se Karamelkou:grinning:
7. sep 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2464481 matkovi sledujem toto..uvidime kam pojde cena....jeden uz mame doma ale to je patkov, este stale na nom jazdi aj ked pokrčený , ale jazdi...a to by nebol traktor , keby nemal traktor :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka :grinning: :grinning: :grinning: ...ze kto nas cita....u nas uz vianoce :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no ten traktor je skvělýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by se líbilo i u nás naší malé sice má Tatru řádně vytíženou ale traktor je traktor :grinning: :grinning: :grinning: A no a za chvíly jsou tu ani nemrkneš a já si je raději pak beze schonu užiji a vychutnám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a navíc už mám jen 58 kg tak klidně zase můžu něco nabrat abych měla důvot to zase schodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ahojky jak je Ninuška jak se cítíš zlatko naše? :wink:
7. sep 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak ja mam viac..a aj tak naberiem ale neriesim, budem riesit po vianociach...vsak to by bolo aby som si ja na vianoce nedopriala..to bude mnaaaaaaaaam :grinning: ..a tatru mame , som kupila pod stromcek a ty..ona asi sama vysla z tej skrine...bo matko sa na nej uz vozi :grinning: :grinning:
@nina41 ahoj :slight_smile:
7. sep 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no my šli koupit panenku a odešly s Tatrou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fajné tatra u vás sama si našla majitele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk malá jak si hraje se zatlokavačkou :grinning:
7. sep 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka :grinning: :grinning: ..no lucim sa na chvilku, ideme do mesta..len matko este spinka...tak ho budem musiet zobudit...len musime ist, lebo baby maju zoznam, co treba do skoly...tak zatial pa
7. sep 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor papa a dobře nakup :wink:
7. sep 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ešte ma to velmi boli,vôbec to neprechadza,zajtra mi končia antibiotika.
7. sep 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 tak přeji brzké uzdravko sluníčko a žádnou bolest :wink:
7. sep 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,mne je nejako blbo...sa mi točí hlava ,ale jak ! to som ešte namala :confused: asi zlý tlak.

@brusinka.pusinka nad tým som aj ja premýšľala,to našej Evičke kúpiť. Ona je taký zbojník,tak búchanie by sa jej páčilo. A krásne copíky ma Simonka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@traktor Ivanka,veľmi pekne ti ďakujeme za darček,bola som veľmi milo prekvapená,ale to si nemala :angry: ale aj tak si zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som na obed našla lístok v chránke a keď som videla odkiaľ tak :angry: ale Evička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jej prvé fotky s našou bábou Ivankou. Aj taštička je COOL ,bude frajerka :sunglasses:

@nina41 a chalanom sa chce vstávať do školy ?Maťka máš v škôlke alebo doma ?
7. sep 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 Evička je supr krásnou lalinku máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jen kup malou to nesmírně baví už tu tluče 2 hodiny
7. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka to sa s tým ešte stále hraje ? :grinning: No mm bude mať tiež radosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a bábu sme dostali od Ivky :slight_smile:
7. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 stále tříská stále tříská. krásná lalinka manžel si hraje s ní :grinning:
7. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máš dvojitú radosť :grinning: a čo Dominik? Škola dobre ?
7. sep 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som chcela úpravu váhy 9270 gramov máme -som zle sestričku počula,ale tak ma písané v očkovacej knižke. :sunglasses:

@brusinka.pusinka u vás vigantol sťahujú tiež ? Mali by tuším po celej EU.
7. sep 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no Domiš je ok ve svém živlu momentálně zpracovává fyziku na olimppiádu :grinning:
Nevím jestly stahují musím se optat doktora
7. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka som ti to našla :

7.9.2010 15:07:20)
Dobrý den,

máte pravdu, na Slovensku probíhá stahování z úrovně distributorů.
V ČR je celý případ v jednání, ale dnes by již mělo být vše uzavřeno a vydána zpráva o stahování v ČR na webových stránkách SÚKL.

S pozdravem Lucie Janíková

Ing. Lucie Janíková
Vedoucí hodnotitel závad v jakosti léčiv

A to Dominik je taký šikula ? Tak nech sa mu darí :slight_smile: Kedy ju budú mať ?
7. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok