Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
3. sep 2009

Ahojte,

my sme dnes boli v poradni. Máme presne 6 týždňov. Vážime 5 160 g.
Dnes máme jedavý deň. Už by som ho chcela aj okúpať, ale musíme ešte niečo vydržať, lebo asi pred
20 min sme papali. Inak všetko ok. Pásť pasieme a vyfasovali sme Nizoral a ešte jedny Sab simplex, že na predpis sa toľko nedopláca.

traktor
3. sep 2009

rei 😀 😀 😀 😀 , mam ju skusit predbehnut? 😀 😀 😀 ze mam sa zacat snazit? sa idem opytat muza...... 😀

nina41
3. sep 2009

my sme už okupkany a papame 🙂 🙂 🙂

traktor
3. sep 2009

ked nebudem dlho chodit tak to znamena len dve veci....bud suhlasil a uz riesime , aby sme to stihli 😀 😀 😝 alebo odomna utiekol a ja ho nahanam po dedine 😀 😝

nina41
3. sep 2009

traki ešte dobre ,že neni zima, ak by si ho mala nahanať po dedine 😀 😀 😀

voskovka
3. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
naša dokončena izbička-Davidkova 😵

nina41
3. sep 2009

Vosky Davidko ma nadhernu izbičku 😵 😵 😵

lucim
3. sep 2009

halllooo halllooooo tu sa spi? kde ste kto????? crrrrn, vstavat, ide sa spat. 🙂

lucim
3. sep 2009

vosky ta izbicka je dobraaaaa 😉
traky este sa nahanate?
kde mam nocnu smenu aj obcasnymi brigadnickami? 🙂 alex, baby, inn, wyd .... vendy , aspi, ... rius ... atd...??? 😲 😕 🙄 ☹ dnes sa ide na raut vramci prace .... 😝

wydata
3. sep 2009

luc tu soooom 😀
cawteeee 😝
my sme sa tiez dneska poradnikovali 😉
mame 56,5 cm (+3,5 cm) a 4740 g (+840g)
povedali nam ze sme krasne narastli a aj pribrali ze sme taky akurat - ani tucniacik a ani podvizivencek 😝 😀 😝

lucim
3. sep 2009

wyd ahooooooooooooj, no konecne vtacik letacik 🙂
ste tak akurat ... naty uz spinka? 🙂

wydata
3. sep 2009

vosky tu izbicku ti mozeme s natynkou zatial len tisko zavidiet bo nam sa domcurik ece stavia... 😉

wydata
3. sep 2009

jj spinuska anjelicek moj, bo dneska mala zasa jeden z tych rozbitejsich dni ale tento krat bola ona uplny anjelicek... totiz doobeda u lekishky a poobede zasa na kramaroch na maternofetalnej klinike koly kamaratke, sme ju boli kuk..

lucim
3. sep 2009

my sme boli doma a tiez to nebolo to idealne babo zo vcerajska. ale! sam sa vykadil a taaaaaaku davku nalozil, ze som sa az smiala, jasne ze som ho potom hned kupala. fakt som netusila, ze toto mi niekedy bude robit radost. 😉 ale tiez uz spinka a zobudil sa pred pol hodinou, usmial sa na nas a zase zalomil. zlaticko. 🙂 😅
proste matysek se posral. 😀

my musime tiez izbicku - a cele podkrovie, od zateplenia cez priecky a okna a schodiste - urobit a tam raz bude mat matko izbu. aj dve.

inneska
3. sep 2009

5 minut meškám 😀

vendulacky
3. sep 2009

ahojky, po delší době se zahlašuji, dneska jsem ku příkladu celý odpo žehlila, vařila a prala...🙂

jak se máme?

inneska
3. sep 2009

my sme na obed vypadli do drogerky(mydielko, podložky, farba , tampony do podprdy, cumlík), potom sme počkali babku z roboty a šli k nej...potom som sa po ceste domov stavila u kamošky z ulice, tak som sa tam zdržala...prišli sme o pol 8...erik spal od pol 6, potiahol do pol 10, prezliekli, prebalili a napapali sme sa a teraz zase spinkáme 🙂

inneska
3. sep 2009

inak okolo 1 začal erik tlačiť a nešlo...následne nato spustil taký rev...a je tu prvá velká kolika, ma napadlo...začali sme cvičiť, nič..vravím si dám mu cucnúť, možno sa mu to pohne...a tak chmatol a cucal 😀 a ono to bol praobyčajný hlad 😀 po 1 1/2 hodke od posledného jedenia....tak kolika sa nekonala 😎

vendulacky
3. sep 2009

áááá, koukám lucim o vlku... 😀

Jinak my se máme gut, malá je sluníčko vysmátý a POZOR předevčírem se mi pokákla dokonce dvakrát za den!!!!! Ale to asi emuš jen tak spadly myšlenky, páč včera a dnes nic, teda dneska jsem jí nechala, tolik jsem chtěla, aby to zvládla sama a ve 4 odpo už kvílela, tak jsem pomohla trubičkou....tak jsem zvědavá jestli máme zase další měsíc bez samokadění....

inneska
3. sep 2009

a vlastne som zabudla pozdraviť....DOBRÝ VEČER 🙂

wydata
3. sep 2009

inn, si pytas saq uz sa urcite veducka tesi, ze nejaku t snkciu udeli, ved setrime na chippendales 😀 😀 😀
no mi mame este len hrubu stavbu a idu nam pokladat skridly....

inneska
3. sep 2009

ven..no my dobre, stále nekolikujeme 🙂 stále dobre spíme, škeríme sa...proste pohoda 😎 a vy ako? infant zaberá??

kamilecka
3. sep 2009

Ahojte

mam tu trochu fofry,stiham vsetko ltt 🙂 Co je smutne tak som musela na 7 dni prestat kojit,kedze moja po sestonedelna kontrola u gyn ukazala ze mam zapaleny vajecnik a nic pre kojacie mamicky na toto nieje.Tak si odsavam mliecko,prsniky sa strasne nalievaju,ale chcem si udrzat laktaciu a po vylieceni budem snad zasa kojit.
Davidko bol dnes prvy krat v skolke,zatial super. Tatika mame na sluzobke v nemecku,takze vsetko je na mne,dnes som aspon pozehlit stihla 🙂
Dufam,ze sa vsetky mate super a vsetko ide tak ako ma 🙂

vendulacky
3. sep 2009

Jinak mě čeká perný příští tejden...
v pondělí k nám přijde kaplan na projednání křtin....(doufám, že mě nehodlá zkoušet, pač si z náboženství hovno pamatuju🙂)), ve čtvrtek máme naše první očkování, to bude maminka řvát víc než dcera..., pak si musím zajít do nemocky podepsat papíry na anestezii, v pátek ráno nástup do nemocky - konizace čípku a v neděli třicetiny....to udělám jen malý kofí dýchánek, necítím se na žádnou party...
Jsem zvědavá jak dá emča flašku, nechce ji ani s mým mlíčkem...to bude cirgus, no ale to musí holt vydržet. já jdu ambulatně, v poledne bych mohla bejt už doma a můžu normálně kojit...
Nevíte jak jennka? Jinak u mě cyto nezměněné, no tak aspoň se to nezhoršilo....

lucim
3. sep 2009

jeeej vas tu je cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 ... ja som sa hrala s novou prackou, kedze ste tu neboli ... nastavila som odlozeny start. 😝

vendulacky
3. sep 2009

inn, no teď se mi tak krásně pokákla, že jsem si to posraný body chtěla nechat zarámovat🙂))) a dnes nic, no dám jí čas, asi to nebude ze dne na den...
Jinak miluju, když ráno kouknu do postýlky, malá oči jak baterky a hned se začne řehtat tím svým bezzubým úsměvem🙂)
Trhly jsme taky nový rekord ve spaní od 20-4,15🙂

lucim
3. sep 2009

kocicky dajte sa rychlo do poriadku, nech uz netrpite vy ani deturence.

ven tak si si dala konizaciu k okruhlinam? 😝

inneska
3. sep 2009

ven...tak pohodička aj u vás...aj erik sa jeden deň pokakal 4x a druhý deň nič...len s tým, že sa nepučil...tak mu asi netrebalo...ale ked tak skús zjesť nektarinky...ja som zjedla 2 a tak sa mi erik na druhý deň 3x pokadil..a z toho 2 razy pretiekol až na chrbát...takže prekadený až na perinku 😅 druhý deň som znova zjedla nektarinku a znova sa pokadil až po chrbát a perinku...tak už som si nektarinky zakázala 😀

wyd...nerozumiem reči tvojho kmeňa 😀 v§bec som nepochopila tvoju vetu 😅

lucim
3. sep 2009

wyd raz to dostaviate , neboj. 😉
inn to bolo, ze ta nepokarham, kedze si prisla do smeny nanocnu, ze wyd. 😝

nektariny jem odzaciatku, asi na nas nezaberaju ... dnes som nestihla dat dophilus, zaspal mi .. ak sa preberie do polnoci, tak este ukuchtim za lyzicku. 😉

inneska
3. sep 2009

ven...no nabitý program máš 😅 snád ti všetko výjde .... hlavne ten zákrok, aby si bola ok a mohla sa naplno venovať emuške 🙂

kami...juj, tak sa chytro vylieč, aby sarah mala opäť tvoje mliečko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre