Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
7. sep 2010

@ani3012 no kuknu na to zatím zase nedáváme a Domiš to bude mít za 2 týdny je to v Praze 😉

ani3012
7. sep 2010

@brusinka.pusinka jéj super ! Aj ja dúfam budem takto pyšná na Patrika... 😵 😵 😵 raz budem určite 🙂

brusinka.pusinka
7. sep 2010

@ani3012 jasně že budeš jako každá máma a Paťko je supiš chalan 😵

brusinka.pusinka
7. sep 2010

Holky máme nové slovo je to babam teda banán 😀 😀 😀 nejdřív jsem myslela že říká baba jako babička že ji volá ale ona stála u mísy s ovocem a ukazovala na banán a říká babam 😀 😀 😀 no tak ho zblajzla a teď si dává 330ml mlíčka na spinkání 😀 a jde do hajan 😀

zmurkaz
7. sep 2010

Čaute babulky - tak ja len tak na skok - sme dnes robili úlohy - a bez odvrávania a slzičiek - konečne pochopil, že to nie je nič strašidelné ... a zajtra idem na "pohovor" na úrad práce - kvôli bezlepkovej a príspevku - tak sa idem ešte hodiť do "gala - teda stavu človek" 😉
Dúfam, že dnešný dník vám prebehol super a je všeko OK 😵 😵

monr
8. sep 2010

dobré ránko, tu dážď

dnes sa budeme s miškou len tak ponevierať, nemám totiž topánky do dažďa, tak mám smolu 😀

tak idem upiecť celozrnný chlebík, a hrať sa

papa

traktor
8. sep 2010

dobre ranko 🙂 , u nas pršííí, tak dnes budeme lenosit doma...
@ani3012 😉 😵 😵 😵 a evicka je zlatucka na tych fotkach 😉
@zmurkaz sa tesim s tebou, deti sa rychlo prispôsobia 😉 ......a kde sa stratila
@lucim ,
@vendulacky
@inneska
@anavi85
@pirinka
@jajona a nykyta, a dalsie babulky..haloooo 🙂
@monr ani ja nemam topanky do dazda...vlastne este stale som si nekupila poriadne topanky, tak to musim napravit...len ja topanky sebe tak nerada kupujem 😅

traktor
8. sep 2010

..a dnes idem vyskusat toto, tak som zvedava na tu chut http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6432...

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@traktor krásné ráno i všem ostatním 😉 Ivko mňam Pirožky my děláme a nejraději máme vevnítř s uzeným a zalivku z lučiny a kysané smetany a osmaženou cibulku nahoru MŃam 😝 ale pro malou dělám s povidli nebolis lekvarem a nebo s ovocem 😉 a zalivám též kysanou smetanou 😝

traktor
8. sep 2010

@brusinka.pusinka ahoj a mnam 🙂 ..a robis ich tiez z rozkov?...toto idem vyskusat prvý krat, tak som zvedava....

lucia32
8. sep 2010

Huuuu 😀

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@traktor jj uvidíš je to lehké a mňam je to nejednodužší recept a nej chutná 😉 a neboj jsi šikula povede a bude všem chutnat

lucia32
8. sep 2010

@traktor tie pirôžky vyzerajú velmi zaujimavo..další nápad na varenie 🙂

lucim
8. sep 2010

ahojte srdieckaaaaaa 🙂
ja by som mala mat boty do dazda, este by mohli byt troje funkcne, z toho jedny opatkove, ale zase netusim, co na vrch, bo plast, co som objednala este nedorazil.
dnes sa ideme s matulom prvy krat pozriet do materskeho centra, zistit co a ako. asi o chvilku, bo poobede bude spat a aj drahy dnes vraj robi kratsie. len ako dotoho sklbit varenie obeda, to neviem.
trakyyyyyy, robis mi chute. 😝 ale nemam rozky. ☹ ale zato mam od mamy vykrajovac pirozkov 😉

lucim
8. sep 2010

@brusinka.pusinka mas velmi sikovneho mudreho syna a krasne mlsnu dcerku 🙂

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@lucim Děkuji Lucinka no mlsná je to jo a moc se my líbí že si už umí říct o banán 😀 teda babam 😀 😀 ráno snědla druhý a také s prstíkem na mísu a opakování babam babam 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@traktor a pokad dělám na sladko tak mezi normoš rohlíky dám i několik sladkých nebo vánočku či mazanec tak je to těsto sladší a při ovoci to není moc kyselé 😉

lucim
8. sep 2010

viete co ma nas matulo ako masktku? celozrnne cornflakesy - vyzobkava si ich ako chipsy a hlasi mnam. 😝
a vcera mi niekto vymenil dieta - zjedlo vsetko, co som mu dala, celkom dost a este si pytalo 😅 😲 🙂

traktor
8. sep 2010

@lucia32 buuuu huhuhu 😀
@lucim ja mam rozky ale nemam vykrajovac 😀 😀 😀

lucim
8. sep 2010

@brusinka.pusinka to som citala, kraaasne ze to povie 🙂 🙂 🙂 🙂 .... skoda, ze matulo banany nema rad, tak ich teraz ani nemavame doma .... ale zase mna prekvapuje, comu vsetkemu uz rozumie .... mnam krici na papat, to je jasne, ale aj na varit, jest, chladnicka, ..... drahy mi vcera vravi - domiesol som broskyne a matko ze mnam, aj na macacie granule, ..... normalne nas pocuva a komentuje 🙂

lucim
8. sep 2010

@traktor dokopy sme idealna pripravena kucharka 😀 😀 😀

lucia32
8. sep 2010

@brusinka.pusinka Domiš je takto talentovaný, že olympiáda? Múdra hlavička....to moji chodia len na športové olympiády 😀
Karamelka si krásne zatlouká...už som písla bráškovi o tu plyšovú zeleninu, tak budeme dúfam, aj my mať 😉

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@lucim No super jsou ty naše dětičky ,u nás všechno je mňam hlavně v jiném talíři 😉 a ona je prasátko spapinká vše ale nej jsou u nás jablíčka a hrozno s melounem, momentálně ale víc švestky a hrušky 😝 a vaří semnou ale na své kuchyňce musím ji vždy přestěhovat do kuchyně a ona dělá to co já 😀 😀 😀 😀 dali jsme ji tam různé krabičky a syn je pomaloval jako mouka , mléko , smetana, piškoty a z roliček toaletního papíru udělal salám a párek 😀 😀 😀 tak my doma vaříme 😝 😝 a samozřejmě musím vše koštovat 😀 😀 to jí baví nejvíc
@traktor no já nemám vykrajovač stačí mi hrnek a vidlička a rohlíky u nás nedostatkové zboží 😝

anavi85
8. sep 2010

@traktor ahojcek, ja kazdy den nakuknem a utekam k Adkovi, lebo v tomto pocasi moc nemozeme chodit von a musim sa mu venovat, no a vecer podnem do postele a som rada, ze som rada 😠

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@lucia32 jj no je sám se přihlásil ví že se to bude pak připisovat ke zkouškám na vysokou ty jiné aktivity a výsledky 😀 😀 😀 myslí dopředu syn muj milovaný 😝 A sport no moc tomu nedá ale výlety a kolo brusle jo ale nic tak jako my s manžou prostě je to knihomol 😀 😵

lucia32
8. sep 2010

@lucim ako Maťko, už urobil dalšie krôčky?

traktor
8. sep 2010

@lucim 😀 😀 😀 ...a uzite si to v tom centre...aj ja uz dlhsie planujem , ze pojdeme , len teraz toho bolo vela, dnes cakam jedneho pana, som dala inzerat na cizmicky a, ze idu okolo tak ze si pridu pre ne..tak musime sediet doma...ale musim sa uz aj ja vybrat...matko je spokojny, len nechcem aby bol cely den len v mojej spolocnosti ..teda chcem ,ale aby mal aj takeho primeraneho kamosa k sebe, aby si mali co povedat 😉 ..a dnes rano uz neplakal za detmi, len im zamaval, poslal pusu a isiel sa hrat..tak uz som spokojna..

vendulacky
8. sep 2010

Dobré ráno 🙂
Traky, to je telepatie? 😀 Tejden a půl jsem na MK nevlezla, vlastně ani pořádně k písí...vám řeknu, byl to fičák..

A jak se jinak máte? Něco nového? Mrzí mě, že nestíhám pravidelněji číst, chybí mi moje virtuální rodina a hlavně jak se mají naši drobečkové.

Dneska konečně den bez vstávání, bez termínů, prostě budem jen doma a doufám, že přijdou sousedky povozit, páč se tu brodím ve špíně 😒

lucia32
8. sep 2010

@brusinka.pusinka ja mám také krsniatko, 15 ročný chalan, podobný knihomol a dal sa na tanec...to môj malý a on, to nebe a dudy 😀 No kniholmolenie nemali po kom zdediť 😝 , ale ja napr. milujem knihy a ani jedno moje dietko nie 😅 , žeby to zachranila Natuška?

lucim
8. sep 2010

@brusinka.pusinka mi hovor s tym varenim - som si na seba uplietla bic - davnejsie ste mohli vidiet fotku, ako stoji na stolicke pri kuchynskej linke ... teraz ked ma vidi varit, tak si stolicku sam posuva k linke, nech ho vylozim, uz mi miesa dlhou varechou, alebo sa mi vesia na nohavice a pisti .... vcera som len chcela poumyvat varnu dosku, co mi vykypelo a on to musel vidiet. aaaach jo .... a chce mi umyvat riady, darmo mu vysvetlujem, ze to staci vlozit do umyvacky. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre