• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
nevideli ste nasho matka?...ani ja nie :grinning: :grinning: ..srdco mi este teraz bije...naraz sa otvorila vela skrina a on kuku.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tym drobcom staci minutka na zbojstvo...a tak tichucko v nej sedel..a to som bola len zliat cestoviny...
8. sep 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor vtipálek :grinning: si s ním užiješ :wink:
8. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor vtipálek :grinning: si s ním užiješ :wink:
8. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no..ale jedno mi vsetko nebolo...vsetky izby maju zavrete dvere, schodisko bolo zavrete...otvorena bola len detska a vnej nebol :grinning: :grinning: :grinning: ..a ked sa otvorili dvere na skrini ..tak mnou riadne myklo :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak to je super, ze chcete ist do stonozky aj my sa chystame :grinning: :grinning: musim zistit ako to tam funguje :sweat_smile: tak sa tesim ,ze sa uvidime :slight_smile:
8. sep 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 - strašne dobre sa to čítalo to o tých jasličkách :slight_smile: až ma to tak zahrialo na duši, že aj tak sa dá fungovať. a tie fotky od @vendulacky , normálne by som to chcela našej sýkorke dopriať. krááásne fotky, vyzerá tam spokokná.

@lucim - znakovanie.. hmmm.. teraz po tých horúčkových neplechách čo sme mali, zažívame taký maličký regres. nič nové sme sa nenaučili, ale používame o dušu to staré... minule som jej púšťala pesničky k obedu a v jednej pesničke sme slniečkovali, motýlikovali, hlávku ukazovala a čo ja viem čo všetko... som sa smiala že spievami v znakovej reči :slight_smile:

ozaj, dovolenka - tak teda IDEMEEEEE !!! v nedelu letíme na Rhodos. sa teším ako malý havo...

tešiť sa ako havo :grinning: - som volala mamine, niečo som jej hovorila, že sa teším jak havino a Eluš sa začala vrtieť ako keď sa teší naša Beka. som sa strašne smiala... a večer keď bol M doma, tak sa jej pýtam - ako sa teší Beka? a vrtela sa ako keby mala chvostík. skoro odpadol z nej :grinning:

a hlásime 14-ty žub... trojky hore sa nám vyklubali - dve posledné noci tomu nasvedčovali.. a dnes ráno kuknem a v medzierke sa čosi blyslo.
8. sep 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka :grinning: :grinning: ..ja zacnem vestit..som hovorila, ze vsetko bude ok a pojdete...ja sa tak tesiiiiiiim, akoby som sama isla :wink: ..tak si davajte na seba pozor a hlavne si to poriadne uzite :slight_smile: :dizzy_face:
8. sep 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 zabka super, ze sa fifovi paci :wink: ..uz sa len zbaviť tých piiiip v robote a vsetko bude perfektne :slight_smile:
8. sep 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka gratulka k 14. zúbku ...a teším sa s tebou ako keby som sama letela :grinning: ja som včera tiež okuki Egypt a Rhodos...lasty :slight_smile: ale aj V Tunise je ešte teplo, ale tam sme už boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@traktor Maťko nezbedník :grinning:
8. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak tvoje príspevky tu predtým neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super papučky na zimu...máme odskúšané ...odporúčam http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8711547&tab=1
8. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček,

@traktor sme živí a zdraví... :slight_smile: potom daj vedieť, že ako sa tie pirohy vydarili, či boli dobré :wink:

Ako som písala, sme OK, len ma trochu trápi Maťko a to jeho "chodenie" resp. nechodenie. Kameňom úrazu je, že zle kladie nožičky, tak od seba :unamused: Sa bojím, aby mu to tak nezostalo.
Inak je strááááášne neposlušný. Vôbec nereaguje, keď mu poviem, že to nemôže, alebo nono. Aj po rukách sem-tam dostane, aj po zadku, ale nič nepomáha :angry: Všade sa lipcuje.

Som rada, že si opäť zvykol na kočík, lebo sme cez leto chodili stále len bicyklom a v kočíku vždy vymýšľal. Teraz je to celkom fajn. Je to rozvalený jak kráľ s piškótou v ruke.

@lucim bohvie koľko som toho nenačítala, ale ako bolo na dovolenke? ani som sa neozývala, lebo bolo hrozné počasie a hlavne chladno. tiež sa teším, že sa Ti mačka vrátila.

@samayka sa teším, že nakoniec idete na tú dovču. myslím, že ste sa chystali na Krétu. My sme tam boli na svadobnej ceste. Bolo tam pekne. A šli sme až 13. septembra. Mali sme viac ako 30 stupňov. A Rhodos bude tiež určite slnečný.

No už "vypráva a vypráva". Dáme obedík a pôjdeme trochu do tej zimy, brrr

Ak bude času, tak sa večer ozvem. Inak včera večer bolo pustoooo
8. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasenie pre vsetkych..pirohy su vyborne, robila som zo slivkovym lekvarom ..tak je to mnamka...hned ako vyplavu hore su hotove, fajne mäkke...jedna rada len...konce z rozkov nedavajte...ja som ich musela vybrat...
8. sep 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor myslíš, že to cesto by bolo aj na slivkové gule?
8. sep 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona aj na slivkove gule, aj na slano...vselijak...ty si pridavas muku podla seba, ako chces aby bolo cestotuhe...je fakt chutne :wink:
8. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no to jsem zapoměla já je krájím uplně na jemno aby se dali zpracovat :wink:
8. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Juraj dnes slivky také krajšie doniesol, že zajtra, aby som spravila. sa mi s tým veľmi nechce babrať, ale keď cesto také jednoduché, tak sa na to asi dám
8. sep 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kuk jak jsem načapala malou :grinning:
8. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...traky ake boli pirozky? :slight_smile: ja robievam tiez makove so slivkovym lekvarom,ale do cesta davam len polohrubu muku a vodu....a su vyborne :sunglasses:
8. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka nezaprie sa, že je tvoja :grinning:
@jajona ahoooj, Maťko neposlúcha? A ty jeho? :grinning:
8. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jj ona ráda listuje asi si vybírala obídek na zítra :grinning:

@traktor malý je teda fajnový skřítek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co se schovává :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka :grinning: je..a uz sa tesim, co vymysli nabuduce :wink: ..a karamelka co?...ti hlada, co zajtra varit? :grinning: :grinning: zlata je :wink:
@jajona vyskusaj..fakt jednoduchy recept a hned hotovo... :slight_smile:
@sorciera24 pirozky vyborne, jednoduche , mäkučké a mnam :grinning: :wink:
8. sep 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka pokiaľ aj nekoštuje :grinning:

@sorciera24 to iba tak robíš cesto ? :confused: musím skúsiť :slight_smile:

8. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no my ji hledali a hledali a ona spinkala v pračce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jěštzě že se nedovírá že tam je pojistka proti zavření ale měla jsem strach jak blázen když po bytě nikde a těžké naše dveře neotevře mám s nimi problém i já a pak nás navedla hračka u pračky hold jsou koumaci , a asi jo našla nějaké závitky tak budu muset uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky kuk dala jsem se do výtvarnictví :grinning: :grinning: měli jsme fajnové tričenko a bylo líto že nemůžeme jinak nosit jen na doma bo flíčky tam byli a nešli vyprat :wink:
8. sep 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Testovala som jeden sheet foťak :grinning: ...vo foťaku boli fotky hrozné, ale v compe sa dajú kuk :slight_smile:
8. sep 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 to len polohrubu mukua vodu das...ci ako....vsak napis recept , vyskusame :wink:
@brusinka.pusinka jeeej motylik :slight_smile:
8. sep 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 tak dobre si otestoval :grinning: :wink: ..jej nasa velka slecna natalka :dizzy_face:
8. sep 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 hej pirohy len muka a voda, ak xcem sulance alebo slivkove knedle, tak do cesta aj varene zemiaky...
8. sep 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 krásná je ta tvoje Natuška :grinning:
@traktor no zkouška a tak uvidíme jěště večer zažehlíme :grinning:
8. sep 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor len muku a vodu zmiesas a vypracujes, ale nie moc tuhe aby bolo......take vlacnejsie cesto..
8. sep 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 ani nesolíš a necukríš ?
8. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok