Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
8. sep 2010

nevideli ste nasho matka?...ani ja nie 😀 😀 ..srdco mi este teraz bije...naraz sa otvorila vela skrina a on kuku.. 😀 😀 😀 😀 ..tym drobcom staci minutka na zbojstvo...a tak tichucko v nej sedel..a to som bola len zliat cestoviny...

ani3012
8. sep 2010

@traktor vtipálek 😀 si s ním užiješ 😉

ani3012
8. sep 2010

@traktor vtipálek 😀 si s ním užiješ 😉

traktor
8. sep 2010

@ani3012 no..ale jedno mi vsetko nebolo...vsetky izby maju zavrete dvere, schodisko bolo zavrete...otvorena bola len detska a vnej nebol 😀 😀 😀 ..a ked sa otvorili dvere na skrini ..tak mnou riadne myklo 😀 😀

acerka
8. sep 2010

@lucim tak to je super, ze chcete ist do stonozky aj my sa chystame 😀 😀 musim zistit ako to tam funguje 😅 tak sa tesim ,ze sa uvidime 🙂

samayka
8. sep 2010

@zaba2707 - strašne dobre sa to čítalo to o tých jasličkách 🙂 až ma to tak zahrialo na duši, že aj tak sa dá fungovať. a tie fotky od @vendulacky , normálne by som to chcela našej sýkorke dopriať. krááásne fotky, vyzerá tam spokokná.

@lucim - znakovanie.. hmmm.. teraz po tých horúčkových neplechách čo sme mali, zažívame taký maličký regres. nič nové sme sa nenaučili, ale používame o dušu to staré... minule som jej púšťala pesničky k obedu a v jednej pesničke sme slniečkovali, motýlikovali, hlávku ukazovala a čo ja viem čo všetko... som sa smiala že spievami v znakovej reči 🙂

ozaj, dovolenka - tak teda IDEMEEEEE !!! v nedelu letíme na Rhodos. sa teším ako malý havo...

tešiť sa ako havo 😀 - som volala mamine, niečo som jej hovorila, že sa teším jak havino a Eluš sa začala vrtieť ako keď sa teší naša Beka. som sa strašne smiala... a večer keď bol M doma, tak sa jej pýtam - ako sa teší Beka? a vrtela sa ako keby mala chvostík. skoro odpadol z nej 😀

a hlásime 14-ty žub... trojky hore sa nám vyklubali - dve posledné noci tomu nasvedčovali.. a dnes ráno kuknem a v medzierke sa čosi blyslo.

traktor
8. sep 2010

@samayka 😀 😀 ..ja zacnem vestit..som hovorila, ze vsetko bude ok a pojdete...ja sa tak tesiiiiiiim, akoby som sama isla 😉 ..tak si davajte na seba pozor a hlavne si to poriadne uzite 🙂 😵

traktor
8. sep 2010

@zaba2707 zabka super, ze sa fifovi paci 😉 ..uz sa len zbaviť tých piiiip v robote a vsetko bude perfektne 🙂

lucia32
8. sep 2010

@samayka gratulka k 14. zúbku ...a teším sa s tebou ako keby som sama letela 😀 ja som včera tiež okuki Egypt a Rhodos...lasty 🙂 ale aj V Tunise je ešte teplo, ale tam sme už boli 😝
@traktor Maťko nezbedník 😀

lucia32
8. sep 2010

@traktor tak tvoje príspevky tu predtým neboli 😝

lucia32
8. sep 2010

Super papučky na zimu...máme odskúšané ...odporúčam http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8711547&tab=1

jajona
8. sep 2010

Ahojček,

@traktor sme živí a zdraví... 🙂 potom daj vedieť, že ako sa tie pirohy vydarili, či boli dobré 😉

Ako som písala, sme OK, len ma trochu trápi Maťko a to jeho "chodenie" resp. nechodenie. Kameňom úrazu je, že zle kladie nožičky, tak od seba 😒 Sa bojím, aby mu to tak nezostalo.
Inak je strááááášne neposlušný. Vôbec nereaguje, keď mu poviem, že to nemôže, alebo nono. Aj po rukách sem-tam dostane, aj po zadku, ale nič nepomáha 😠 Všade sa lipcuje.

Som rada, že si opäť zvykol na kočík, lebo sme cez leto chodili stále len bicyklom a v kočíku vždy vymýšľal. Teraz je to celkom fajn. Je to rozvalený jak kráľ s piškótou v ruke.

@lucim bohvie koľko som toho nenačítala, ale ako bolo na dovolenke? ani som sa neozývala, lebo bolo hrozné počasie a hlavne chladno. tiež sa teším, že sa Ti mačka vrátila.

@samayka sa teším, že nakoniec idete na tú dovču. myslím, že ste sa chystali na Krétu. My sme tam boli na svadobnej ceste. Bolo tam pekne. A šli sme až 13. septembra. Mali sme viac ako 30 stupňov. A Rhodos bude tiež určite slnečný.

No už "vypráva a vypráva". Dáme obedík a pôjdeme trochu do tej zimy, brrr

Ak bude času, tak sa večer ozvem. Inak včera večer bolo pustoooo

traktor
8. sep 2010

hlasenie pre vsetkych..pirohy su vyborne, robila som zo slivkovym lekvarom ..tak je to mnamka...hned ako vyplavu hore su hotove, fajne mäkke...jedna rada len...konce z rozkov nedavajte...ja som ich musela vybrat...

jajona
8. sep 2010

@traktor myslíš, že to cesto by bolo aj na slivkové gule?

traktor
8. sep 2010

@jajona aj na slivkove gule, aj na slano...vselijak...ty si pridavas muku podla seba, ako chces aby bolo cestotuhe...je fakt chutne 😉

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@traktor no to jsem zapoměla já je krájím uplně na jemno aby se dali zpracovat 😉

jajona
8. sep 2010

@traktor Juraj dnes slivky také krajšie doniesol, že zajtra, aby som spravila. sa mi s tým veľmi nechce babrať, ale keď cesto také jednoduché, tak sa na to asi dám

brusinka.pusinka
8. sep 2010

holky kuk jak jsem načapala malou 😀

sorciera24
8. sep 2010

ahojte...traky ake boli pirozky? 🙂 ja robievam tiez makove so slivkovym lekvarom,ale do cesta davam len polohrubu muku a vodu....a su vyborne 😎

lucia32
8. sep 2010

@brusinka.pusinka nezaprie sa, že je tvoja 😀
@jajona ahoooj, Maťko neposlúcha? A ty jeho? 😀

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@lucia32 jj ona ráda listuje asi si vybírala obídek na zítra 😀

@traktor malý je teda fajnový skřítek 😵 😵 😵 co se schovává 😵 😵

traktor
8. sep 2010

@brusinka.pusinka 😀 je..a uz sa tesim, co vymysli nabuduce 😉 ..a karamelka co?...ti hlada, co zajtra varit? 😀 😀 zlata je 😉
@jajona vyskusaj..fakt jednoduchy recept a hned hotovo... 🙂
@sorciera24 pirozky vyborne, jednoduche , mäkučké a mnam 😀 😉

ani3012
8. sep 2010

@brusinka.pusinka pokiaľ aj nekoštuje 😀

@sorciera24 to iba tak robíš cesto ? 😕 musím skúsiť 🙂

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@traktor no my ji hledali a hledali a ona spinkala v pračce 😀 😀 😀 😀 jěštzě že se nedovírá že tam je pojistka proti zavření ale měla jsem strach jak blázen když po bytě nikde a těžké naše dveře neotevře mám s nimi problém i já a pak nás navedla hračka u pračky hold jsou koumaci , a asi jo našla nějaké závitky tak budu muset uvařit 😝
Holky kuk dala jsem se do výtvarnictví 😀 😀 měli jsme fajnové tričenko a bylo líto že nemůžeme jinak nosit jen na doma bo flíčky tam byli a nešli vyprat 😉

lucia32
8. sep 2010

Testovala som jeden sheet foťak 😀 ...vo foťaku boli fotky hrozné, ale v compe sa dajú kuk 🙂

traktor
8. sep 2010

@sorciera24 to len polohrubu mukua vodu das...ci ako....vsak napis recept , vyskusame 😉
@brusinka.pusinka jeeej motylik 🙂

traktor
8. sep 2010

@lucia32 tak dobre si otestoval 😀 😉 ..jej nasa velka slecna natalka 😵

sorciera24
8. sep 2010

@ani3012 hej pirohy len muka a voda, ak xcem sulance alebo slivkove knedle, tak do cesta aj varene zemiaky...

brusinka.pusinka
8. sep 2010

@lucia32 krásná je ta tvoje Natuška 😀
@traktor no zkouška a tak uvidíme jěště večer zažehlíme 😀

sorciera24
8. sep 2010

@traktor len muku a vodu zmiesas a vypracujes, ale nie moc tuhe aby bolo......take vlacnejsie cesto..

ani3012
8. sep 2010

@sorciera24 ani nesolíš a necukríš ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre