Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
3. sep 2009

lucim, k okruhlinám jsem si nadělila kadeřníka, jsem objednaná v neděli v 9 🙂 Ale ten čípek se už nedal odkládat, tak at to mám rychle za sebou....bože, já budu muset opustit emuš, budu zase řvát jak tůr...a nebo bych si měla užívat svých 5 hodin klidu? 😅

kamil, zapálenej vaječní? Z čeho? Odsávání celej tejden, chudinko!! Tak brzké uzdravení!!

Jinak jsem kejvla na výpomoc v práci, nemám termíny, jen do vánoc by měl být zadanej úkol hotovej..no že je toho dost, penízky mimo se hodí 😉 ale psssst!!

aspi, je na tom lipně, včera a dnes šly na jih děsný mrákoty, snažila jsem se je vyfičet na západ, ale nějak mi nejde poroučet počasí🙂)

vendulacky
3. sep 2009

inn, to je dobře že se máte s eričkem tak výýýborně!! Nikdo si to nezaslouží víc než ty 😉
Díky za tip, měla jsem trochu strach z nektarinek, vůbec je nejím, myslela jsem, že bude břichobol, ale zkusím!!

Nevíte jak se má zrnik?

inneska
3. sep 2009

nektarinky nezaberajú ani na reily 😒

wyd...my nemáme ani tú hrubú stavbu, ani škridle 😒

lu...nejak mi nedávala súvis tá veta...ale tých 5 min. som si ráno nadrobila 😀 😀

inneska
3. sep 2009

aj tu u nás sa prehnala búrka tak pred hodkou 🙂 hned sa lepšie dýcha 😎

zrnikov matejko absolvoval druhú náročnú operáciu, nevieme ako dopadla...ale ak nie dobre, tak ho čaká transplantácia.. ☹

inneska
3. sep 2009

ven...nektošky tak ako u nás účinkujú aj u majkas..a ona ich ešte zapila acidkom 😀 😀

lucim
3. sep 2009

ven bude nejaky prevratny uces "zrelej zeny a matky"? nejake farebne kratke číro? 😀

inneska
3. sep 2009

zrnik1 • 2d • Včera o 20:22
ani neviem, ci kojite, ako sa maju babetka a ako sa mate vy...
som uplne mimo
este som nebola doma z porodnice

Moj maly Matej ma problem s pecenou.Nema vonkajsie ani vnutorne zlcove cesty.Dnes podstupil druhu narocnu operaciu.
Dufam, ze sa stane zazrak a bude to fungovat tak, ako ma.

zrnik1 • 2d • Včera o 20:23
....ak nie, caka nas transplantacia....

zrnik1 • 2d • Včera o 20:38
prva operacia nedopadla dobre
preto mam nadej, ze tato dopadne dobre

skusili spojit pecen s crevom nejakou sluckou z creva.Mysleli si, ye sa zlc bude vylucovat cez to crevo.Ale to sa nestalo a maly ma hroznu zltu farbu.
Zacina mu tvrdnut pecen....
komplikovane...ale vase modlitby mu urcite pomozu...

vendulacky
3. sep 2009

achjo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ chudáček malinkatej, tak krátce je na světě a takový bolístky už absolvuje, mazlík..myslím na ně, dej bože at jim to dopadne 😔

inn, brutální kombinace, to se musely zesrajdit tandemově 😅

inneska
3. sep 2009

som si kúpila farbu, že dnes nafarbím...no ale komu by sa chcelo 😀 tak to nechávam na inokedy 😝

inneska
3. sep 2009

ven..kedy zmeníš foto v pase?? za mamičkovské 😉

inneska
3. sep 2009

lu..inak ten chicco pás som ešte ani raz nemala...snád ked sa schladí, si ho aspoň raz dám 😅 zatial oddychuje v skrini 🙂

lucim
3. sep 2009

inn ja sa chystam do DM pouzit zlavovu kartu, aj farbu kupim, tiez uz mi to zase odrastlo ... a ako nosim copik dohora, tak aj sedinky vidno.
uz mate DM kupony pre babatka?

vendulacky
3. sep 2009

pane bože, neboriatko....zrnik musí bejt úplně na dně...ach jo, proč se tohle musí stávat, ale naděje umírá poslední...

lu, blond byla sexy, tmavá zase slušivější, tak chci kompromis 😀 a zároveň trochu změnu, asi to nechám na mém kadeřníkovi 😕 Abych nepřišla s nějakým bordelem na hlavě 😅

Bože, já mám zas chutě, proč nejvíc večer? 😠

lucim
3. sep 2009

inn ja som ho mala 2x .. na zaciatku ale vtedy som sa citila ubolena, tak tiez caka na svoju prilezitost. 😒

babyzuzana
3. sep 2009

hoj, hlasim sa
dnes sme boli v tej rehabilitacnej poradni
maleho tam dr. dvihala do luftu za nohu, ruky, dole hlavou, no koniec, chudacik ani necekol, lebo nevedel kde je sever 😖
uz nam dali 4 terminy, tak ideme poctivo chodit cvicit, ach jo, starost navyse

vendulacky
3. sep 2009

inn, už mám dokonce foto, donutila jsem rodinu, aby mi udělali aspoň jedno foto s emuš, jen ho zpracovat a vložit...dávám si úkol do konce týdne 😉

lucim
3. sep 2009

zuzi caaau, ber to ako "jeeejda program navyse" vyskocenie zo stereotypu. 😉

vendulacky
3. sep 2009

Právě jsem prohrála boj s tatrankou....sežrala jsem jí 😠

vendulacky
3. sep 2009

babyzuz, co se děje?

kamilecka
3. sep 2009

Inneska dakujem ti pekne

Vendulacky. my sme mali zelenu plodovu ( ako to nazvala dr) nie vodu ale doslova kasu,az ju musela vyskrabavat pri porode,brala som este v porodnici atb ale asi nevyliecili vsetko.Horsie je ze ma z toho boli aj brucho a to co beriem tak ma aj vedlajsie ucinky ze hnacky a bolesti brucha,no proste hruuuuuza

lucim
3. sep 2009

ven sak samospust ovladas, cvakajte sa cvakajte vela vela 🙂
ja som sla okolo otvoreneho vrecuska keksov . 2 na mna vyskocili a vtrepali sa mi do pusy, branila som sa tak, ze som ich som ich pokusala 😝

lucim
3. sep 2009

kami to mi je luto, uz sa to aspon lepsi?

aspine
3. sep 2009

ahoooooojjj 😵 😵

zdravim z dovolene......pocasi ode dneska nic moc, ale zatim to jde aspon na prochazky 😉 jsme dneska byli v Krumlove 🙂
jinak vcera v Rakousku v ZOO - malá si to fakt užila 😀 předevčírem na člunu na jezeru - malá si to taky užila 😀

cau vendy 😉 skoda ze jste nemohli dorazit....i kdyz ted uz to s pocasim nebude zadna slava...skoda ze se ti to nepodarilo rozehnat 😉
jdes na konizaci? a ambulantne? ja byla taky, ale tenkrat jsem tam byla tyden 😅
kazdopadne drzim palce a hura pak domu k malinke 🙂

lucim
3. sep 2009

aspi ahooooooooooooooj dovolenkarka, tak ty na nas aj na vyletoc myslis, ale pekne, uz sa tesime na fotecky. 🙂

inneska
3. sep 2009

lu...DM kupony už mám a využívam, naň som si zobrala farbu, aj to mydielko sebamed 🙂 a mne čo šedín vyrástlo...amen tma...musím to nafarbiť bezpodmienečne 🙂 a dúfam, že som ten pás nekupovala zbytočne 😅

ven..ja som porazila rajčinovú polievku so syrom 😀 😀

zuz 😉

kamilecka
3. sep 2009

Lucim,neviem ci sa to lepsi, dnes ma to fakt niejako viac boli ☹

Ak by ste chcela niektora povymienat kupony napiste mi IP mam este celu knizku neporusenu,dokonca aj este tehuknizku mam

lucim
3. sep 2009

juuu ked uz hovorime o jedle, idem prelozit perkelt a do chladnicky supnut, bo zajtra nebudeme mat obed....

inneska
3. sep 2009

zuzi...trochu pocvíčíte, bude to v poho 😉

ven..beriem za slovo, do konca týždňa 😉

aspi...hoj, super dovolenka, hlavne že ste si to užili 😉

babyzuzana
3. sep 2009

vendy dava mi hlavicku do lavej strany viac a dnes este dr. povedala, ze ma "pevne" rucicky a nozicky tak tie svaliky treba rozcvicit
hold to je tym, ze bol lenivy v brusku

inneska
3. sep 2009

aspi--jáj, vy ste stále na dovči...my nejako pretrváva tehu domencia 😀 tak si to teda užívate...len tak dalej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre