• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
boli sme vonku :wink:
12. sep 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor co to mate za psika? to je vas? :confused: mate noveho,co?
12. sep 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska tak to mas moj obdiv :slight_smile: ja by som sa do takeho niecoho nezapojila,som na zdravie posero :astonished: ale ucastnici musia byt v perfekt zdravotnom stave,co?
mne sa najviac pacilo ked som si citala pribalovy ku jednemu lieku- silne hnacky,... smrt :confused: aj som sa to bala brat :sweat_smile:
12. sep 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 je to civava a mame ju uz druhy rok :wink:
12. sep 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ...Jarmok už niekoľký rok bojkotujeme - otočíme len kolotoče - kvôli Jurkovi a kúpime originál jarmočné - perníky a niečo drevené alebo "hand made" - samozrejme pre deti - ale také, čo by nás nezruinovalo .... lebo potom človek kúpi aj to, čo nepotrebuje - a keď niečo potrebujem - kupujem kde viem a keď to potrebujem ...
Takže dnes: Jurko helikoptéra z dreva , Zuzanka - ťahacia kačička, krsniatko - handrový kôň (taký penký šitý :slight_smile: ).... a perníčky .... pre babinky a dedenkov perníčky s ich menom, aj pre pani učiteľky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: , pre muža také sladké - neviem ako sa to volá ale taká želatina - sa to kupuje tam,kde aj turecký med, a krsniatku perníkového koňa a Jurkovi perníkový vlak :wink:
12. sep 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ja len ze som ju nikdy nevidela na foto ani si nespominala :confused: ale zlatko :wink: uz sa tesim ked poslem malu vyvencit ginny :grinning:
12. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ...jéééé to čo máte za psa :grinning: :grinning: ...my máte presný opak - sa Žužu naňho pozerá zdola :sweat_smile: ...úžasný - taký kabelkový :wink:

Idem off - asi sa nám komplet pokazil kotol :angry: :angry: :angry: - tak idem pohľadať servisáka :confounded: :rolling_eyes:
12. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 kuk http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/album.php?aid=22229&id=100000417278125 spominala som HO :grinning: ..len si asi nezachytila , je to *chybny* psik od chovatelky tychto psikov , ta predava psikov , ale z papiermi...nas mal svoj osud specateny..tak sme sa ho ujali :wink: ...ma predkus...tak preto je *nevhodny* ale pre nas, teda hlavne pre simonku, ta ho dostala na narodky, je to uzasny spolocnik :slight_smile:
@zmurkaz taky jarmok by som aj ja prijala...a deticky urcite mali radost :slight_smile:
12. sep 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz aj my sme sa dnes kolotočovali :dizzy_face: Boli sme na hodoch u mojej tety,bola tam rodina aj z Moravy,tak som bola rada.Ale tie ceny kolotočov !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale bolo super aj j počasie vyšlo,naši ostali ešte tam,len my školopovinní sme už doma :frowning2:

@traktor ani ja si nepamätám psíčka,len nedávno som zaregistrovala,že si sa s nykytou bavila,že aj vy máte :sunglasses:

12. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz no takeho , ze ledva 1 kg....treba davat pozor , aby sme ho nazastupili...ale pre matka je uzasny...dnes sme presli celu dedinu kol dokola, matko peso a takto na obojku si viedol psika...a zaspal o 5tej...a furt spi...urcite uz do rana :slight_smile:
12. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor šak ten pes je lepšie oblečený ako ja ?! :sunglasses: :grinning:
12. sep 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor hehe len aby :grinning:
12. sep 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: musi byt obleceny...po 1.aby ho aspon nieco tahalo k zemi a neodfuklo ho 2. lebo sa tak trasie, ked fukne, ze vyzera ako epileptik chudak :sweat_smile:
12. sep 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma pobavila :-d ale možno len tancuje ,to je teraz tak v móde :grinning:
12. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 vidis..to ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: ..len preco mu pri tom ocka tak trcia do vonku :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaká
12. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 ty si to asi mýliš s testovaním liekov, ale táto štúdia bola na to, aby sa tento liek začal používať na SK.to tiež nemohol hocikto, musel byť chorý... :wink:
12. sep 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska tak ja som potom tiež ako dieťa bola testovaná novým liekom.Si pamätám,že som dostala len dve dávky (kvôli pečienke) a sčervenala som ako rak. :grinning:
12. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 som nakukla včera aj na tu diskusiu anj - náboženstvo.Pozrela som sa na to s tým, že je mi to fuk, ale tá jazmina, či kto to asi fakt nemyslela ako to napísala, asi sa len zle vyjadrila, lebo bola nahnevaná. a písala rýchlejšie ako si to premyslela. :wink:
12. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no keď to funguje na zaspatie, nabudúce neprefrčíme autom, ale s Denkou vystúpime, prejdeme pešo... :grinning: možno ste v nejakej dobrej spacej zóne.... :wink:
12. sep 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska ahooj :slight_smile: ..a ta jazmina to myslela vazne...tak mi to aj napisala..ze je to jej nazor...co uz , aj taky ludia musia byt...aby sme my predavacky, kucharky...a ine sorticky, vedeli, ze sme skvele aj bez titulu :grinning: :wink: ..ja kukam jojku..joj to aky ludia tam chodia :grinning: :grinning: ...jedna skupina sa volala epileptik :grinning:
12. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska aspi spime..tak ti poziciam nasho hava...zajtra sa stav a mozte si prejst dedinu peso :grinning: :grinning: :wink:
12. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor som sa normálne pozrela, že čo mám zapnuté... :slight_smile: prašť jak uhoď... ja Markízu...a ide nejaký exot...

tak jej treba..., potom ak je taká skvelá, tak nech si dietko učí doma sama... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blééé)

a ako Paťkoškoláčik?
12. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska ja si markizu pozriem v reprize :wink: ....patko dobre...raz sa mu chce a raz nie...ale maminu treba pocuvat..tak sa mu musi chciet :grinning: :grinning: :grinning: ...jemu sa v skole paci, len ho trosku stve, ze ked pride domov , tak ma malo casu na hranie...lebo v druzine je do tretej,,,potom este ulohy.....tak to robime tak, ze ked dojde ide vonku, nech sa vybeha, potom sa uci, tak najest, umyt, spat..a je to ok...trebalo len system :slight_smile:
12. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Paťko si spieva tú ich pesničku :grinning: boli narodeniny,sú meniny sviatky a nedeľa či ako to bolo ? :grinning:
12. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska ja mám radšej túto trojicu ako tam ich....niekedy moc urážajú a to sa mi nepáči.Tu je to na Jojke inteligentnejšie..teda aspoň mne sa zdá
12. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ja som z toho ich managera? :grinning: ....mala pocit, ze fakt dostane dalsi zachvat...jaj a teraz sipozerala..?ten chalan tak otrasne spieval...a teraz to zachranil..
12. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pusinky kukate kukate? aj my .... len sme sa neskor ukladali. :slight_smile:
12. sep 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 mne sa veeelmi paci lucka bila...ale velmi..ja ju mam asik...ja ju mam asik rada :grinning: .....nie vazne sa mi paci, ako pôsobí na obrazovke , ako sa vyjadruje...a aj ako spieva..
12. sep 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok