Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
12. sep 2010

@lucim no sama prejde asi 2 metre a potom si sadne... do priestoru sa jej veľmi nechce..
Teraz, pred pár dňami mala asi 3 dni vysokú teplotu, sme mysleli, že zúbky (vylieza stolička) a teraz sa vyhádzala nejakými drobnými bodkami na hrudičke, hlavičke, tak neviem, či to nie je tá 6ta choroba či čo... a je strašne mrzutá a skoro nič nechce papať. 😒

traktor
12. sep 2010

@asparaguska ..to by mala aj vysoku teplotu...nepapala nejake nove ovocie?...alebo nieco?

asparaguska
12. sep 2010

@traktor mala teplotu, hlavne v noci...

lucim
12. sep 2010

@asparaguska 2 metre su pekne .... u nas sa chodi najlepsaie od rodica po rodica, s nejakym predmetom v ruke .... mame proste nosica 🙂 obcas drobnejsie vzdialenosti, fakt vacsinou s plnymi rukami. 😉
a choroba heeeees heeees chod do prec, 😖 denkacik nech je ok vesela zdrava babulka . 😉 a ak je to zub, tak rychlo von.

hathor1231
12. sep 2010

@traktor mala si ich udat! ked uz nic ine,tak aspon by si narobila zlu povest a mali by problemy s predavanim psov. ako to byva,isto bez potvrdeni a povolena,ziadne dane atd... ja sa uz s takymito ludmi nese..m, prosto ak uvidim tyranie, tak beriem mob a volam.
ja som tiez chcela chovnu stanicu ale ja by som si vsetky nechala a nedokazala ich dat prec 😅 takisto sme chceli aby mala nasa ginny steniatka ale to mi mm zatrhol,ze by som ich isto nedala prec ak by niekto chcel 😀 a mal pravdu 😲 co uz... ja by som si prichylila vsetko nechcene. teraz som videla pri rybnikoch kam chodime krmit kaceny macicku,uz som ju tam videla 3x,tak ak bude aj zajtra volam na RSPCA-sloboda zvierat nech jej skusia najst domcek. ja si ju zobrat nemozem a je mi to strasne luto 😔 cely den na nu myslim ale nasa ginny neznasa ine zvierata 😖 takze ak by jej neublizila,tak by sa asi chuda uzavrala a bola smutna. rada by som skusila ale ked uz mam zvieratko,tak ho nechcem po par dnoch dat prec,ze to nie je ono 😒 fakt mam teraz dilemu ci si ju nechat alebo nie 😒 este sa porozpravam s marou co on na to... tiez neviem aka by bola pri malej,predcalen je to macka a dokaze aj ublizit...
dneska asi nezaspim 😅

hathor1231
12. sep 2010

@asparaguska jasan,prasule su prasule 😉 ale ako som pisala ja som na zdravie posero tak by som nebrala nic 😀

traktor
12. sep 2010

@asparaguska ...ak mala teplotu, teplota ustupila a teraz sa vyhadzala tak je to ta choroba, neboj, teraz uz bude len lepsie..teraz ti papat nemusi vela, hlavne nech pije...ona sa ti potom neskor rozje.. 🙂

asparaguska
12. sep 2010

@traktor našťastie pije celkom dosť. má fľašku s vodičkou (čaj nechce zatiaľ, ale ide zima.. 😉 ) a sama sa obslúži. a keď si ju chvíľku nikto nevšíma, tak vodu vypľúva na zem a roztiera ju... 😠

majkas
12. sep 2010

ahojte,

dakujem za gratulky, potesilo ma ze ste na mna mysleli 🙂 ani nejdem docitavat kolko ste toho popisali, lebo som uz mierne grogy... normalne som happy ze som si na chvilu sadla lebo dnesny den bol nejaky ubehany, furt daco bolo treba robit co nechapem sak je nedela 😅 a navyse jak som spratavala veci do chladnicky teraz vecer, no nevyliala som polievku 😠 ? ma islo roztrhnut od zlosti, namiesto relaxu som mohla zmyvat dlazku.... ach jaj

ale asponze sa mi vydaril bezlepkovy pernik, som skusala normalne z muky nie z tej hotovej zmesi a je vyborny. prave si davam do tela na zlepsenie nalady po tej dlazke. co na tom ze uz je skoro 11, ze 😝 ?

idem este pozriet mejly a spat
dobru noc maminky 😵

asparaguska
12. sep 2010

Aj ja sa lúčim, dobrú noc...

ani3012
12. sep 2010

@asparaguska jéj krásna fotečka !
ja som bola spratať tiež v kuchyni,nič som síce nevyliala ,ale keď som bola lenivá po obede poumývať,tak ma to aj tak počkalo

@majkas tak to vie potešiť,taká práca navyše. Ja ešte periem,tak musím byť hore. 😝

traktor
12. sep 2010

http://www.youtube.com/user/matejkovamamina?fea... 🙂 ....
@majkas mne matko len z taniera dnes vylial polievku a mala som dost....a super, ze sa ti tak dari piect 😉 ...ja som sa k pekarnicke este stale nedostala...tak raz sa snad odhodlam 😅 ...pamätam , ako sme to tu vsetky rozoberali minule vianoce...a aha ho, o chvilku dalsie...
@asparaguska dobru noc a nech to denisku raz dva prejde 😉 ...idem aj ja spat...rano treba vychystat skolakov... tak dobru nocku slniecka 🙂

ani3012
12. sep 2010

@traktor ja že kde si sa stratila a ty na YT 😀

ani3012
12. sep 2010

@traktor to tam sa ti schoval minule ? 😀 ale hlások ma ako Evička,akoby som ju počula z tej skrine blabotať 🙂

traktor
12. sep 2010

@asparaguska perfis fotecka 😉
@ani3012 ani, hej..len vtedy bol tichucko ako myška...ale odvtedy sa tam rad hraje...chudacik moj..nema kde 😀 ..a uz tu nie som , papa 😵

ani3012
12. sep 2010

@traktor brú noc ! 😔

monr
13. sep 2010

dobré ránko,
vidím, že ste všetky kukali tv večer 🙂
ja tiež, ale som prehadzovala z joj na markízu a naopak. 😀

@majkas riadne si sa rozbehla s pečením, super.

školáčikom do nového kratšieho týždňa veľa zdaru 🙂

@traktor deti sa u nás v družine neučia?

traktor
13. sep 2010

dobre ranko 🙂
@ani3012 ja som to vcera videla v telke..neskutocne...je to strasne ale na druhej strane obdivuhodne, kolko ma ten chlap energie, sil..a aj fesny je 🙂 ...
@monr ucia sa..ale nikto im na to asi nepozera..lebo je to tak odflaknute..napriklad mali rovne čiary kreslit a patko tam mal aj vlnovky..a hore dole pokreslene..tak sme museli doma gumovat a este raz robit...takze radsej nech sa v druzine hra ako takto...

lucim
13. sep 2010

mooorning 😵 😵 😵 😵

lucim
13. sep 2010

jeeeeej traky a to on sa ti tam sam zavrie? podareny 😀 😀 😀

lucia32
13. sep 2010

Ránko...jeje kukám, že ste za 2 dni popísali cez 7. strán 😝 😀 , tak to budem mať čo robiť celý deň...
My sa máme fajn, Natálka má na líčku prvú modrinu, sa jej neuhla posteľ 😅 , tlačí sa nám dalšia stolička...cez week sme boli s mm na chate a na huby, som si po dlhej dobe opäť prírodne zašportovala, nazbierali sme 3 košíky a plný batoh slivák...huby posušené, slivkový lekvár zavarený 😉
No idem ja pomalinky dočítavať, ako ste sa tu mali 😵

lucia32
13. sep 2010

@lucim hoooj...gratulka Maťulkovi k samostatnému chodeniu 🙂

monr
13. sep 2010

@traktor tak to potom radšej doma, u nás som nemusela prvé dva roky skoro ani pozrieť do zošitov, naučili sa v družine a bolo super.
Tento rok som ju nedala, tak sa učí doma, sama, a keď potrebuje pomlcť, tak so mnou. Inak jej len skontrolujem úlohy, a či má všetko prichystané a pohoda.

@lucia32 tak ste mali pekný víkendík, a nazbierali ste toho pekne.

ani3012
13. sep 2010

som prišla na to,že o politike,náboženstve a očkovaní sa nedá normálne debatovať 😀

ale inak dobré ránko 🙂

@monr si ma potešila,že streda je voľná.Ja som na to pozabudla.By som čumela,že nikde nikoho 😲 😀

@lucia32 by som si dala takú dobrú hríbikovu praženičku 😵 😵 MM tiež bol v lese s Patrikom,ale úroda nič moc. To je presne také isté ,ako keď idú na ryby.Keby som sa mala spoľahnúť na ich úlovky,tak som hladná 🤐 😀

@traktor naši tuším v družine úlohy nerobia. Zatiaľ. No ale aj to čo predviedol v škole,tak 😠 😠
tiež sme gumovali,ale má zlé ceruzky,strašne mäkké sa mi zdajú byť a nejdú dobre vygumovať,aj keď netlačí.
Ako je to vlastne číslované ? 1. je tvrdá a 3. mäkká ? On ma teraz tuším dvojky.

lucia32
13. sep 2010

@monr ...jj, len kolko je s tým roboty 😝 😀
@ani3012 praženička bude dnes, včera som robila " podbijané " hríbiky...smotanová omáčka 😉 mňááám...dnes bude k tomu aj knedľa 😉

lucia32
13. sep 2010

@ani3012 ty...tie ceruzky ani neviem...nebude to naopak?

monr
13. sep 2010

@ani3012 to si dobre napísala o tých témach,
a streda je voľno, treba vegetiť
@lucia32 roboty hej, ale aké je to dobré.

lucia32
13. sep 2010

@ani3012 tak som kus googlila a 1 je najmäkšia, 4 je najtvrdšia 🙂
@monr to hej...to neskôr akokeby si našla 😀

ani3012
13. sep 2010

@lucia32 tak ďakujem 🙂 a to aj 4. je ? som ani nevedela 😀 som zas o kúsok múdrejšia,čo chodí Patrik do školy 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre