• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
fufufufufu dobehla som, aby ste nepovedali ze nechodim do roboty, fuuu jaka som zadychcana jak som sa sem hnala :grinning:
3. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim no jasne :wink: jsem uz navzdy spjata s konikem :grinning:
jinak nam dosly probio :angry: ....tak jsem dneska v Krumlove chtela koupit nove....no hlasim ze tady taky nevedi co to je....takze nejen v Domazlicich (vendy :wink: ) ale i v Krumlove :grinning:
musime to do pondelka zvladnout bez nich :confused:
mne urcite tiez ostane dost tych kuponov .... fakt nepotrebujeme vsetko.
ahooooj aspi, jsem na vás myslela, jestli vám tam není zimice :wink:
Ještě jsem zvažovala, že bych přifrčela sama, ale předi jen to je 2,5 hoďky cesty, tak to nechám na setkání v praze :wink:

ale super, že si to tak užíváte :wink:
Jinak v 7 ráno mám příjem, OP, 2 hoďky na pooperačním a tradá domů...to víš, tady se šetří :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lu, máš mooc hezký nový fotky matýska, je ho pořádnej kus :wink:
já vím, samospoušť, ale když emuš je někdy taková palice tvrdohlavá a vůbec nespolupracuje:slight_smile: Takhle segra cvakla, když emuš načuhla..ale určo zlusím
3. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex alex ... zase si sexovala namiesto prace? a dobre ti tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ven to je fajn, ked budes pracovat v tom co ta bavi a svojim tempom, bubaciky sa zidu vzdy. :wink:
3. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luluuuuu, nesexovala som, mrtva som ani ritku by som do vzduchu nezdvihla nemalo by to vyznam :grinning: co je nove?
3. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven matysek je tu asi najtazsi :unamused: 6650g. :astonished: ale je to zlaticko a spava mi vecer coraz lepsie. :wink:

alex co zase mojko, lili zase vyselana ruke a ceciku? :confused:
3. sep 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi :grinning: :grinning: holt fundovaný máte jen v praze :grinning:

alex, počkej ti to zpožďo ztrhnem z platu :grinning:

baby, naše emča otáčí taky hlavičku jen nalevo (levonosič :grinning: )...fixuju jí hlavičku kačenkou :grinning: ale už se posouvá a stejně si tu cestu najde :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jí hodím na bok, tak ji stejně najdu na zádech s hlavou doleva...potvůrka
vendy no zima trochu ale topeni jede na plny pecky takze spis je nam tady trochu vedro :grinning:
ze mluvis o srazu....uz jsem o tom premyslela ze bysme ho mely zorganizovat....at nejsme oproti holkam ve skluzu....vid lucim? :wink:

jsem tedka odstrikala 100! taky se vam porad dela tolik mlika? navecer mam vzdycky kozenky jak vozenky :grinning:
kami...budem pamätať :wink: zatial všetko potrebné máme...budeme neskôr využívať kuponiky :slight_smile:

lu...snád do budúceho roka pomíňame kupony...inak je aj téma na výmenu kuponikov http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=17758&vOffset=1620&vGroupOffset=160&vGotoLast=1#end
3. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak lulu, lili stale na cece, :grinning: a z mangela ma ide jebnut teraz, pardon, ale toto sa faknt neda

Vendul, teba tu aj vidno? tststs
3. sep 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex...hoooj :slight_smile:

aspi...ja zase tolko mliečka nemám(teda neviem, neodsávala som si), ale erikovi to stačí..je spokojný a priberá(poradňa v stredu,tak neviem kolko vážime)
3. sep 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi jo jo mali by ste sa stretkovat, co tu budem len ja jedina angazovana organizacnica? :wink:

alex co ti vyviedol mm? :rolling_eyes: postazuj sa, ty to vies tak krasne farbisto vyrozpravat. nech sa ti ulavi. :wink:
3. sep 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi inn ja tiez neodsavam, mam tak akurat.
3. sep 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex...sa divím, že ti lili ešte neprirástla k telu :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim u vas uz uderila zima? matysek je jak velitel kozaku! :grinning: :grinning:

holky mala si porad cuca jen levou ruku a taky hodne spi na leve strane....treba to bude levanda :wink: :grinning:

inn diky snazime se....ale manzel porad pracuje i tady :angry: nosi sebou notas a vzdycky hledame kavarny s wifi :grinning: :angry: takze je to takova dovolena nedovolena :sweat_smile:
ale ted to i s Markytkou zalomil takze jsem notase ulovila ja! :grinning:
3. sep 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, já sem chodím "inkonginto" :grinning:
aspi, jen si zafajrujte, když to máte v ceně :grinning:
Určo bych dorazila někam do nákupáku a znásilnila nějakej pěknej krámek s mimi věcma :wink: A pak kafíčko, palačinka, zákuseček :grinning:
Jinak mlíko, spíš bída..kde jsou moje obstřiky!! Ty odstříkáváš pravidelně? Možná je to tím... :confused:
3. sep 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi hihihih neeee, len vecery su uz chladne a ja som ho okupala skor, potom az zacal kolikovat, vrestat, tak sup do satky a ani nasa kuchyna mu nebola na prechadzku dost, tak som mu dala najhunatejsiu ciapku co som nasla a este velke oveckove papuce a sli sme na prechadzku. a tam ho to preslo a zacal sa rehnit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lavaci su inteligentnejsi vraj :grinning:
3. sep 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi, ještě že se nemusí přeučovat na praváka jako za starých časů :wink: Leváci jsou většinou umělci nebo zruční lidé...

lu, přiznej se, ty krmíš matýska knedlíkama :grinning:

inn, alex malý parazit :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sefe ani nepytaj , sa mi vyhraza ze mi zablokuje jeho notebook, lebo sa mu dostatocne nevenujem , trtko
3. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, ženský, mějme rozum a pojďme spát :rolling_eyes: že já bych odpo spala i ve stoje, ale přijde večír a narostou mi křídla :grinning: a to si redbull odpouštím :grinning:
3. sep 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim se moc casto neodstrikavat, aby toho nebylo moc, ale nekdy fakt musim. Uz to neni kazdy den, ale tak 2x tydne musim :confused: tak uvidime jestli se to uz konecne nejak srovna.....

vendy no vzdyt! doma se s plynem setri ale tady si to musime uzit :grinning: uz nevim co svliknout :grinning:
no taky bych srazik videla nekde v nakupaku :wink: stejne tam clovek vidi jen maminy s kocarkama na kafi :grinning: takze se tam ztratime :wink:
kdo se prida krome naseho obvykleho slozeni? :dizzy_face:
3. sep 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex tak mu povedz, ze keby ta obcas vystriedal vo viac veciach, tak mas cas sa aj jemu venovat. :dizzy_face:

ven mates nema zuby, knedliky by nevycucal :grinning:
3. sep 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven som umelec alebo zrucny ludo? :wink: nejak sa v tom neviem najst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy no pekne agent 007 alebo ako ti mame teraz hovorit?
no me je jasny ze jsem porodila genialni dite! :grinning: ale jestli bude fakt levacka tak to bude prvni v rodine :dizzy_face: aspon bude zmena :wink:
alex, třeba by mohl obětovat svoje bradavky :grinning:

aspi, nu vždyt, splyneme s davem :wink: ani si nikdo nevšimne, že mi čouhá kozenka :grinning:
3. sep 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven jak nevsimne? estestale bezi sutaz o najnestandardnejsie kojace miesto. :grinning:
3. sep 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, james blond :grinning: :grinning:

lu, ty jsi levák? jo proto ty inteligentní lidi :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem minule přidala další luxusní místo na kojení, v HM v dětském koutku...koukala jsem na pohádky a kojila ani děti jsem nepustila si sednout :grinning: :grinning: a tatínkové co vybírali dětský věci dělali že nevidí :grinning:
3. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok