Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. sep 2010

..a prislo svetlo 😀 😀 😀 😀 ..ahojte, dnes je tu tak krasne, politicky a vtipne....tak ako sa mate slniecka?..u nas rano prsalo, teraz je uz fajn, len fuka, sme boli vonku na prechadzke a huraaaa, matko sa ma drzal za palec..tak sme isli skoro ako dvaja zalubenci 😀 😉 ..a vieme si otvorit hlavnu branu...uz dociahne a zdrha na ulici...tak uz musim davat bacha..

ani3012
14. sep 2010

@traktor sa stavím,že ak prídem na stretko do KE tak bude z teba palička 😀 ťa preháňa Matejko jeden 😎

traktor
14. sep 2010

@ani3012 no taka obalena palicka 😀 😀 😀 ...my totizto z matkom straaaasne radi papame...aj ma krmi, ja jeho...tak som sa dako zagulatila..a to nie su este ani vianoce 😅 ...ale je chladno..bunda to zakryje 😀

brinzulka
14. sep 2010

@ani3012 prepac

ani3012
14. sep 2010

@brinzulka sa nemáš za čo ospravedlňovať 🙂 ja len takým veciam verím a po pozretí videa,hlavne ku koncu,sa mi chcelo až plakať 😢 Mne sa totiž tento rok už tri krát snívalo za vojnu a prežiť to naozaj by som teda nechcela.

ani3012
14. sep 2010

našla som rozprávku pre našu Evičku. Pustila som jej Bambuľku a ona normálne podľa nej vyskakovala a tešila sa. Teraz leží v postieľke a pozerá ďalšiu časť 😵 😵 😵 keby jej to tak vydržalo 😀

traktor
14. sep 2010

babulky, je tu niektora, ktora ma doma nahrate detske pesnicky na CD a bola by mi ochotna ich napalit? samozejme ze vsetko zaplatim aj postu, aj cdcka aj energie...lebo stalo sa mi, ze mi mame strasne vela detskych pesniciek nahratych , ale na kazetach..este po dievcatach...a dnes mi matko slahol na zem magnetak a uz je nam na prd...a na CD nemam ziadne pesnicky...len mame doma tri prehravace 😅 .....sice mam doma aj v pc napalovacku...ale ký das z nou vie robit 😀 😀 😀 ..tak ak niekto moze nech mi pisne ip 😉

ani3012
14. sep 2010

@traktor ja 🙂

traktor
14. sep 2010

@ani3012 jeeeeeeeeeej bambulka..to je zlate...to ma vratilo o kus nazad v case... 😵 😵 😵

ani3012
14. sep 2010

@traktor som teraz dočítala,že IP 😀
Ja mám Podhradskú a Čanakyho

traktor
14. sep 2010

@ani3012 to je rychlost 😀 😀 😀 ..jaj ani este ze ta mam 😵 😵

traktor
14. sep 2010

@ani3012 😀 😀 vsak to skoro ako IP 😀 😀 ...nam jedno ake len nech detske..lebo moderne mame vela 😉

ani3012
14. sep 2010

@traktor dnes som celý deň tu na nete.O chvíľku príde mm domov,tak bude po večierku 😀
Evička má soplíky a aj zvýšenú teplotu,tak som s ňou dnes nikde nebola.Uvidím do zajtra,lebo dnes som ju aj odsávať musela

ani3012
14. sep 2010

@traktor aj angličtinu chceš a rozprávky? (v tých rozprávkach sa tiež spieva)

ani3012
14. sep 2010

no a už idem,stačilo na dnes 🙂 Dobrú noc !

traktor
14. sep 2010

@ani3012 anglictinu nie...my sa teraz ucime po slovensky...len matko to furt nechape a hovori so mnou talianskospanielskoruskoanglickoromsky 😀 😀 😀 ..preto chcem aj slovenske pesnicky 😉 ..juj a sopliky..to aj s tej zmeny pocasia...vsak vcera bolo uzasne teplo, sme v krataskoch behali a dnes rano dazd..potom uz fajn, ale vietor...potom nenormalne teplo a potom zas vietor a zima...za jeden den tolko zmien...

lucim
14. sep 2010

ahojte zlaticka, ani dobruuuuuu 🙂
zatial len nakukujem, milacik tu este lasuje. 😉

brusinka.pusinka
15. sep 2010

krásné raníčko sluníčka a broučci a přejeme příjemný dníček 😉 😉
My byli na chalupě a v pondělí ve sluníčku v mateřském centru a v uterý v majáčku v mateřském centru, tak moc času nebylo 😉 😉 😉

lucim
15. sep 2010

dobry den, zlaticka, zelam krasny volny den. 🙂
my sme vcera boli v materskom centre tiez a stretli sme sa s acerkou a adamkom 🙂

lucim
15. sep 2010

A nejaka fotodokomentacia k tomu 😉

ani3012
15. sep 2010

@lucim @brusinka.pusinka
dobré ráno aj ja vám prajem 😵
No budem musieť aj ja do toho centra skočiť,stále len plánujem a nevychádza mi to,lebo vždy je niečo prečo tam nemôžem ísť.teraz má Evička zase soplíky,má ich hustejšie ako včera a do zelena,tak uvidím,ako sa to vyvinie.
A mňa navyše bolí v krku.Začalo to alergicky ale z toho svrbenia sa mi zapálilo hrdlo.

@lucim kde si bola v centre ? U vás v Senici ?
@brusinka.pusinka a v ktorom centre je lepšie ? je fajn,ak si môžeš takto vybrať,že kam pôjdeš 😉

ani3012
15. sep 2010

@lucim jéj fotečky ! Krásni sú chalani ! 😵 a Matej jak model 😎

brusinka.pusinka
15. sep 2010

@ani3012 my chodíme do obou rádi v každém je to trochu jiné a proto je to fajn 😀
@lucim supr fotoš a fajn že můžete rajzovat spolu 😵

ani3012
15. sep 2010

@brusinka.pusinka ty si sa už s niekym z koníka.teda z júloviek stretla ?

ani3012
15. sep 2010

@brusinka.pusinka manžu máš doma ? By som potrebovala vedieť odpoveď na toto :
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ako-dat-prec-ikonku-zo-spybotu/

brusinka.pusinka
15. sep 2010

@ani3012 zlatíčko tady žuje v Havířově Mifinka s Vojtou občas vidím jinak né 😉
Né manža je v práci a syn ve škole jinak jim předám až přijde 😉 snad pomůžou 😉

ani3012
15. sep 2010

@brusinka.pusinka hehe my máme sviatok,my sme si dnes pospinkali 😵 😵 😵
Už som to teraz hodila aj na FB,tak snáď sa niekto ohlási. Skúšala som aj to,čo mi radila čarodejnica,ale neišlo mi to.
A ďakujem 😉

brusinka.pusinka
15. sep 2010

@ani3012 jj vidím že máte zase svátek , máte zase pohádky v telce, no my včera spinkali v kuse od 19.30 hod do 8.30 hod 😀 😀 😀 😀 dneska jen do 8 hodiny 😀

ani3012
15. sep 2010

@brusinka.pusinka že len do 8 😀 😀 😀 Tak Evička spinká zase dobre,dva krát za deň(niekedy sa podarí len raz) a večer ide o 7 hod. a spí do pol siedmej-siedmej.Viac ani nemôže,lebo chodím ešte s Patrikom do školy.On by to zvládol aj sám,ale p.uč. nám píše odkazy na tabuľu,tak aby mi nič neušlo

ani3012
15. sep 2010

niečo sa mi aktualizovalo,musí sa reštartovať počítač a mne to dlhšie trvá,než to všetko nabehne ,tak idem teda do kuchyne robiť zmysluplnejšie veci a neskôr sa ozvem.
Bambuľke mojej zlatej posielam pusinku ♥ ! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre